Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

milhaus
5. apr 2009

ja som bola od včera poobeda offline, boli sme u rodičov na myjave

maximiliana
5. apr 2009

aha dakujeme 😉 prave mi odmietol vecerat

pacna
autor
5. apr 2009

baby fibi tu nebude teraz asi tyzden tak potom jej napiseme ip 🙂

maximiliana
5. apr 2009

Mne by sa zislo este jedno mesto, ale kym nan nasetrim, bude aj december...

zuz11
5. apr 2009

maxi, ty aspon na cca 7 budes setrit do decembra ale ja na 6 budem setrit ale asi aj az do toho dalsieho 😀
tiez od vcera vecera mam nove 5 mesto na skle 😀

bianca
6. apr 2009

hojte.Ja setrim na 3 mesto mramorove.Je to des s tym mramorom

maximiliana
6. apr 2009

zuz ak to bolo mne, tak ja uz sedem mam 🙂 ale potrebujem este jedno prechodne, lebo par ludi nevie a nexce pochopit, ze pokial budu fnukat o mier a pritom na nas utocit, tak maju problem

milhaus
6. apr 2009

maxi teda tebe sa dari
ja mam na alfe len dve a na bete 5

fibi
6. apr 2009

ahojte, som na skok, prerušili sme dovolenku, lebo sa nám pokazilo auto, ale ostávam v dovolenkovom móde na ikariame, lebo manžel má dovolenku, tak budeme výletovať kade tade a na ikariam by som nemala čas 😀

bianca
6. apr 2009

fibi juj to mi je luto 😲

smileko
6. apr 2009

ahojte, som tu po chorobe na skok. Mna zacal rabovat jeden z nasho ostrova 😠 Uz minule pisal, ze "ked nebudes prispievat na pilu a siru, je s tebou amen", tak som milemu pubertiakovi odpisala, ze nech sa lepsie pozrie, ja prispievam, je mnoho takych, kt. neprispeli ani kuskom dreva a tazia naplno. Teraz ma zacal rabovat, zlikvidoval armadu, na spravy neodpoveda! Tak s nim musim bojovat dalej. 😒

bianca
6. apr 2009

smile to je ale hnup.

pacna
autor
6. apr 2009

to je vyhrazanie mala si ho nahlasit 😠 by sa potom zasmial 😠

maximiliana
6. apr 2009

smileko a ktory to je?

smileko
6. apr 2009

maxi, to je na bete, ale hadam si s nim poradim! 😉

smileko
6. apr 2009

baby, mam este otazku - aka je najlepsia obrana, ked ide na mna so 100 lukostrelcami? Ide bez lodi, lebo je na mojom ostrove.

janina77
6. apr 2009

smileko, na lukostrelcov treba hlavne lukostrelcov, aspon si myslim 🙂 A hlavne ked ich je 100. Asi najrozumnejsie urobis, ked ho nahlasis, ved to mozes aj s opozdenim. Aspon ja by som to tak spravila.

milhaus
6. apr 2009

odteraz sme sami, muž pride až zajtra poobede, je mi smutno, ja neviem byt sami a dieta sa hra i samo pri mne, to len pri nom je taka že sa nevie ani sama hrat
inak zajtra nam nepojde pol dna elektrika a ja neuvidim lodičky ale čo už

milhaus
6. apr 2009

a kde ste? ja sa sem zajtra nedostanem skorej ako o 15:00

maximiliana
6. apr 2009

sa mas, ze sa ti zahra sama... my sme spali naposledy o dvanastej a teraz tu beha ako splaseny kon... ale musi byt stale pod dozorom.. a nejake ze ho posadim a bude sa hrat nehrozi 😉

janina77
6. apr 2009

Nase sidlo tiez teraz objavilo caro chodze, hracky su nezaujimave vsetky do jednej, len chodit z miestnosti do miestnosti, za den prejde urcite niekolko kilometrov. Easteze teraz chodi dost von, ale tam ho to pobehovanie hore dole az tak nenadchyna 😀 , len do jazierka by sa trepal 😀 .

milhaus
7. apr 2009

sak ona sa nehra stale na jednom mieste, ked mi zmizne z dozoru tiež ju volam
včera sa najviac bavila ležiac v šupliku pod telku

pacna
autor
7. apr 2009

ahojte neviete prečo ma jeden hrac pred mestom taky cervene x?

bianca
7. apr 2009

hojte

paci ake cervene?To som este nevidela 😕 😕 😕

maximiliana
7. apr 2009

ten krizik je docasne bloknuty ucet ale z akeho dovodu neviem

pacna
autor
7. apr 2009

aha ja som to videla prvy krat.

janina77
7. apr 2009

to preco je bloknuty a dokedy si vies pozriet v Hodnoteni, je tam take tlacitko - Pranier, tam su vypisany vsetci bloknuty hraci, aj okedy dokedy, aj dovod.

zuz11
7. apr 2009

ale tych davaju do dovolenkoveho modu co som si vsimla, inak u nas na ostrove su taky aj 3 🤐 na rok, to ich zrovna mohli vymazat lebo urcite sa po roku nevratia, ale mozno bude okupacia 😀 len asi by som mala vsade velku korupciu 😀

maximiliana
7. apr 2009

Ti, co maju ocnu nutenu dovolenku sa uz nevratia. Po roku system automaticky maze konta... takze by to kludne mohli urobit admini po nejakych trebars dvoch mesiacoch, lebo fakt len zaberaju fleky... a ti co maju kriziky myslim maju docasne blokovane, ale nie ako ban... mozno ich skumaju za utoky, alebo za nejake porusenie pravidiel

zuz11
7. apr 2009

no u nas som pozerala su bloknuty vsetci na rok koli multiprihlaseniam, na mramore su hned 3 🤐 keby sa aspon vyrabovat daju 😀