Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

sisa.b
18. sep 2009

fibi, pozri si jeho body utoku 😝 😅

fibi
19. sep 2009

sisa, no toho veru nie 😝 😅

pacna
autor
19. sep 2009

kapitan valiii 😅

no vylepsujem armadu a taaak vela chceu za to na bombarder 102 000 zlata a 68000 skla 😕 😕

fibi
19. sep 2009

toľko? 😕 Bombardérov ešte nemám

pacna
autor
19. sep 2009

boze fibi tie tvoje bambule su zlateeeee v tych krojoch 😀 😀 😀 😀

sisa.b
19. sep 2009

pacna, ty ho mas tusim aj na ostrove, vsak? aj ta otravuje?

fibi
19. sep 2009

paci dík 🙂

pacna
autor
19. sep 2009

sisa koho myslis?castrolka? ten uz dal pokoj lebo som mu uz rabovacku par krat vratila 😀

sisa.b
19. sep 2009

pacna, castrolko si dovoloval? 😀 😀 😀 ved je slaby ako mucha. myslela som kapitana dabaca. castrolka chodim pravidelne rabovat ja

pacna
autor
19. sep 2009

kapitana nemam ja som ho volala do aliancie ale chlapec je hrdina 😀 😀

sisa.b
19. sep 2009

njn 😀 co s nim, len ho nechat tak, aby si nas nevsimal 😀

titkovamiriam
19. sep 2009

no vy hrate iny stupen ja som rada ze mam par vojakov a surovin na zvysovanie urovni 😀 a zbrane ze baranidlo 😀

sisa.b
19. sep 2009

prave som objavila sklad s 130,000 surovinami 😵 chlapec tam ma 334 prakarov, tak mu ich pojdem vytrieskat 😀

pacna
autor
19. sep 2009

sisa kde ty nato chodis? 😕

fibi
19. sep 2009

sisa najdi niečo aj mne 😀

sisa.b
19. sep 2009

pacna, skusam 😝 no nie vzdy najdem. dnes som na nasom ostrove nasla jedneho krpca neaktivneho a normalne ze 35,000 surovin (viac mu nevoslo 😅 ) no ani by si nepovedala, ze toho ma tolko. vzala som len 28,000, lebo mam lode stale kdesi prec a pre zvysok som sa chcela vratit a on uz zrazu aktivny a bez nicoho 🙄 😝

sisa.b
19. sep 2009

a nie kazdy ma tolko, bola som uz v 8 mestach a doniesla som dokopy 120238 surovin 😝 takze teraz pojdem k jednemu a bude tolko isto, ak mi ho nik nevyberie, alebo si to chlapec neminie 😀

fibi
20. sep 2009

ako je to s tým bushingom?
Keď posielam do jedného mesta tri várky vojakov počzas jednej bitky, ráta sa to ako jeden útok, alebo ako tri?

zuzulask
20. sep 2009

nasieš ísť na jedného hráča viac ako 6x za 24 hod. teby správy z boja....ak sa pridajú do boja tak to neva....vybehne len jedna správa....

sisa.b
20. sep 2009

jj, zuzula ma pravdu. tri varky sa nerataju. ja som dokonca jedneho rabovala cely den, mal 4 mesta, uplne plne a do kazdeho som sa musela otocit tak 4-5x 😝 ale nastastie mozes ist na kazde mesto jedneho hraca 6x

zuzulask
21. sep 2009

sisa.b......jedná sa o hráča......nie o ich mestá....sumár správ za hráča.....netýka sa to však inaktívnych....tých môžeš aj 20 x za deň......teda tak to viem aspoň ja....

zuzulask
21. sep 2009

plus sa tak zohladňuje či mu zničíš armádu

fibi
21. sep 2009

podľa mňa sa jedná o mestá:

Je povolené maximálne 6 útokov od jedného hráča na to isté mesto.
6 útokov na každé z 9 súperových miest je úplne v poriadku. Rovnako tak 12 útokov od 2 kamarátov na 1 mesto (každý 6).
Počíta sa 24 hodín, nie deň. 3 útoky dopoludnia, 3 večer a 1 ráno je búšenie. Siedmy útok nesmie prebehnúť skôr ako ten prvý dopoludnia.

