Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

pacna
autor
9. mar 2009

kurnik maju tie ali ale podmienky kym sa do nejakej dostanem tak ma budu furt rabovat nejaky blbci 😒

pacna
autor
9. mar 2009

a cim vlastne rastu body?

fibi
9. mar 2009

aha mám 4 lode z piatich vo svete 🙂
stále a putovné mestá? Nomám sa teda ešte veľa čo učiť 😀

maximiliana
9. mar 2009

Body rastu vsetkym... stavanim budov, presuvanim tovaru, obchodovanim, rabovanim, vyskumom, poctom obchodnych lodi, armadou...

maximiliana
9. mar 2009

nasa ali az taka ziva nie je, aspon momentalne ale zas ked potrebujeme pomoct, tak je to v pohode... teda az na takych milionarov s plnymi skladmi bez armady... pokial si nedaju povedat a nepostavia aspon par lodiek, tak ich nebrani nik, lebo komu niet rady...

fibi
9. mar 2009

dá sa presťahovať na iný ostrov? Napr. bližšie k vám aby sme založili spolu alianciu? Teoreticky.... postaviť mesto na inom ostrove, na pôvodnom zboriť budovy a presunúť drevo do nového mesta, presunúť vojakov,...

robo.p
9. mar 2009

da sa, fibi. na tvojom mieste by som sa mozno prestahoval, kym to nie je velmi bolestive. mna dlho mrzelo, ze som daleko od brata. ale teraz je uz sialene zburat rok dvihane stavby a ist inde.
putovne mesto je silna vojenska zbran. ale pouziva to len par ludi v ikariame.

robo.p
9. mar 2009

maxi: to sa da lahko zmenit. Hraci Tvojho kalibru su u nas vzdy vitani ;).
pacna: pocet clenov aliancie je bohuzial obmedzeny ambasadami vodcu. Preto maju ambiciozne aliancie tvrde podmienky na prijatie. Chcu si naplnit tento stav co najlepsimi hracmi. Musis na zaciatok hladat medzi slabsimi alianciami.

pacna
autor
9. mar 2009

fibi a ja by som radsej blizsie k vam 😅

no neviem do ktorej ma prijmu ked som len malinky cloviečik

fibi
9. mar 2009

veď si teda dohodnime nejaké miesto, kde je nás najviac a tam sa ostatné presťahujme... už staviam palác

pacna
autor
9. mar 2009

ako prestahujeme urobit koloniu ci ako?

fibi
9. mar 2009

fu tej dili zase na mňa útočí ☹ sťahujem sa definitívne 😠 Má útočnú silu 368 a ja mám obranu 850... vyhrám? Ako zablokujem prístav? A čím? Bojovými loďami?

robo.p
9. mar 2009

prestahovanie nebude lacne. Musite
1. postavit palac,
2. zalozit koloniu na novom mieste.
3. Potom v novej kolonii postavite rezidenciu guvernera (stoji tolko isto, co palac)
4. Rezidenciu guvernera zmenite na palac.
5. Zburate budovy a prenesiete si suroviny z hlavneho mesta do noveho
6. Opustite svoje byvale mesto.

fibi
9. mar 2009

alebo si necháme pôvodné mesto a budeme si preplavovať odtiaľ suroviny, aj keď to bude dlho trvať? Výskum ostane na pôvodnej funkcii?

fibi
9. mar 2009

vlastne úrovni?

pacna
autor
9. mar 2009

fibi si strasne daleko odo mna postav co sa da vyzbroj sa 🙂 ja som včera prosila toho co mi pomohol nech ma obrani 😀

robo fuuuuuha to teda urcite nebude lacne 😒

robo.p
9. mar 2009

vyskum by vam zostal.
tuto bitku by si mala vyhrat.
na namornu blokadu treba lodenicu a v nej postavit bojove lode.

pacna
autor
9. mar 2009

no nevidim to ruzovo s tym mojim vstupom do nejakej ali 😔

fibi
9. mar 2009

to mám 3 baranidlové a dve balistové... On na mňa s loďami neprišiel... ako sa s nimi útočí? Ak by som vyhrala, že by som išla na oplátku ho kuk... Ale on je v nejakej ali o troch členov, to neviem či by mu neprišli pomôcť...

robo.p
9. mar 2009

Ak ste ochotne to prijat, mozem Vam tu stahovacku jedineho mesta zasponzorovat (hovorim myslim o fibi a pacne). V tomto obdobi staviam rezidencie urovne 8, na kazdu treba milion surovin. Tych par lodi pre Vas si moji obyvatelia ani nevsimnu.
fibi: je na Tvojom ostrove, alebo dalej?

fibi
9. mar 2009

je na mojom ostrove krížom cez ostrov

bianca
9. mar 2009

fibi nastahuj sa ku mne.U nas nikto nikoho nerabuje (klop klop klop)ale ja som asi daleko

robo.p
9. mar 2009

fibi: Pozemny boj so spoluostrovanom sa da zviest, aj ked nemas bojove lode. Takze si ich vklude nechaj doma.

fibi
9. mar 2009

no vyslala som teraz k nemu špióna, nech viem, či prišiel ku mne so všetkými vojakmi alebo niečo nechal doma a uvidím ako na tom je...

pacna
autor
9. mar 2009

robo jak zasponzorovat dnes mi to akosi nemysli 😀

robo.p
9. mar 2009

ze tomu, co sa stahuje darujem suroviny.

pacna
autor
9. mar 2009

aha a kolko na to treba?ved ja keby som chcela ist aspon na 52:23 tak pojdem cely den no neviem 😕

robo.p
9. mar 2009

Len ty sama a spioni v tvojom meste viete, kolko mas v meste budov a kolko to bude stat postavit take nieco inde. Cas potrebny na plavbu samozrejme sponzorovat neviem.

fibi
9. mar 2009

vyhrala som 😀 Mám zaútočiť? Len neviem, či si nejaké vojsko nenechal aj doma... Robo tvoju ponuku zvážim 🙂

zuz11
9. mar 2009

bianca my mozeme sme blizko my by sme mohli neaku alianiu aj vytvorit, kto pride ku nam? 😀