Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

sisa.b
27. júl 2009

uz som tu 😀 len pracujem popri konikovani 😅
pacna, ja chodim obsadit mesto bez generalov, takze sa tam nebijem. ale aby sa nevzburil, tak mu tam treba vzdy nejakych vojakov nechat. posielam ich viac, potom vzdy z nich poslem do tych susednych miest na rabovacku. len je lepsie obsadit vacsie mesto, lebo ked ma napr. uroven 1, tak mas len 1 dipl. bod ci co to a mozes z toho mesta vykonavat len jednu akciu = rabovat len jedneho. a potom cakas, kym sa ti tovar vrati do tvojho mesta, az potom mozes rabovat dalej. tusim za kazde 4 dalsie urovne mesta ma dalsi bod = mozes rabovat viacerych naraz.

pacna
autor
27. júl 2009

a potom si ich riadim z toho mesta ano?a dodatocne posielam lode?

sisa.b
27. júl 2009

je to nieco ako s akcnymi bodmi vo vasom meste

sisa.b
27. júl 2009

ano, riadis si ich z toho mesta, aj si urcis, kam ti maju potom lode doviezt tovar, lebo vojaci ti ostavaju v meste az do odvolania. ak ich budes chciet stiahnut, tak to urob najskor z toho mesta a potom vo svojom hlavnom meste v palaci das opustit okupovane mesto. ak by si nestiahla to vojsko pred opustenim toho mesta, tak stratis vojsko.
a lode si posielas automaticky z toho okupovaneho mesta, je to ako keby bolo tvoje

bubina1
27. júl 2009

aha, tak ked mam diplom body 3 tak možem na 3 naraz, ale čo su to tie akčné body?

sisa.b
27. júl 2009

je to uplne jednoduche, vyskusaj si to 😉 ja som to robila pravidelne, kdezto blokovanie pristavu som skusila len pred nedavnom.

pacna
autor
27. júl 2009

ahaaa asi chapem vyskusam a uvidim dakujem moc 😀

sisa.b
27. júl 2009

fibi, ta holka sa mi neozyva, tak neviem, ci sa len nechce vyhovarat, alebo je niekde na dovolenke. no uz ma to pekne stve 😠 ja s nou mam stale nejake problemy.

bubina1
27. júl 2009

tak objavila som....jedného 0 v generáloch a mesto 4...ma 9500 dreva a 9000 mramoru.....to co mam ist na niekolkokrát?

bubina1
27. júl 2009

normálne tak mam vyslat lode?

pacna
autor
27. júl 2009

bubina ano daj vsetky lode a otocis kolko budes chciet

bubina1
27. júl 2009

ok...tak idem skusit 🙂

pacna
autor
27. júl 2009

daj vediet ako si to zvladla ale urcite na 1 😀

bubina1
27. júl 2009

no, ked dam len transportné lode, tak mi to hlasi, že chyba....nemam žiadne armádne jednotky...mam u neho potlačiť že rabovanie nie? a mam dat ktoré lode? bojové alebo obchodné? 😀 ja som z toho jelen... 😕

bubina1
27. júl 2009

no na 1 ee....neviem co mam robiť...sa mi otvorila tabulka, že plieniť...čo mam poslat jedneho prakara pre istotu? 😀

bubina1
27. júl 2009

čé znamena, že dodatočná udržba 3 za hodinu? mi to vypisuje pre odoslaním

bianca
27. júl 2009

cafte.Vy ste sa neako rozjeli

bubina1
27. júl 2009

sak sa učím rabovať.... 😀

bubina1
27. júl 2009

a ked mi píše, že mam 66% šancu, to čo znamená? ked ma 0 v generáloch....tak to by malo byť v suchu nie? alebo ma tam može čakat prekvapko?

pacna
autor
27. júl 2009

bubina viac ako jedneho vojaka ,ked nema vojsko tak to mas v suchu

bianca ahoj 😀

bubina1
27. júl 2009

aha...a čo znamená potom ta 0 v generáloch? ja som si myslela, že tak nema vojskon ak je tam 0

bubina1
27. júl 2009

a on tam vlastne može mat aj lode...a potom to mna asi aj otočí, či nie?

pacna
autor
27. júl 2009

ano nema nikoho ale ja som raz poslal malo vojakov a jednotky som mala roztrusene posli aspon 5 .

bubina1
27. júl 2009

ok. a akých? mam zo všetkého niečo...aj baranidlo...

pacna
autor
27. júl 2009

tak daj z kazdeho po jeden,a ides daleko?

bubina1
27. júl 2009

ee, susedný ostrov...ale aj tak je to 47 min....u mna...a čo znamena udržba 3 za hodinu pri lodiach?

bianca
27. júl 2009

bubi to znamena ze za hodinu sluzby zaplatis vojakom 3 zlatky.To su vlastne vydavky za kaciu.Ja som take nizke snad ani nevidela

pacna
autor
27. júl 2009

bojove neposielaj. a je to udrzba za vojakov alebo blok.lode tolko ta budu stat 🙂

bubina1
27. júl 2009

no tak neviem prečo je to také nízke...a 66% uspešnost je nízka?

pacna
autor
27. júl 2009

kde si nabrala tu 66%uspešnost?