Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

zuzulask
16. sep 2009

ja viem že sa to tak robí....veď aj ja tak robím... 😀 čo sa dá som poníňala a dala stavať, na ostrove som zastavila ťažbu, nech sa neplnia sklady 😝 a zvyšok som poprevážala....pojde len po ostrove.´, tak veziem do druhých miest......loďky sa mu posielať nechce na blokáciu....to je na dlho....to poznám...

sisa.b
16. sep 2009

komu by sa chcelo, ked je to na dlho a drahe 😅

mne sa ani do postele nechce, taka som zvedava, co sa bude u nas diat 😝 😀

nevedela by si mi pozriet riziko pri spionovani? ostrov Athytia[71:46] tam mam dve mesta St.Sarah a St.Samuel a na Kaisios[70:47] mesto St.Rebeka. velmi by ma zaujimalo, ci vedia nieco vyspehovat 😝

pacna
autor
17. sep 2009

ahoj sisa mne na tvoje mesto rebeka ukazuje 5%
na sarah 46%
a samuel 58%

zuzulask
17. sep 2009

ahoj sisa, mne ukazuje z ukrytu čo mám na 24 úrovni toto

rebeka 5%
samuel 48%
sarah 36%

no a úrkyt na 19 úrovni

rebeka 5%
samuel 58%
sarah 46%

zuzulask
17. sep 2009

na koľkátke máš ukryty????? aj ja chcem také riziká odhalaenia 😀 😀 😀 😀 😀

sisa.b
17. sep 2009

no parada 😒 samuel mam na 23, sarah na 22 a rebeka na 17. tak pojdem este zvysovat urovne

zuzulask
17. sep 2009

no tak to idem aj ja , ja mám niektoré ni nie na 10....ale tam mám len surky čo hneď prevážam do hlavného mesta....síra a sklo.....a tak....tam ani veľa na skladoch nikdy nemám....

zuzulask
17. sep 2009

no ale to neznamená že cez moje najslabšie mestá sa dostane na ostrov...... 🙄 🙄 🙄

sisa.b
17. sep 2009

a nemoze to este ovplyvnovat fakt, ze mam viac ako polovicu spehov mimo domu? ked ich stiahnem, kuknes mi este? staci jedno mesto.

zuzulask
17. sep 2009

jasné kuknem.....

zuzulask
17. sep 2009

kukni ty mne 4:26...

zuzulask
17. sep 2009

nemusíš posielať, len klikni na mesto a vidíš to tam

sisa.b
17. sep 2009

na 60% z mesta, kde mam ukryt na 23, na 67% z mesta, kde mam ukryt 17, ako velky ho mas?

sisa.b
17. sep 2009

jasne, ze ho tam neposlem 😀 ja budem mat za pol hodinu vsetkych spionov v meste samuel, tak potom skus este raz, prosim 🙂

zuzulask
17. sep 2009

tam mám na 24 , ale asi 4 špionov mám vonku.... 😉

pozriem ti potom

zuzulask
17. sep 2009

radnica je na 21, niečo som čítala, že na to má vplyv aj veľkosť mesta........že čím väčšie mesto tým lepšie sa tam špion stratí....lebo je tam viac ľudí, zato sa snažím mať väčší úkryt ako radnicu, len nie všade sa mi to dá....

sisa.b
17. sep 2009

ja teda na 21 nemam ani jednu radnicu 😅 vsetky mam na 20 a teraz si staviam dalsie mesto

sisa.b
17. sep 2009

uz ich mam doma

zuzulask
17. sep 2009

sisa....o 13:14 som dala zisťovať na samuel 78%.....super, takže aj to že máš vonku špiónov zaváži.....to je dobrá skúsenosť 😀 😀 😀 😀

sisa.b
17. sep 2009

oki, dik 🙂 asi ich budem stahovat domov 😅

zuzulask
17. sep 2009

no asi aj ja....už som posťahovala niečo , ale jeden išiel teraz a tak ťa potom poprosím asi o takých 45 min.... 🙂 nemám drevo a ani mramor....tak rabujem , peniažky treba na army....

sisa.b
17. sep 2009

no ja tiez tazim len vino, ostatne rabujem 😀 pojdem potom pozriet 🙂

zuzulask
17. sep 2009

no , odhalili mi ho takže pozri tak o 5 min....
ináč z mesta kde mám len 8, tak na samuel mi ukazuje 95 % 😀

zuzulask
17. sep 2009

no už môžeš...už je vycvičený...mám tam 24 špiónov...

sisa.b
17. sep 2009

tak z mesta, kde mam ukryt 15 aj z mesta 17, mi ukazuje na 95%, z mesta, kde mam ukryt na 22 mi ukazuje 87% a z mesta s ukrytom na 23 mi ukazuje 85% 🙂

sisa.b
17. sep 2009

zaujimave, ze to takto ukazuje. na to by som ani neprisla. myslela som si, ze sa znizuje percento, ked ich mam vonku, lebo na obrane tym padom pracuje menej spionov, ale ze mesto v vacsim ukrytom vidi viac, to je divne 😅

zuzulask
17. sep 2009

záver je asi takýto , podľa mňa.....väčší úkryt, všetci vycvičený a riziko odhalenia pre tých čo chcú špióniť je tým väčšie....aj keĎ oni majú veľký úkryt....len to je asi také relevantné .....mne napríklad odhalili špióna a chytili teraz v meste kde bol úkryt na 5 ariziko ukazovalo že 5%.....tak to je divné....

sisa.b
17. sep 2009

riziko tam je vzdy, ale mna tiez odradi, ked mi svieti tych 95% 😀 a naslepo nechodim nikam. pochybujem, ze by sa niekto vybral rabovat ma, ked nevyspionuje nic a v generaloch mi svieti cez 8000. ine je to uz teraz, ked bojujeme, to sa pozbieraju a utocia viaceri 😒

zuzulask
17. sep 2009

to je prevda......deď na teba vyskočí červeným riziko 87% tak si to hneĎ rozmyslí....

ako prebieha tá vojna????? ktoré mestečká horia????

sisa.b
17. sep 2009

zatial ziadne, asi stahuju armadu 😅 teda horia u niektorych nasich clenov, ale tych mam trochu odruky. no som zvedava, kto ma to tak usilovne spionoval 😝