Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

elise
28. mar 2009

babulky a rabujete aj na tom ostrove kde máte mesto? mám tam jedného čo na pílu nedá nič ale má koooooooooooooooooooooopec dreva v sklade vyšpionila som. 😉 😀

pacna
autor
28. mar 2009

tak ho vyrabuj no co si mysli ja mam na ostrove skoro vsetkych velkych panov 🙂

bianca
28. mar 2009

eli nie ale dnes idem lebo ma jedna nas...ma dve mesta na ostrove a nedala ani triesku na nic a to som napisala jedovatu spravu.Mozno pockam do pondelka lebo nemusi mat kazdy doma net a mozno hraje v robote(co nescgavlujem)

janazuza
28. mar 2009

ahojte. Mám novú koloniu . Už sa ma snaťžil aj niekto rabovať, ešteže som tam poslala pár vojakov. Teraz som sa dostala k PC a mám spokojnosť- , teda skôr nespokojnosť- nazlostený na - 173 hrúza des. I9dem niečo urobiť

bianca
28. mar 2009

poslala som lode na akt.spolubyvajucu lebo nereaguje ani na spravy a sklad ma celkom plny.To co narabujem dam na pilu a kamenolom

milhaus
28. mar 2009

kde chodite na tie ulovky, ja utočim na všetky ostrovy okolo seba do dvoch hodin a nič, max. 300 ks

bianca
28. mar 2009

milhaus ja idem uz iba na velk.hracov.Min.stadium mesta je 4 uroven.

zuz11
28. mar 2009

obcas aj male mesto je dobra dojnica napr ulovok 20 min od domu com mam a je na trojke
1877 dreva, 638 vina a 2408 sri a to som tam bola na navsteve aj vcera 😀 😀 😀

bianca
28. mar 2009

zuz a neprezradis co kde taku dobru kavu varia co? 😀 😀 😀

zuz11
28. mar 2009

ee, aj ty to mas na skok a podojcis ho skor ako ja 😀 😀 😀 a je inak aktivny 😀 takych aktivnych na doah mam dvoch 😀

milhaus
28. mar 2009

prave ide na mna blokada s 30 lodami, zastavila som tažbu v tej kolonii a čo sa dalo som odviezla takže asi odide na prazdno ked sa nezoberie na ine ale tam už lode mam tiež i ked nie tolko

bianca
28. mar 2009

milhaus len si od tial odvez aj vojakov lebo ich zbytocne pobiju ked nemas nic v sklade

milhaus
28. mar 2009

sak to ide len blokada zatial a ta neutoči na vojakov a bojove lode tam nemam žiadne a vojakov je tam maličko a to sa da oželiet

elise
28. mar 2009

milka a aké máš súradnice kde ide na teba blokáda?

zuz11
28. mar 2009

blokady sa neboj ta iba blokne pristav horsie je ked pridu pesiaci... tie boove lode ti nepobiju pesiakov, len rychlo odtial vsetko prec 😉
inak ja som chodila na dobre rabovacky jednemu sedemu 40 tisicovemu a teraz kuk a uz nie je cierny, snad nepride na oplatku ku mne 🤐 😀

bianca
28. mar 2009

decka ja som nasla dobreho sponzoraaaaaaaa

elise
28. mar 2009

čo ti sponzoruje? 😀 😀 😀 😀 😀

bianca
28. mar 2009

eli ma tak plny sklad ze len co sa vratia lode tak idem na nho .Musim len tolko povedat te 34 lodi par krat otocim 😀

maximiliana
28. mar 2009

Mna teraz niekto dooooobre nasral... nasla som si farmicku, krasny plny sklad, drbem sa tam hodinu a pol a niekto ho stihol vybrat za tu dobu... keby som zistila kto, tak ho zabijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

janazuza
28. mar 2009

no zasa ma šli vyrabovať.napísala som mu, prečo na mna utočí. odpísal, že sa stiahne a chce mierovú dohodu. . Neviem či som spravila dobre, napísala som, že sama nerozhodujem, nech napíše do našej aliancie. 😕

zuz11
28. mar 2009

kto ta siel rabobvat, posli nick 😉 inak ak mas taky problem kludne napis hromadnu spravu, nas general ma silnu armadu a aj na na si jeden dovolil a potom s nim nas general urobil poriadok 😀 😀 😀

elise
28. mar 2009

janauza napíš nick 😉

elise
28. mar 2009

prípadne súradnice toho čo ťa rabuje

bianca
28. mar 2009

jani napis nick

janazuza
28. mar 2009

stiahol sa , asi napíše do aliancie a nick matusll

pacna
autor
29. mar 2009

maxi ja som tiez tak dopadla hodinu tam a doviezli 25 dreva 😠 😠 😠 😠

bianca
29. mar 2009

bre rano zavislacky

milhaus
29. mar 2009

ja som včera objavila jedneho ktory ma dost mramoru
vezie sa mi 800 dneska rano a to som tam bola včera 2 x

mimus
29. mar 2009

ahojte baby
tak som spat s dovolenky (ak sa to tak da nazvat) a uz tvrdo zarezavam n 😀 a mesteckach
moje nove Alfa Osetia[34:27] > aksiM
Ladyos[34:26] > Misenka
vcera vecer som poslala rabovat na viacero miest
aaaale take ulovky ako vy to neboli 😀 aaaale i tak sa oplatilo 😎

pacna
autor
29. mar 2009

ja som orabovala krajana manazov mesta kde byvam a mam 6600siry a 1200 dreva 🙂