Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

bianca
27. mar 2009

alebo celkovy prehlad uctvov je ked kliknete priamo na peniate v lavom hor.rohu

dada2007
27. mar 2009

milhaus...v každej dedine mám plus...teda snažím sa, aby bol plus 🙂

momentálne odchádzame k mojim rodičom na víkend...som zvedavá, čo ma bude v mojich mestečkách čakať v nedeľu... 🤐

janina77
27. mar 2009

no, mna vcerazaucal do rabovania clovek, co ma chcel ist vyrabovat 😀 . On nic netazi, zije len z rabovaciek, ma neskutocne vojsko. Pisal, ze tazba je pre neho zbytocne draha 😀 .
No a on nikdy neposiela spionov, len sa kukne v prehlade generalov (v hodnoteni) ze ci je clovek, na ktoreho chce ist vyssie ako on, ak nie, tak ma urcite slabsiu armadu. Najskor posle bojove lode, znici celu ochranu, zablokuje pristav, potom posle dost nakladnych lodi s vojacikmi a dovezie co sa da.

janina77
27. mar 2009

Ja vsak rabujem iba neaktivnych, dnes som narabovala cez 3000 dreva a skoro 2000 vina.

Nechcete niekto vino? vymenim za cokolvek 😵 .

maximiliana
27. mar 2009

Janina a ktoryze ta to zaucal?

janina77
27. mar 2009

maxi, loldin. Chces ho ist vyrabovat? 😉

milhaus
27. mar 2009

u loldina som na navsteve ešte nebola, všetky ste odomna dost daleko a rabujem tak do dvoch hodin, ešte som nenarazila ani na člena aliancie MK

milhaus
27. mar 2009

a dneska som napadla dvoch vyššich odomna a su o asi 500 vina lahši, vezie sa mi domov a trocha aj siry, potrebujem ešte asi dva dni aby som mala dost na guvernera a takych potrebujem ešte dvoch takže to bude asi dva tyždne kym budem mat novu koloniu lebo korupcia by ma zabila ked nezvyšim najprv guvernera, palac je po tyždni za dve hodiny hotovy

milhaus
27. mar 2009

74 Modry konik(M_K) 112,806 12,534
umiestnenie body celkovy priemer bodov

bianca
27. mar 2009

milhaus ty nas spehovas 😀 ?Dobre sme co?

maximiliana
27. mar 2009

Ja nie kedze hram na inom servri 😀

maximiliana
27. mar 2009

Ale inak co pozeram, tak chlapec je dost cajovy 🙂 dve mesta, par ludi v generaloch... on pride na to, ze generalske skore sa sice pozriet da ale od urcitej urovne mu to vela nepovie

bianca
27. mar 2009

maxi a ako zistis kto ma kolko miest?

maximiliana
27. mar 2009

nooo mam jednu stranku 😀 a tam sa to da vsetko pokukat

bianca
27. mar 2009

maxi maxi maxiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aj ja sceeeeeeeeeeeeeem a nikomu nepovieeeeeeeeeeeeem

elise
27. mar 2009

maxi aj mne daj aspon cez ip adresu tej stránky prosííííííííím 😉

zuz11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maximiliana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bianca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smileko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maximiliana
27. mar 2009

http://www.ika-world.com/suche.php?view=suche_d...

toto si kuknite, ked tam zadate meno osoby, alebo ali alebo niecoho tak vyhodi vsetky mesta, suradnice, na akej urovni su... a tak ... 😉

maximiliana
27. mar 2009

jaj a este... hore v tych tabulkach je taka rozbalovacia sranda, treba si tam najst ikariam.sk, lebo to je hadam celosvetova stranka

bianca
27. mar 2009

maxi diky.Musim sa s tym pohrat bo ja angl.analfabet

maximiliana
27. mar 2009

no slovensku zial nemam 🙂 ale je to dobre, pokial niekoho rabujete a je dobry zdroj, daju sa tam pozriet aj jeho dalsie mesta... alebo ani to ktore rabujete nemusi byt dobre, no mozno ine ma... ja si to kuknem, poslem vyspionit a idem xixi

bianca
27. mar 2009

maxi mne to nejde.Zadala som seba a nist ☹

stelinka
27. mar 2009

Ahojte. MK má alianciu? aj ja chcem k Vám ☹

bianca
27. mar 2009

jej stelinka nova tvar.Ma alianciu na bete.Kde si?

janina77
27. mar 2009

maxi, ale to su tam nejake stare udaje. Napr. ja tam mam len 2 mesta a uz mam 3, mam ich na urovni 6 a v skut. uz 9 a 8, som tam v ally v ktorej uz niesom...

maximiliana
27. mar 2009

no ono sa to aktualizuje v urcitych intervaloch, ale nie denne.... no po vacsine je to pouzitelne

zuz11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz