Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

milhaus
18. mar 2009

maxi to hlada na bete
ja mam siri dost momentalne a vina tiež a mramor mi fibi vezie

zuz11
18. mar 2009

no halo uy nik sa nehlasi? 😀 😀 😀

Aliancia
[M_K]: Modry konik

milhaus
18. mar 2009

ja už v jednej som ale nebudem na vas utočit a na okoli som nikoho ešte takeho ani nestretla

milhaus
18. mar 2009

mur sa zväčšuje a ešte aj dve radnice v poslednom a predposlednom meste lebo boli plne ubytovacie kapacity ale už som na to minula všetok mramor takže stavat sa nebude tak skoro, najskorej až za dva dni

smileko
18. mar 2009

predstavte si, ze sa mi dnes zacal vyhrazat jeden spoluhrac na ostrove, ze ak neprispejem na pilu a siru, tak je po mne 😀 . Tak som mu musela ozrejmit, ze na mna si marne zacina, ja nepatrim k tym, co maju nulove prispevky a plnu tazbu 😉

bianca
18. mar 2009

smile tvrdo nanho

smileko
18. mar 2009

bianca, neboj, nedam sa! Ja im dam, pubertakom, aby sa vyhrazali 😠

maximiliana
18. mar 2009

Len do nich 🙂 ja som to tiez skusala milo a bolo to prd platne nikto nepriapieva... tak som prestala aj ja... tazim dost a co mi je malo si narabujem

veronica1
18. mar 2009

aliancia MK, hlasim sa ako novy clen 🙂 . zuz-neviem kam ti mam nahlasit moje "dedinky",tak to napisem sem:
Roma
Roma2
Roma3 - 76,52 sklo

veronica1
18. mar 2009

pardon
Roma - 78,53 vino
Roma2 - 78,54 mramor
baby a kde je ta tabulka kde ste vsetky? lebo ten link co tu bol mi vobec nefunguje. dakujem

smileko
18. mar 2009

veronica, fibi robila tabulku

smileko
18. mar 2009

maxi, ja som tiez na jednom ostrove vypisovala spravy, aby prispeli, niektori aj tak spravili, niektori sa na to vybodli. tak si teraz zvysujem dom lesnika a kamenara a kaslem na nich. ja uz neprispejem ani polienkom na tom jednom ostrove 😉

veronica1
18. mar 2009

smileko - dakujem

pacna
autor
18. mar 2009

u nas jeden pisal ze ak nebudeme prispievat tak bude utocit no ja som prispela aj predtym 🙂

kde mam siru je napisane ze mnizstvo vytazenej siry je o 10% ne tej velkej soche na ostrove 😀

milhaus
18. mar 2009

ja prispievam a ešte dvaja a ostatny sa na to kašlú

zuz11
18. mar 2009

veronica, ja ti mesta vidim 😉 v nasej ali 😉
ja tych co neprispievaju pravidelne rabujem a uz viacery zacali tak prispievat kedze sa im nechce asi budovat armadu 😉

pacna
autor
18. mar 2009

zuz dobre riešenie 😀 😀 ja odvahu nemam

zuz11
18. mar 2009

ved vyslem spionov obzrem vojsko a idem 😀 😀 😀

veronica1
18. mar 2009

zuz-a ako obzeras vojsko, ja som to par krat skusala ale vzdy ma lapili....je tam vysoke percento, ty ho mas nizsie?

bianca
18. mar 2009

kurna neviem co sa stalo ale v jednom meste mi zmizlo vino.Asi som zle poslala lode a teraz su naserkani

pacna
autor
18. mar 2009

ja som vcera poslal rabovacov a boli porazeni v boji

bianca komusi si prilepsila?

zuz11
18. mar 2009

veronica, nooo cim vyssia uroven spionov tym nizsie percento odhalenia 😉

bianca
18. mar 2009

paci ani neviem.Asi som len poslala do svojho mesta ale nie tam kam treba i ked normalne si kontrolujem stav vino.Je divne ze mi to uniklo

milhaus
19. mar 2009

ja zväčšujem sklad na hlavnom ostrove a posielam produkciu z menšich kolonii do hlavneho do skladu čo sa natažilo za noc

pacna
autor
19. mar 2009

my sme cez noc s fibi vymenili siru a sklo 😀 len sme daleko tak to trva 9hodin

pacna
autor
19. mar 2009

baby naco je dobre rozsirovat ambasadu je to treba? 🙂

fibi
19. mar 2009

pacna to je ešte v pohode. Na bete mením s milhausom víno za mramor a to je 14,5 hodiny 😀

elise
19. mar 2009

babulky ja nestíham ale cez víkend si to vynahradím 😀 boli sme na dovolenke tkaže musím dohnať zameškané.
ako si mám postaviť ambasádu?
mám palác to mám zvýšiť úroveň paláca aby som postavila ambasádu? 😅 😕

fibi
19. mar 2009

elise potrebuješ vyskúmať moreplavectvo - cudzie kultúry.. potom postavíš ambasádu