Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

smileko
3. mar 2009

a dokonca som dala na 0 aj vyskumnikov v kolonii a vojakov zatial tam nemam a stale klesa zlato

maximiliana
3. mar 2009

No ano, lebo platis este aj udrziavacie poplatky za armadu... najlepsie to vidis, ked si kliknes priamo na zlato, co mas pod poctom lodi... tam presne vidis, ktora kolonia ma aky hruby a aky cisty prijem

maximiliana
3. mar 2009

a nemas korupciu? a inac poplatky za udrziavanie sa podla nejakeho sytemu rozpocitavaju medzi vsetky kolonie... takze ak v jednom meste armadu mas a v druhom nie, tak aj to kde nie je,cvaka na jej udrziavanie.... ja mam jedno mesto permanetne v minuse, este v pluse hadam ani nebolo... lebo je male a vseobecne mam velke vydavky...

bianca
3. mar 2009

maxi uz som mala skoro vsetko postavene 😢 😢 😢

smileko
3. mar 2009

korupciu nemam

bianca
3. mar 2009

ale ja si zasa narabujem(celkom sa dari)a keby sa mi podarilo predat ako vcera 1000 dreva hned budu peniazky a stavam dalsiu.No chybami sa clovek uci 😀

smileko
3. mar 2009

dik za rady, ja som bola doteraz stale v pluse, tak to asi bude tym rozpocitanim na kolonie. A este otazka, dalsiu koloniu si vystavim iba tak, ked dam palac na 2. uroven?

maximiliana
3. mar 2009

Bianca, no tak to teda fakt naserie... musis vyrabovat viac chudakov 😉 ja som si tak zmlsla na tom vcerajsom dnes uz dvakrat a na noc mu poslem dalsi pozdrav

maximiliana
3. mar 2009

ano vtedy, ale odporucam mat ho na tej urovni v oboch koloniach, lebo ked ho postavis v hlavnom meste tak ti sice povoli novu koloniu, ale ta druha sa ti tak zopsuje korupciou, ze budu prchat prec ako potkany

bianca
3. mar 2009

maxi mne uz brazida more 4 lode a drancujem o dusu

smileko
3. mar 2009

maximiliana, vdaka! Zatial to nemienim riesit, ale aby som vedela, kt. smerom sa uberat 🙂

smileko
3. mar 2009

ozaj, nema niekto na alfe vymenit mramor za moj krystal?

bianca
3. mar 2009

maxi mne to napisalo ze guverner sa da prestavat na palac.Nevies na akej urovni?

maximiliana
3. mar 2009

bianca to nerob... nema to zmysel... urobis to tym, ze vyhlasis nove mesto za hlavne, a povodny palac ti zbura... a buverner je vpodstate to iste ako palac, jedine ze potom budes musiet povodny palac vystavat nanovo ako guvernera

maximiliana
3. mar 2009

smileko a ake mas suradnice?

fibi
3. mar 2009

hurá vzhrala som prvú bitku 😀

smileko
3. mar 2009

alfa [53:21]

smileko
3. mar 2009

maxim, si blizko? stacilo by 500

maximiliana
3. mar 2009

no najblizsie myslim 3 a pol hodiny

maximiliana
3. mar 2009

😀 super fibi, dufam, ze si poriadne vyfarmila

smileko
3. mar 2009

to by mi stacilo, ako sa dohodneme?

maximiliana
3. mar 2009

no ti tych 500 poslem

maximiliana
3. mar 2009

aky mas nick

pacna
autor
3. mar 2009

baby aj ja chcem uz rabovat len stale nemam siru na vojakov 😖 a ten debilko mi zas poslal spiona 😕

maximiliana
3. mar 2009

si ho odhalila?

pacna
autor
3. mar 2009

odhalila ja som si snim akurat pisala ze by mi niečo poslal a vtom tam bol spion tak som sa ho opytala či to bol jeho ze ano ide mi uz na nervy

smileko
3. mar 2009

pacna, to je ten, co ti navrhol alianciu? to je dobry....

bianca
3. mar 2009

decka mna tak bavi to rabovanieeeeeeeeeee.To je sranda.Fajny on line arenalin

fibi
3. mar 2009

322 dreva a 677 skla 🙂 A vymením sklo za čokoľvek, tu naokolo chcú za všetko veľa zlata 😠

bianca
3. mar 2009

fibiiiiiiiiiiii tak to je uzasny ulovok.