Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

maximiliana
31. mar 2009

Tie pomocne ruky su asi tolko, ze ked budete robit vyskum urcitej veci, tak ten trva ucity cas alebo sa da urychlit pouzitim skla... potom vam to dole v akademii bude pisat, kolko skla potrebujete na dokoncenie vyskumu... a ak ho tolko budete mat, da sa ten vyskum hned dokoncit pouzitim toho skla

pacna
autor
31. mar 2009

takze zvitazil on a nic nevezu kurnik 😠

janina77
31. mar 2009

fibi, asi ma prizabijes, ja mam dve nove kolonie, posielam ti IP 😵.

fibi
31. mar 2009

pacna ako to? mal vysoký múr? Alebo viac vojakov?

janina77
31. mar 2009

inak, u nas maly spi vonku v kociku, jedna pani mi prisla poumyvat okna, a ja lezim pri ikariame - snazim sa potlacit korupciu v novej kolonii, a hladam kde by som narabovala co najviac mramoru, lebo ten mi veeeelmi chyba!

pacna
autor
31. mar 2009

mal nejakych 60 falangov nic viac 😠 neviem ci to neotocim ešte raz

fibi
31. mar 2009

no toto, len mu daj, Ja akurát posielam vyšpióniť toho môjho suseda, má celkom plný sklad, len neviem army, tak aby som konečne vyhrala JA 😀

bianca
31. mar 2009

maxi ja pomocne ruky mam a nic s pomocou skla mi nepise a brala by som

bianca
31. mar 2009

maxi este sa chcem spytat.Mi na vse.tazob.miestach nabehla tam kde priradujes robotnikov ciastocny cervena ciara.Uz par dni sledujem co sa deje ked s tym hybem

fibi
31. mar 2009

sakra, teraz som založila novú kolóniu na bete, ešte eln guvernéra som dala postaviť a už sa tam na mňa vrhol jeden s jednou loďkou a tromi falangami 😠 Chápete, a ja ani jednu loď doma, som tam ani vojakov nemohla poslať... No len čo sa mi vrátia, tak nech sa teší chlapec. Jedno mesto má, bodov v generáloch 5 a na mňa si trúfa... ten asi ešte dlho nehrá...

pacna
autor
31. mar 2009

fibi to je drzost 😠

bianca
31. mar 2009

fibi len mu daj

fibi
31. mar 2009

som mu napísala, že čo blázni a on, že nie, len potrebuje mramor 🙄 a že aby sme sa spojili 😕 🙄 No tak mu posielam lode bloknúť prístav a onedlho tam nabehnem aj s vojačikmi a loďami a pekne si vezmem veci naspäť 😀

bianca
31. mar 2009

fibi obo mu napis aby ti to posla on nazad lebo inak bude zleeeeee.Sak si nezaplokujes lode.Ale ma odvahu hlapec

milhaus
31. mar 2009

vonku je tak pekne

bianca
31. mar 2009

hej je a nasa teplotuje a trosku sa osypala ☹

maximiliana
31. mar 2009

Ta cervena ciara je, ze ta este vies priradit robotnikov, ked to potiahnes az do konca, ale uz to nie je take efektivne tazenie ako ked ides len po zaklad... niekto vyuziva aj to, ja osobne nie, lebo malo natazia a vela stoja

bianca
31. mar 2009

maxi a co este potrebujem k tomu aby som mohla vyuzit to s tym sklom a urychkenim vyzkumu?Pomocne ruky mam no to asi nestaci

fibi
31. mar 2009

tak som chudáka chalana vyrabovala... Aj mi ho je trochu ľúto, ale keď som mu písala, nech mi vráti, čo mi zobral, tak sa ešte tváril, že nevie o čo ide, že veď mňa neraboval, len nejaké malé mesto, tak som mu napísala, že aj to je moje!!! A on že odkiaľ to mal vedieť... Tak som mu napísala, že či nevidí, kto mu píše... už sa neozval.. tak je o niečo ľahší 😀

bianca
31. mar 2009

fibi vobec ho nelutuj.Ja ked som zacinala tak som sa bala rabovat aj to najmensie neaktivne mesto a uz vobec nie aktivne.Nebyt maxi tak som mozno stale v ...a aj tak nadalej rabujem s 90% neakt

fibi
31. mar 2009

no veď hej, už ma tá ľútosť prechádza, ja ešte aj teraz idem len na neaktívnych s 0 v generáloch, lebo ma rozčuľujú tie pomalé bojové lode 😀

bianca
31. mar 2009

fibi ja posielam bojove iba ked sa normalne vratia ze boli porazene

cairka
31. mar 2009

baby čo ste si zakladali nové mestá, ako ste to robili? ste si dali úplne novú totožnosť? mňa tá "dovolenka" úplne odstavila 😖 ako mi zmizli tie koruny, tak už sa mi nepodarilo mesto postaviť na nohy, celá armáda odišla, pre nedostatok zlata, stavať nemám za čo... mám pocit krivdy kvôli tým korunám, len to mi moc nepomôže 😒

bianca
31. mar 2009

cairka tak skus napisat aminom ako to ze ti peniazky isli aj ked si mala dovolenku ☹

maximiliana
31. mar 2009

Bianca je tam napisana podmienka este kulinarske speciality... daju sa ti stavat v kasarnach kuchari?

bianca
31. mar 2009

maxi to uz mam ☹

maximiliana
31. mar 2009

a ked si pozries v akademii na spodu tak tam nemas napisane kolko krystalu este potrebujes na dokoncenie vyskumu?

bianca
31. mar 2009

nie nemam ☹

maximiliana
31. mar 2009

jedine podmienky su vyskumana kulturna vymena a kulinarske speciality... ak toto mas a mas aj pomocne ruky, tak ti to musi ist

bianca
31. mar 2009

a kde to najdem napisane?Je to niekde v navode?