Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

milhaus
21. jún 2009

zuzulask neboj sa postavit palac a mat viac kolonii, na bete sa to da a ja ta surovinami zasobujem, ide ti 1000 vina a s tym je start lahší, ked zasa bude volačo treba pis cez ikariam

pacna
autor
21. jún 2009

ja neviem baby mne ta alfa ide celkom fajn aj ked zo zaciatku to nebolo bohviečo ale pomohla mi maxi 😀 😀 a ked niekto na mna siel tak som pisala do omrzenia spravy 🙂

milhaus
21. jún 2009

odo mna na alfe ste boli všetky daleko aby ste mi pomohlo a nebavilo ma to ked ma stale napadal a začal i okupovat
na bete mi s okupaciou pomohla moja ali

zuzulask
21. jún 2009

ja idem na kolóniu , uvidíme čo z toho bude...ďakujem všetkým čo mi pomohli a pomáhajú, už som aj ja v ali MK

bianca
22. jún 2009

nazdar.Depta ma hnusne pocasie

milhaus
22. jún 2009

všimla som si že si v ali, daj vediet ked bude ešte niečo treba, rada pomáham

milhaus
22. jún 2009

to je hnusne počasie, to ano a ta zima ako bola rano

zuzulask
22. jún 2009

celý deň ma bolí hlava, ale staviam ako bobor...

milhaus
22. jún 2009

zuzlask mam všetkeho dost okrem skla a mramoru momentalne tak sa ozvi ak sa ti niečo hodí

milhaus
23. jún 2009

dobre ranko
strašne dloh to trvá kym narabujem množstvo ake potrebujem tak som sa ho rozhodla kupit kedžemam viac ako pol miliona zlatakov

zuzulask
23. jún 2009

ja mám problém na alfe nemá síru ani sklo a naokolo to predávajú dosť draho, mám tržnicu na 9 dosah 5 , ale aj tak samá voda, neviem či kúpim, alebo idem založiť kolóniu .....ale aj chechtáky sú potrebné na vojakov, tak neviem....

zuzulask
23. jún 2009

na bete je to pohoda, aj kupujem , našla som víno po 2 a sklo po 3, tak som aj nakúpila , zuz mi tiež poslala 🙂 🙂 🙂

smileko
23. jún 2009

Ahojte, ja vobec nestiham. Alfu som uz zrusila a na bete mam zatial dovolenku, uvidim, dokedy mi dovolia ten dovolenkovy mod.

milhaus
23. jún 2009

ja som ho mala raz týžden na alfe, myslela som že mi da potom ten dotyčný pokoj ale nedal

milhaus
23. jún 2009

jeden šiel na mna utočit, porobila som obranne prikazy a odvolal to 😝

milhaus
23. jún 2009

čo vas zdolali burky? lode sa potopili? 😀

zuzulask
23. jún 2009

ja nestíham , rozmýšľam že si postavím kolóniu pri našich ženách a potom si tam spravím hlavné mesto ... no a toto potom zruším , dalo by salo by sa to ???????? takto som od nich ďaleko a nemôžem im pomôcť ..... ☹ ☹ ☹

milhaus
24. jún 2009

hlavne mesto sa da presunut i ked ja som to neskúšala

bianca
24. jún 2009

neviete ci uz janina porodila?Prave som si citala IP na ikariame a vraj sa babo hlasi na svet

zuzulask
24. jún 2009

tak ja to idem skúsiť, dám vedieť ako som dopadla.... aj ja mám správu v IP, ale nič bližšie.....

milhaus
24. jún 2009

ja ip nemám

zuzulask
24. jún 2009

no tak jej budeme držať palčeky, moji už vyplávali na lodiach, prídu tam cca za 15 hod, takže skoro ráno staviam palác guvernéra.... 😀 😀 😀 😀

zuz11
24. jún 2009

milhaus, pisal IP na ikariame nam v ali 😉 😉 😉
zuzu, uz len sa doplavit a postav dobry skad aby sa ti tam pomestilo co to 😀
ja som si spomenula ze tiez este na zaciatku som rusila ale iba koloniu, hlavne mesto mam tam kde som zacala hrat 😉 je dobre aspon co to dostat spat a tak ja som vsetko pekne krasne po jednom znizovala a tak som to co zo surovin dostala spat a povozila prec odtial 😀

zuz11
24. jún 2009

co som nasla od janini v inej teme 😀 😀 😀
janina77 • Dnes o 09:30
hlasim sa vam z nemocnice 🙂. Stale som 2v1, ale uz to na mna lezie, od vcera sa pomaly otvaram, dnes rano som bola na 3 a doki zahlasil, ze to zrejme dnes bude. No, neviem, ci ma krystalovu gulu a v nej to vycital alebo co, lebo ja okrem mojho standardneho tvrdnutia brucha nemam takmer ziadne bolesti. Ale ctg ukazuje riadne kontrakcie, aj brusko stvrdne cca kazdzch 10 minut, tak sa asi daco deje 🙂. Kiez by to taketo bezbolestne bolo dokonca :D.
Ozvem sa vam teda az ked uz budem mat po, dryte mi palce, cavte, jana.

odvtedy nebola online a ani nikde nic nenapisala 😉 este ze mam to co mam 😀

mimus
24. jún 2009

jeeej tak to coskoro mame nove babatko 😵 ak uz aj nie je na svete
🙂

zuzulask
25. jún 2009

zuz ď, aj ja som to tak chcela robiť..... najskôr to rozbehnem na novom ostrove, potom budem búrať a voziť na nový.... no a potom zruším kolóniu..... 😀 😀 😀 😀 a ideme na vec...... a traste sa okolo..... ináč na alfe som sa rozhodla postaviť kolóniu na víne, sú tam divný a keď našetrím tak postavím hneď na síre, lebo tam ide po 40 a načo budem kupovať keď môžem robiť????? na véne ide aj zázrak tak som postavila vinára a ide aj navyše... 😀 😀 😀

milhaus
25. jún 2009

na bete mam na každom ostrove napísané volačo o tom zázraku čo zvyšuje a aj som všade prispela zlatakmi, mam ich dost

bianca
25. jún 2009

bre ranko 😵

milhaus
25. jún 2009

asi budem muset kupit viac lodi, 100 mi už nestačí
ešte ma čakajú traja guvernéry, dvaja sú a jeden sa rozširuje

zuzulask
25. jún 2009

jáááj, to všetko tak dlho trvá, manžel už zazerá..... 😀 😀 😀