Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

milhaus
4. apr 2009

ja už som sprav tohto typu napisala a nič, ani ich to nehne

pacna
autor
4. apr 2009

ani u nas nic moc

prevazam suroviny a rozsirim posledneho guvernera a idem na dalsiu koloniu 🙂

maximiliana
4. apr 2009

Janina pokial niekto dostane trvaly ban, tak ho zial daju do dovolenkoveho modu ☹ rabovat ho nemozes, na nic neprispieva, len zabera miesto... na fore to uz riesili ale zatial s tym nic nerobia

bianca
4. apr 2009

hojte

janina ja som prave poslal 56 lodi na cloveka co neprispieva iba tazi v dvoch mestach.JA ho vychovam.Opakovane som mu pisala a nedal si ani namahu odpovedat

pacna
autor
4. apr 2009

baby teraz jeden ze kolko mam rokov no ved mu predsa nepoviem a on ze ja mam 11,to by mi mohol byt syn 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ozik kolko mate vy? ja mam 30 😉

milhaus
4. apr 2009

ja 25

milhaus
4. apr 2009

ja som šla tiež na takeho jedneho pubiša a že neutoč na mna lebo to poviem aliancii a tak som sa ho opytala prečo on utoči na mna a že nevedel že je to moje mesto, čitat snad vie
ešte raz zautoči a budem u neho každy den

bianca
4. apr 2009

ja 26

pacna
autor
4. apr 2009

zaby to som tu len ja 30rocna

odpisal ze moj ocino ma 34 a tiez hra ikariam 😀 😀 😀

bianca
4. apr 2009

paci tak nech posle link na ocina.S tym bude lepsia debata 😀

milhaus
4. apr 2009

pacna vydrž sak uvidime ked napisu ostatne kolko maju rokov

janina77
4. apr 2009

pacna, nie si sama, ja mam 32 😉

maximiliana
4. apr 2009

Ahojte, ja mam 28.. ale u nas v ali mame vacsinu ludi kolo 30, dokonca aj cez 40 😀

zuz11
4. apr 2009

ja mam 31 😀

elise
4. apr 2009

ja mám 33 za 2 mesiace 34 😀 😀

pacna
autor
4. apr 2009

sak mi odlahlo ze som neni sama 😀 😀 😀 😀 😀

bianca
4. apr 2009

maxiiiiiiii zasa mam otazku.Prave studujem guvernera a v popise ze mozemobsadit koloniu.Ako na to?Co budem potrebovat?

pacna
autor
4. apr 2009

ja som pocula ze to nefunguje
ja mam lidi neutralnych a teraz neviem ci vinaren alebo muzeum rozsirit co poviete?

maximiliana
4. apr 2009

pacna ma pravdu... okupacia mala byt spustena uz hadam pred dvomi updatmi a stale nic... mozno nase pravnucata sa dockaju 😀

maximiliana
4. apr 2009

povedzte mi... som normalna? z mramoroveho mesta som si dala poslat do vinoveho, miesto mramu vino 😀 asi mi drblo z toho dnesneho slnka xixi

pacna
autor
4. apr 2009

no u nas to je dnes tak jedna dcera rozbita hlava druha ma teplotu a muz musel ist na pohotovost s rukov 😒

bianca
4. apr 2009

juj smola.Uz som sa tesila 🙄

bianca
4. apr 2009

paci mas to vesele.Nasa ja zasa ako zajacik duracell a to bola skoro cely den 1x vonku a unavena ze ani dojest nemohla

janazuza
4. apr 2009

Ahojte. Dostala som sa sem až večer.trošku som čítala čo ste popísali, asi som tu najstaršia 😢 😀 😝 budem mať 37. 😔 😕 😅

pacna
autor
5. apr 2009

ahojte zeny kde ste 😀 mam novu koloniu ale kedze tu nie je fibi tyzden tak da do tabulky potom 😀

maximiliana
5. apr 2009

Ahojcek, my za posledne dva dni travime vacsiu dna vonku a snazime sa unavit potomka xixi... ale stihla som dostavat rezidencie, takze aj ja mam novu koloniu 😀

pacna
autor
5. apr 2009

zlaty chlapec 😀

maximiliana
5. apr 2009

kotry? 🙂 unavena som ja, na zomretie, aj muz ale maly sa mrvi ako keby cely den spal...idem si to hodit xixi

pacna
autor
5. apr 2009

no ten tvoj 😉

milhaus
5. apr 2009

Nachádzaš sa tu:
Svet > Scheykios[36:50] > Poriadie
nova kolonia na alfe, kamen