Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

smileko
13. mar 2009

baby, hlasim nove mesto na alfe
Nachádzaš sa tu:
Svet > Mysoos[54:22] > Eniky 3

milhaus
13. mar 2009

volakto odomna kupil 5000 vina, 10 zlatiek za kus, aspon mi nepouteka army

maximiliana
13. mar 2009

mimus kolko armady presne znamaena 47 v skore ti nepoviem... najistejsi su s nulou 😀 ale ani tento to neprehana

milhaus
13. mar 2009

musim počkat kym sa mi lode vratia, strasne dlho to trva i ked to posielam z jednej svojej kolonie do druhej

janazuza
13. mar 2009

potrebujem mramor, a už nemám s kým vymeniť( s tým čo som menila už skolo nepotrebuje 😖 )a v ponuke na trhu nič. tak som chcela novú koloniu a asi nebude( treba rozšíriť palác a rezidenciu 😔 )

pacna
autor
13. mar 2009

staci mi na obidve masta dielna bo do prveho to uz nemam kde dat 🙂

fibi
13. mar 2009

milhaus mi včera poslal víno (na bete) a ten hajzel (s prepáčením) mi ho zase ukradol - ten istý čo včera. Je toto normálne? A je v aliancii a veľkú armádu a na mňa chúďa vyskakuje.. prestáva ma to baviť 😠

janazuza
13. mar 2009

konečne mám ponuku na trhu, lode som už vyslala( teraz bude mramor a zlatky) 😀

bianca
13. mar 2009

caute.Dnes akosi nemam cas

janazuza
13. mar 2009

ako je to s budovou optika?
používa sa tam sklo?

zuz11
13. mar 2009

pacna, dielna ti staci jedna na vsetky mesta co mas 😉 tak ako aj ambasada staci jedna 😉

fibi, tak vstup do nasej ali 😉 mozno sa zlakne ze si aj v ty v ali a da pokoj, resp daj nazov ali a ja jej vodcovi napisem,
len mi napis ze aj kto na teba utoci 😉

fibi
13. mar 2009

zuz IP

zuz11
13. mar 2009

uz mam jeho vodca odo mna spravu, dam vediet snazim sa zaroven s ich ali uzatvorit mierovu dohodu 😀 maju 77 clenov, tak sup sup do nasej aby sme ich dobehli 😉 😀

bianca
13. mar 2009

zuzi este jeden den do ukoncenia vyskumu.Makam ako blazon na akedemiach aby sa rychlesjie skumalo

mimus
13. mar 2009

fibi tak tomu ani ja nerozumiem 😠 maju velke palace a zaciatocnikom kradnu uplne vsetko.
Muzika dnes znova vykradli, takze to uz tiez asi vzdava. Vraj ho nebavi kazde rano byt vycisteny 😠 A potom pocas dnavela nenabuduje, lebo nema s coho

baby este mam na vas otazku
ako mam vediet kedy rozsirit radnicu? Lebo ostatne buduvy aspon nieco davaju, ale co radnica? Len myslim, ze cim viac obyvatelov, tym vacsia radnica, ale ako mam vediet kedy rozsirit?

zuz11
13. mar 2009

min=mus, ak je na berte nech sa ku nam prida a ak mi posle spravu ze kto ho rabuje tak nasa ali to riesi🙂 obranujeme svojich hracov a jedname s dalsimi ali 😉

bianca
13. mar 2009

mimus ked so kliknes na radnicu tak ti tam pise mnozstvo ubyt.miest.Ak nemas ziadne volne nemaju kde novy obyvatelia byvat talze rast populacie nula

mimus
13. mar 2009

dakujem baby
zuz na alfe je

zuz11
13. mar 2009

hmmm mimus tak bohuzial tam nepomozem ale ved nech sa prida do neakej ali a ta mu pomoze
fibi by mala mat pokoj 😉 😀 daj potom vediet fibi 😉

milhaus
13. mar 2009

fibi vina ti pošlem za jednu lod ale viac nemam, niečo mam na trhu a volačo mi dneska kupili a niečo som i menila za mramor
musela som kupit 1000 siri

milhaus
13. mar 2009

fibi jedna lod ide k tebe, asi tak skoro rano to vino mas

fibi
13. mar 2009

mili dík, viac by som ani nechcela, len ma štve že som prišla už o toľko čo si mi poslala, aj o ten mramor čo som mala nachystaný pre teba...

bianca
13. mar 2009

milhaus siru som ti mohla poslat i ked to mame daleko.Ja som uspesne narabovala par tisic

decka kto tazi sklo?Ja nestacim tazit na to co potrebujem ☹

fibi
13. mar 2009

na alfe mám sklo ja, a na bete elise a janazuza. Ak chceš na alfe, vymením 🙂

zuz11
13. mar 2009

chcem jedno upozornenie, je potrebne ajk na ostrove tazite zo spolocnych bani aj neako tak prispievat, nemusite tisice davat ale staci par stoviek, inak Vam neviem zarucit ze vas nebudu rabovat, kedze aj ja na nasom ostrove rabujem takych co tazia a neprispevaju 😀

bianca
13. mar 2009

zuz tak to ja by som mohla rabovat skoro vs.Dvaja sme dali tisice,jeden stovky a asi dvaja par susni a zbytok nic.Hlavna vec ze tazia na plne gule.Uz som im aj slusne pisala a aj tak malo kto daco dal

zuz11
13. mar 2009

billy prispieva? 😀

milhaus
13. mar 2009

bianca sak pošli, ešte ma bude čakat jedno rozšírenie guvernéra
pošli aj 3000 ak mas, pošlem vino zato

bianca
13. mar 2009

hej inak decka dnes som mala zasa akcni den.Som davala prvu pomoc v Chiccu.Jak dosli rychlici tak si robili prdel ze ani na materskej si nedam pokoj 😀

milhaus
13. mar 2009

čo si lekarka?