Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

bianca
16. jún 2009

fibi taska zbalena???

fibi
16. jún 2009

už hej 🙂

zuzulask
16. jún 2009

ako zistím ako ste ďleko, nemám na mysli súradnice , ale ako dlho k vám pôjdem....teda keby dačo.....

milhaus
17. jún 2009

daj si mapu sveta, tam naboku zadas suradnice a skus poslat lod na ten ostrov a potom to zrušiš tou šipkou čo mas pri pohybe lodí
ja to teda tak robim
napis mi na hre na bete a pošlem ti suroviny ake chces len vina mam momentalne malo, to až zajtra ked tak lebo chcem rozširit guvernéra

denisa17
17. jún 2009

Ja ju tiež hrám a som na alfe ako chelsea. Už mám 5 miest na dosť dobrej úrovni. 😅

zuzulask
17. jún 2009

mili no tak na bete som 46:73 zuzula , a tak som kukla a som od teba dosť ďaleko , som na síre a nikto ju tu nechce.... nemôžem rozširovať lebo nemám mramor......

milhaus
17. jún 2009

už ti ide 2000, napisala som ty i cez hru
ak chces viac tak za druhy už budem chcet siru, mne tie dialky nevadia hlavne ked sa to ma prepravovat cez noc to i tak lode nebude treba v noci 🙂

bianca
18. jún 2009

ahoj

milhaus ides na nove mesto???

denisa a kde hras?Na bete alebo alfe?

milhaus
18. jún 2009

ešte guvernerov ma čaka viac a tento kym sa dostava to bude min. ešte 3 týždne, týžden na jedného

milhaus
18. jún 2009

sak mam myjavu, chtelnicu, brezovu pod bradlom, dolny lopasov, dechtice sterusy a to som robila guvernéra iba v chtelnici, ešte 4

zuz11
18. jún 2009

ja idem na 7 mesto 😀 ved inak nie je co robit 🤐

pacna
autor
18. jún 2009

tak ja teraz moc casu na ikariam nemam dnes som mala v 2 mestach riadne nazlostenych ludi 😅

milhaus
18. jún 2009

aj ja v jednom lebo akosi som zabudla previezt vino a potom nebol čas 😒

janazuza
18. jún 2009

Ahojte. Takže sa lúčim, ale ja som hru ukončila. 😢 😢 😢

zuzulask
18. jún 2009

janazuza prečo?????

zuz11
18. jún 2009

jani, vrat sa vybavujem to s vedenim ich ali 😉 inak zaklad je ak ta chodi niekto rabovat, pisat mu a pisat mu a tak a ked nereaguje pisat hore, vzdy sa da dovolat pravdy 😉

mimus
19. jún 2009

ahojte baby
hlasim sa po odmlke
boli sme doma na dovci oslavit Misenkin rocik a to som net velmi nestihali. Tiez sa mi obyvatelia nastvali 😀 , kedze uz nemali co pit. Tak som len 3x porozvazala vino, ale nestihala reagovat
ale uz som spat a plna sil 😀 do budovania, bojovania....
jani nevzdavaj to 😕 mna tiez baby ukecali a skoncila som na bete, kedze alfa bola naozaj krutejsia

zuzulask
19. jún 2009

no ja na alfe zápasím z nedostatkom vína, vymieňam ho 1:1 s jedným za mramor, ale to potom nezostáva mne skoro nič na stavanie, znížila som dávky vína, sú neutrálny, ale radšej takto ako kupovať za 17, už rozširujem tržnicu na 8, tak možno pri 9 sa to zlepší....

janazuza
20. jún 2009

Ahojte 😉
Tak som späť 😀

maximiliana
20. jún 2009

Ahojte, ja to teraz akosi flakam, lebo kym je teplo tak musim s krpcom chodit von aby sa unavil 😀 ale aspon vino sa snazim odsledovat, nech zbytocne neutekaju a kupovat obchodne lode, ked uz nestiham stavat

bianca
20. jún 2009

ahojky

janazuza co ta presvedcilo?

zuzu ja som problem s vinom vyriesila az rabovanim

maxi napodobne.Aky vyznam ma kupovanie lodi?

mimus
20. jún 2009

aj ja problem s vinom riesim len rabovanim
predtym som rabovala hlavne mramor a tera uz len vino mi chyba vecne 😀
ale tak dookola je ho dost
a tiez traz net uz nestiham ako v zime, kedze sme vacsinu dna niekde von ak nie tak aspon v zahrade sa ulievame

pacna
autor
21. jún 2009

ahojte ja stiham len večer robota ma statocne zamestanava 🙂 🙂

bianca
21. jún 2009

decka ja som zasa v stave ze ma to ani nebavi.Otvorim stranku a cumim a nechce sa mi klikat

mimus
21. jún 2009

bianca to aj ja mam take dni
len poozruem ledabolo ci vina mam vsade poslem lode a i zatvaram
ale zase su dni, ked bojujem cely cas a len zvazam 😀

bianca
21. jún 2009

mimus no ja keby som sa konecne prekonala a sla rabovat aj aktivistov tak by som sa aj lahsie k dalsim koloniam prepracovala ale stale mam zabrany

zuzulask
21. jún 2009

kedy si môžem založiť kolóniu???? ja mám ten problém s vínom , radnicu mám na 7 , nemohla by som ísť na ostrov s vínom a tam založiť kolóniu , aby som zásobovala samu seba????

fibi
21. jún 2009

zuzula, musíš postaviť palác 🙂

zuzulask
21. jún 2009

to som sa dočítala, len či sa to kvôli tomu oplatí, tam totižto varujú , že sú to veľké náklady, keď si postavím mesto inde, sú neaké budovy čo nemusím stavať? je mi jasné že akadémiu a sklad hej , musím aj tam mať ambasádu?????

fibi
21. jún 2009

netreba, musíš tam postaviť guvernéra, potom je dobrý sklad, kasárne, lodenica a prístav...