Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

bubina1
1. aug 2009

pacna ....jasné...sak nech sa pomotajú chvílu....ved nikto nie je nenahraditelný...už mam miesto tých 2 štyroch....a ked budu mat dost prehliadky iných ostrovov, tak icvh budem cakat s otvorenou bránou 🙂)))))

pacna
autor
1. aug 2009

neboj budu smadny tak sa vratia 😀 😀 😀 😀

zuzulask
2. aug 2009

ahojte som späť po dovolenke.....veľa ste toho popísali musím poštudovať.... ináč na dovolenke bolo supeeeeeeer 😎

pacna
autor
2. aug 2009

ahoj zuzi.

tak ja mam za sebou uuuuuzasnuuu navstevu 😠 😠 😠 😠 muz mal narodeniny este pred mojimi meninami a svokrovci prisli teraz a gratulovali len jemu a doniesli strieb.retiezku co on to moc nenosi 😔

som z nich uz na nervy ako ma ignoruju mala som chut zapnut pocitac a hrat ikariam by ich rozdrapilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzulask
2. aug 2009

ja si myslím že aký požičaj tak taký vráť......začni ich ignorovať aj ty....

zuzulask
3. aug 2009

paci ja si pamätám , že už rýchlosť nakladania tovaru nezáleží od úrovne prístavu, že všetko je rovnako , snažím sa to nájsť na ikariam fóre.....

bubina1
3. aug 2009

pri rabovaní rýchlost nakladania nezavisí od vysky pristavu....
ak posielas tovar na transport tak asi aj hej...alebo že by len rýchlost lodí vplývala?

zuzulask
3. aug 2009

pri rabovaní nie, ale pri transporte áno

bubina1
3. aug 2009

takže...dopisujem si so susedom u ktorého má vojsko nejaký jeho člen aliancie....je to zaujímavé...tak som suseda poprosila, či by sa za mna neprihovoril u kamoša z aliancie, nech mi dá pokoj.....ako to dopadne neviem.... ten moj sused je celkom slušný člen.....sa ešte do neho zalaskujem..... 😀 len kebyže nema u seba armádu toho magora 🙄

zuzulask
3. aug 2009

tak toto som celkom nepochopila...... poprosím o lepší výklad.....http://board.ikariam.sk/index.php?page=Thread&t........ 😅

bubina1
3. aug 2009

myslíš, že si nepochopila ten výklad z ikariam, alebo to čo som napísala...

zuzulask
3. aug 2009

ten výklad na ikariame v tom odkaze.... 🙂 🙂

bubina1
3. aug 2009

aha...a kto by nam este vedel poradiť ako sa to chápe....?
sisa je väčšinou zbehla v takýchto "právnych" veciach na ikariame ale akosi tu asi nie je....
ona asi hrá aj na bete ale neviem aké je jej meno mesta...

bubina1
3. aug 2009

že by som napísala adminovi? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzulask
3. aug 2009

ja neviem , zuz a maxi kde ste???????

bubina1
3. aug 2009

zuz je na dovolenke....maxi neviem....kurna...vtedy ked potrebujeme baby tak sa niekde motajú..... 😖

bubina1
3. aug 2009

aj to forum by mohlo byt zrozumitelnejšie a prehladnejšie 😠

bubina1
3. aug 2009

ved najprv sa píše o kontakt flotily s armádou a potom aj o presune armády k inému členovi ali...no pochop to......

zuzulask
3. aug 2009

zuz bola pred chvílo prihlásená....napísala som jej to ...počkáme čo to je

bubina1
3. aug 2009

ok....ja tomu celemu foru nerozumiem....prečo o písal akurát dnes ten dotyčný....?

bubina1
3. aug 2009

zuz je prihlásena tak super...dufam, že zaregistruje....

bubina1
3. aug 2009

zuz to ale trvá..... 😀 alebo ja som netrpezlivááááááááááááááááá 😀 tak to som zvedava, čo to bude...by som sa tešila, kebyže to nie je dovolene, ale možu ma rabnuť aj z iného mesta 🙂)))))))))

zuzulask
3. aug 2009

nepochopila som čo odpísala....

bubina1
3. aug 2009

tak s nou konzultuj este...napisala si aj to ako ma rabli, alebo len ten link....skusim jej napisat ako ma rabli a uvidíme.... 😀

bubina1
3. aug 2009

tak som jej napisala toto: dnes sa mi stala taká vec, že ma raboval sused z al 300...neskor vysvytlo, že to ma nie on rabuje ale další jeho spoluhrá z ali 300, ktorý si k nemu nasačkoval armadu....to sa takto može?...je to hadam zrozumitelné, nie?

zuzulask
3. aug 2009

napr. stalo sa mi na alfe:všetci traja na tom istom ostrove.... jeden od nás z ali išiel na druhého, keď tam dorazil zistil že poslal málo na bitku a písal nech rýchlo niečo ešte pošlem ja..... tak v podstate sme robili to čo sme nemohli podľa toho ako som to pochopila , no a ak to mám hlásiť tak to sa skončí aj kolo a posili sú potom zbytočné.... 😨

bubina1
3. aug 2009

to hej...podla toho ste to takto nemali riešiť, lebo ste isli kvázi dvaja proti jednému...... ako mylsíš, že sa skončí kolo...akože boj o mesto? to asi sa skončí, ale možeš asi dostat aj ban, ne? lebo akože je to nefér...ak som to dobre pochopila......len neviem, či to títo možu takto, lebo ved ten neštastník pat ani nevie, čo u neho robí dead....akú paseku.....a dead si kludne posiela armádu po súši....čo je pre mna nevýhodné...porazil by ma aj s blokádou asi, ale takto to mal jednoduchšie

zuzulask
3. aug 2009

mňa išiel jeden z jeho ali a nereagoval ani na diplomata.....bitka, trvá 20 min. ak je v meste armáda s viacej ľuďmi....vojakmi

bubina1
3. aug 2009

to znamena, že ak posle aj iných vojakov nie len svojich, tak bitka trvá 20 min..?.lebo to trvala....nebolo to ako vždy, že armáda dorazí a ukáže sa ti výsledok bitky.....
ťa tiež raboval jeden z ali 300?

bubina1
3. aug 2009

zuz mi este neodpovedala, bud to skuma....alebo nie je pri pc... ☹