Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

maximiliana
1. mar 2009

No ja rabujem aj ostrovanov, pokial su sivi 🙂 nech sa im zbytocne nepreplnuju sklady 😀

bianca
1. mar 2009

maxi no 600 dreva by sa hodilo.Ale on bude vediet kto raboval nie?

bianca
1. mar 2009

no poslala som spiona nazad.

cairka
1. mar 2009

maxi, a ked si hodím ten dovolenkový mód, tak budem sivá? 😨 či ma dočasne vymaže zo sveta?

maximiliana
1. mar 2009

no bude a? je sivy, to znamena, ze nehra uz aspon tyzden alebo aj viac

maximiliana
1. mar 2009

nie budes mat pri meste taku palmu... nebudu ta ani rabovat, ani nebudu chlastat, ale mesto ti ostane ako bolo... len nebude ani tazit, ale radsej ako sa nechat vyrabovat 🙂

bianca
1. mar 2009

cairka budes tam mat taku palmu

maxi to fakt?Ma sive meno a pise mo to ze nie je v tejto chvili aktivny.Takze zosiviem az ked budem dlhsi cas mimo?

milhaus
1. mar 2009

ešte tam nie som vylodena, tak ešte asi 20 min. ale akosi sa mi to nepači, snad ma nezničia hned ako tam lod príde

maximiliana
1. mar 2009

No ano a preto je lepsie si dat dovolenovy mod, lebo siva je pokyn na rabovanie 😉

bianca
1. mar 2009

maxi poslala som spiona nech popzera armadu a napisalo mi ze spion sa nehlasi.Vstave na mojom ostrove mam spocet spionov 0.Co sa stalo?zabili ho ?

maximiliana
1. mar 2009

no ano ja chudak kaput

bianca
1. mar 2009

a ako to?Vojaci ho sami od seba zamordovali?Asi tam bude mat neakych 😖

bianca
1. mar 2009

normalne mi je smutno.Moj prvorodeny spion a hned tak dopadol chudacik

cairka
1. mar 2009

bianca, možno ho cestou napadol vlk 😅 chudák. pošli ešte jedného, snád bude opatrnejší

bianca
1. mar 2009

kolko musim mat vojakov a akych aby malo cenu ist rabovat?Bo ma fakt naserkali

maximiliana
1. mar 2009

asi aj on ma nejakeho spiona a nasli ho... ale to nic... ked posles dvoch naraz, mozno nenajde... no to je tazko povedat kolko... podla toto, aku armadu ma druha strana, ale najskor zacni s mensimi a postupne sa vypracujes 😉

milhaus
1. mar 2009

to drevo sa taží strašne pomaly

maximiliana
1. mar 2009

inac ked budete mat viac miest, je dobre stavat budovy na posilnenie tazby... veci ako dielna, ambasada stacia na vsetky mesta po jednom... a budovy ako kamanolom, dom lesnika, fukac skla, vinar fakt vedia dobre pridat... najma ked je aj dobry ostrov 🙂

pacna
autor
1. mar 2009

maxi kym sa k tomu dostaneme ešte to asi par krat napišeš 😉

stiham aj varit 😀 😀

bianca
1. mar 2009

maxi on je iba na urovni č 1 tak asi nebude mat velku armadu ale i ja mam iba par kuskov.Neviem sa rozhodnut ci tu risknut ale dreva mam tak zalostne malo ze az

pacna
autor
1. mar 2009

este hodinu a mam vyskum spionaz hotovu 🙂

bianca
1. mar 2009

pacna tebe je hej.Ja som dala vyskum na minimum bo potrebujem prasule

pacna
autor
1. mar 2009

no u nas nikto nechce sklo ☹

bianca
1. mar 2009

pacna ja uz mam spionaz hotovu ale na bete.Na alfe skoro nic .Tam je drevo sira na neskutocne vysokej urovni ale ja nemam dost ludi.Ako to zmenit?

pacna
autor
1. mar 2009

to neviem a kolko mas spokojnost?ja tam mam 88 pod tym smajlikom a mala som cez 100 😔

bianca
1. mar 2009

110

pacna
autor
1. mar 2009

kurnik co robit?aby boli spokojni?

bianca
1. mar 2009

no parada.Varila som zemiaky pre malu a uz ich nemusim ani mixovat.Som sa zasedela 😅 asi sa prihlasim na MATKA ROKU

bianca
1. mar 2009

pacna tu pomoze asi iba chlast

cairka
1. mar 2009

pacjna, ja chcem sklo a nik nepredáva 😠 ale ty si na alfe, že?