Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

efkak
27. júl 2009

bubina, neboj na takého môžeš v úplnej pohodičke 🙂. Hlavne nech je sklad plný nech sa oplatí.

fibi
27. júl 2009

jéj sisa, ja som ešte neokupovala. Ale okolo mňa sú samé mierovky, mne tie rabovačky moc nejdú 😠 musím chodiť ďaleko 😠

bubina1
27. júl 2009

mam vyslaného špiona...nejaký susedný ostrov..tiež 5 ka bez generálov...a neaktívny...

fibi
27. júl 2009

čo keď zaútočím na jedného, s ktorým mám uzavretú kultúrnu dohodu? 😕

bubina1
27. júl 2009

takže bol tam špion....dosiel a potom som to asi dos....ja som namiesto misie dala, že nech sa vráti....to asi nedonese žiadne správy, čo? 😨 😕

sisa.b
27. júl 2009

tak ja okupujem pravidelne, lebo vojsko je tam 3x rychlejsie ako lode a z okupovaneho mesta rabujem po pevnine, takze mu nemusim blokovat pristav. okupovane mesto sa tvari ako moje, len do neho nevidim, iba si vyberam vojacikov. je to omnoho lepsie, ako blokovat pristav. akurat uz sa mi stalo, ze som zabudla vojsko stiahnut naspat, resp. som ho tam nechala na noc a do rana som ho mala rozprasene 😀 nejakemu "velkacovi" sa to moc nepacilo, tak ma vyhnal. ale bola sranda, potom sme trochu aj popisali spolu 🙂
jo a pri okupacii uz vzdy ponavstevujem aj ostatne mesta na ostrove 😀
ja akurat presuvam vojsko, lebo do okupovaneho mesta som vyslala vojakov z troch mojich a vratili sa mi len do jedneho 😝

sisa.b
27. júl 2009

bubina, nie 😀 😀 😀

efkak
27. júl 2009

budú sa ti búriť 😀

sisa.b
27. júl 2009

fibi, to by si asi nemala 😀

bubina1
27. júl 2009

sisa, ty brďo....sa mi len krutia očka jak ta citam...a vobec tomu celkom nerozumiem...ale to je asi tým, že som este nedorástla na teba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 viď. dototočkujem aj misiu špiona.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisa.b
27. júl 2009

bubina, ja som tiez tak zacinala 😀 ale prvykrat som bola na rabovacke, ked som mala nejakych 25,000 skore 😝
a mala som super ucitela, nasho vodcu, ktory ma najskor intenzivne raboval a ked som presla do nasej ali, tak spolu super kecame a perfektne mi radi 🙂
treba len skusat 😉

bubina1
27. júl 2009

tak.... špion...pokus II 😀

sisa.b
27. júl 2009

drzim palce 😀

sisa.b
27. júl 2009

ja by som rabovala, len zas nemam volne lode 😒 mne bude hadam aj tych 160 malo 😅

bubina1
27. júl 2009

sisa...25.000, sak ja mam ubohých nejakých 3000 volačo.... 😖 😨 a po tejto tvojej info sa mam o niečo pokusít?....uff

bubina1
27. júl 2009

ježišik...mojho špiona asi odhalili lebo že sa nehlasi....a riziko odhalenia bolo len 5%....a že uspech 86% mam a nezistilo mi čo ma v sklade...

sisa.b
27. júl 2009

bubina, ale ja som zbabelec 😀 tak neboj a rabuj 😉

bubina1
27. júl 2009

a teraz co? zilo asi bude vedieť, že som tam bola ja...a musim asi nahradiť mojho špiona, že?

sisa.b
27. júl 2009

bubina 😀 to sa stava pravidelne, posli dalsieho 😉 mas celkom dobre percento na to, aby ho nenasli 🙂

fibi
27. júl 2009

keď on je inactive a má veľa v sklade...ale vyrabovať by mi ho išlo, nie? 😕 ... asi mu tú kultúru zruším...
Ozaj sisa, keď si tu, už si objednávala tie gaťuše? 😕 😅

bubina1
27. júl 2009

aha, tak poslem este jedného...

bubina1
27. júl 2009

špión...pokus III 😀

pacna
autor
27. júl 2009

sisa prosim ta a ked dam obsadit mesto tak sa tam budu aj bit? 🙂

bubina1
27. júl 2009

no nič moc...nechám ho na okoji...kvoli tomu sa mi neoplati... 😀

pacna
autor
27. júl 2009

bubina skus poslat dvoch naraz sak jedneho potom vratis ak ti zisti ten prvy niečo 🙂

bubina1
27. júl 2009

sak zistil...ma tam kusofky, že 400 a 300 to sa mi neoplatí... 😀

pacna
autor
27. júl 2009

aha tak to sa neoplati hladaj dalej 😉

bubina1
27. júl 2009

no, to je tažké v mojom okoli, bud su moc malinký alebo mooooc veeeeeelký...
do akej vzdialenosti sa oplatí este obzerat? ja som zatial len ta 1-2 max 3 ostrovy kukla

pacna
autor
27. júl 2009

ja som sla teraz az na hodinu ale chcem vyskusat tu okupaciu ale potrebujem poradit

bubina1
27. júl 2009

a sisa už odisla? alebo čo? ta by ti v tom vedela....