Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

pacna
autor
12. apr 2009

dobre ranko ja mam "kraaaasne sviatky" 😠

postavila som urad architekta 😀 a vyskumujem sviatky ze vraj zvysuju spokojnost 😀

maximiliana
12. apr 2009

Ahojte, no vidim ze zavislacite aj cez sviatky xixi mna predvcerom napadol jeden chudacik, co mal v generaloch asi 200 skore a celkove mal mozno stotinu z mojho 😀 tak som sa pobavila, poslala mu bloknut vsetky pristavy a teraz sa mi vyhraza dobreze nie prastrykom zo stvrteho kolena ako ich na mna posle ... bojim bojim... asi skoncim s hrou 😉

pacna
autor
12. apr 2009

maxi 😀 😀 😀 😀

bianca
12. apr 2009

hojte

a ja som uplne dalekooooooo od vas podobne ako v hre.Teraz sme doma v okr.Bardejov ale dovolenka sa nam krati 😔

ladyzak
12. apr 2009

pocujte maxi a pacna kde mate mesta?v ikariame samozrejme🙂

pacna
autor
12. apr 2009

lady ked si najdes fibi tak ona nam spravila vsetkym tabulku ja som na 70:44 ,72:44,69:45 😀

ladyzak
12. apr 2009

41:39,68:39

ladyzak
12. apr 2009

kde jumam hladat ?fibi myslim

ladyzak
12. apr 2009

sikula dik

jonatanka
13. apr 2009

ahojte mohli by ste poradit ako si nastavit na hre dovolenku? dakujem

pacna
autor
13. apr 2009

hore v moznostiach mas to popisane 🙂 😉

jonatanka
13. apr 2009

dakujem, idem popozerat 🤐

jonatanka
13. apr 2009

uz som nasla, ja som to nastavenie pozrela len tak hned zvrchu a tam boli len registracne udaje, uz pozeram poriadne 😀

pacna
autor
13. apr 2009

mas naaaadherne deticky klobuk dole davam pred vsetkymi mamickami dvojiciek 😉 😀

jonatanka
13. apr 2009

dakujem, ja sice nadavam, ze nic nestiham, ale uz by som nemenila, ty mas uz velke fesandy 😉

janina77
13. apr 2009

Ahojte. Ako vlastne funguje to urychlovanie vyskumu pomocou skla?
Mam dokonceny vyskum Skla. Teraz mi dole v akademii pise, kolko krystalu potrebujem na dokoncenie vyskumu (je to nejakych 70 tisic 😀 ). No ziadny posuvnik tam nie je, ze kolko by som chcela investovat.

Teraz neviem - ci mam nizku uroven akademie? (mam 10.)
Alebo musim mat tolko skla - a to musi byt vsetko sklo v jednom meste? - Akademie mam v kazdom zo 4 miest.
Pouzili ste to niekto niekedy?

zuz11
13. apr 2009

ahojte, ja sa chcem opytat ci moze cloveka vyrabovat niekto z ostrova ked ma clovek tom meste namornu flotilu alebo je to bug? ved to nema logiku, ved namorna flotila by mala chranit pristav a nemala by snad dovolit nalozi naklad na lode cudzim lodiam 🤐

pacna
autor
13. apr 2009

janina sa mi zda ze maxi pisala ze treba vyskum pomocne ruky 🙂

zuz asi nie ved flotila je na obranu a utok nie? 😀 😀

zuz11
13. apr 2009

no hej ale mala by aj strazit prristav, ako to ze ked pridu zo susednych ostrovov a ta nevtyrabuju a z vlastneho hej? 🤐

milhaus
13. apr 2009

to sa mi ešte nestalo, asi to odviezli po súši alebo ako

pacna
autor
13. apr 2009

no u nas niekto pisal ze ked chces rabovat z ostrova nemusis blokovat pristav dostane sa tam bez toho

a jeden mi napisal ze ma 2200 diplom.bodov je to mozne?

zuz11
13. apr 2009

no po susi mozu prist iba vojaci ale tovar musia po mori preplavit 🤐 to je potom chujovina 🤐

a kolko ma bodov? ja mam asi 40 diplomatickych bodov, si ich s neicim nepomylil? to by musel mat ine urovne 🤐 😀

pacna
autor
13. apr 2009

necelych 50tisic ale som kukala ved tolko sa ani ziskat neda mozno sa chcel pochvalit 😀

zuz11
13. apr 2009

pacna v pomocniku je iba do urcitej urovni ze co kolko za co da sa ist aj vyssie ale za kazdu uroven ma iba jeden bod iba za 1 ma 3 body tak si zrataj ked ma napr 4 mesta vsade by musel mat uroven stavby na 500 leveli co je nerealne 😀 si to nezamenil s neakou surovinou? 😀 😀 😀 napr ma tolko skla 😀 alebo siri 😀

pacna
autor
13. apr 2009

asi nejaky sopliak ktori sa vystatuje 😀 😀

zuz a prečo si sa pytala na to rabovanie?stalo sa ti to?

zuz11
13. apr 2009

mojmu muzovi a zhabali mu tak dost vela veci 🤐

milhaus
13. apr 2009

😉

maximiliana
13. apr 2009

Ahojte, k tomu sklu na vyskum... neda sa urcit kolko xcete dat do vyskumu, vsetko musi byt v jednom meste a ja to obcas vyuzivam, ked sa mi uz nexce cakat kym doskumaju... ale max jeden dva dni pred koncom
2200 diplomatickych bodov sotva... to by musel byt mutant ako niektore aliancie 😀 a pokial by ich aj mal, co je blbost tak ho lutujem, lebo tie suroviny mohol pouzit radsej na nieco zmysluplnejsie
zuz neviem, ale asi by nemali odviezt nic.. no niekedy sa to podari. aj ja som tak jedneho vyrabovala.. prehrala som namornu bitku a napriek tomu som ho vyplienila

milhaus
13. apr 2009

😢