Nezabúdajte, že sa počítajú len útoky, kedy nebol útočník celkom zničený.
Tj. tie, ktoré vyhral, alebo boli nerozhodné.

sisa.b
21. sep 2009

zuzi, ja viem, ze urcite mozes ist 6x na kazde mesto hraca, cize ak ma napr. 4 mesta, tak mozes kazde 6x navstivit, tzn. ze ho vyrabujes 24x. busenie sa tyka len jedneho mesta, nie hraca

sisa.b
21. sep 2009

ako citam, tak to tu fibi skopcila a tam je hned v prvej vete napisane, ze sa jedna o mesto.
a tiez som si myslela, ze to na neaktivnych neplati, ale cartel mi odpisal, ze busenie sa vztahuje aj na neaktivnych hracov a ze kludne ma moze nahlasit, ak to po prihlaseni zisti 😅

zuzulask
21. sep 2009

toto je link na fórum....:
http://board.ikariam.sk/index.php?page=Thread&t...

• Nie je dovolené zaútočiť na žiadne určené mesto kontrolované hráčom viac ako 6 krát behom 24 hodín.

Búšenie je umožnené len v prípade, že vaše aliancia je vo vojne s inou. Vojna musí byť oznámená na oficiálnom Ikariam.sk fóre, v správnom ´threade (téme) a musí spĺňať požiadavky a pravidlá fóra.

Poznámka: Na vojsko, ktoré je behom útoku kompletne zničené, sa pravidlo
o Búšení nevzťahuje.

Toto pravidlo chráni hráča pred neustálymi útokmi znemožňujúcimi prakticky akýkoľvek pokrok v hre.
Je povolené maximálne 6 útokov od jedného hráča na to isté mesto.
6 útokov na každé z 9 súperových miest je úplne v poriadku. Rovnako tak 12 útokov od 2 kamarátov na 1 mesto (každý 6).
Počíta sa 24 hodín, nie deň. 3 útoky dopoludnia, 3 večer a 1 ráno je búšenie. Siedmy útok nesmie prebehnúť skôr ako ten prvý dopoludnia.

Nezabúdajte, že sa počítajú len útoky, kedy nebol útočník celkom zničený.
Tj. tie, ktoré vyhral, alebo boli nerozhodné.

Pri nahlásení ´bashingu - búšenia, by mal hráč počítať
s tým, že mu GO nahliadne do bojových správ a následne mu pošle na registračný mail novo vygenerované heslo.

Jediný prípad, keď búšenie neplatí je oficiálna vojna, ktorá musí byť riadne vyhlásená na fóre. Momentálne podľa pravidiel diplomacie (Pravidla diplomacie) prestáva búšenie platiť až 12 hodín po vyhlásení vojny.

Ak niekomu rozbijete lode a on na vás vyrukuje, že jeho mocná aliancia vám vyhlasuje vojnu, sledujte diplomatické fórum svojho servera. Ak vojna nie je riadne a oficiálne vyhlásená, jedná sa len o menšiu strkanicu a pravidlo búšenia platí. Ak máte dojem, že ho niekto porušuje a útočí na vás viackrát, ako je dovolené, kontaktujte svojho GO, ktorý to potom prešetrí.

sisa.b
21. sep 2009

🙂

sisa.b
21. sep 2009

zuzi, ved to som citala aj ja a aj fibi to odtial kopirovala 😉

zuzulask
22. sep 2009

ja som bola unavená a len som to tam rýchlo hodila.....nič ma nebaví..... 🙄 🙄 🙄

fibi
22. sep 2009

tomuto nerozumiem...
Poznámka: Na vojsko, ktoré je behom útoku kompletne zničené, sa pravidlo
o Búšení nevzťahuje.