Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

janazuza
28. feb 2009

uz si zobrali sklo. ešte jedna lod ide, za 20 minút má príchod.. Prvý boj - prehra zlikvidoval ma jak nič. Ešte si zobere zbytok a pojde. ja som na 22:38

zuz11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuz11
28. feb 2009

tak ja nejdem podla vsetkeho by to trvalo 17 hodin 🤐 🤐 🤐 ta misia 😀

janazuza
28. feb 2009

už sa stiahla ta posledná lod,teda dúfam začínam zasa od ničoho, žiadne drevo, takže mám čo robiť 😝

bianca
1. mar 2009

bre rano

jani to mi je luto. ☹

pacna
autor
1. mar 2009

baby drzost nad drzosti ten co ma raboval nic nevyraboval a napisal mi nech pockam ze on sa vrati posle spiona a zisti kolko coho mam 😠

maximiliana
1. mar 2009

Neboj to zvladnes 🙂 mna ked prvykrat vyrabovali, nemala som ziadnu armadu a to som hrala doooost dlho.. vybielili mi sklady, zobrali 5 milionov zlata a boli spokojni 😉

bianca
1. mar 2009

pacna no teda 😲

maxi ty kokso tplko zlata.Dufam ze si mu dala potom zabrat

maximiliana
1. mar 2009

No on viac neprisiel nastastie a ja som ho nenapadla, lebo bol asi v prvej desiatke generalov :o)))) predychala som, oklepala sa a nechala sa este trikrat vyrabovat dvomi dalsimi 😀 tiez si odniesli znacne sumy xixi ale odvtedy napadam uz len ja

maximiliana
1. mar 2009

pacna to je co za debila... rychlo stavaj ukryt, mury a armadu 🙂 inak ako sa vola ten, co ta napadol?

pacna
autor
1. mar 2009

vola sa castrolko a mesto SNV 😠

maximiliana
1. mar 2009

to ta vyraboval na alfe?

pacna
autor
1. mar 2009

ano na alfe a z mojho ostrova

pacna
autor
1. mar 2009

uz ide zas 😒

maximiliana
1. mar 2009

no nech sa chlapec spamata, ved to je jeho jedine mesto a to co ti poslal, podla skore v generaloch, pocitam ze bolo asi tak vsetko... ak zacnes stavat, nema sancu... aj na bete je slabucky ako trikrat vymoceny caj 😉

pacna
autor
1. mar 2009

no aj tak nema co rabovat

bianca
1. mar 2009

decka normalne som dostala strach.Kupujem silu a idem zbrojit

maximiliana
1. mar 2009

no keby som bola taka lsaba ako on, tak cusim ako vos pod chrastou... asi ho pojdem cvicne omrknut aj ked to tam mam kolo 15 hodin 😀

pacna
autor
1. mar 2009

taka tak najprv pekne armada na mur musim zohnat kamen a potom nech pride 😝

bianca
1. mar 2009

nie silu ale siru 😅

pacna
autor
1. mar 2009

jooj maxi to mas daleko dam vediet co vyraboval,nestihla som to minut

pacna
autor
1. mar 2009

tak dvesto dreva a 10skla nic moc si myslim nie?

a kolko krat na mna takto moze utocit?

maximiliana
1. mar 2009

no to nie je take zle... moze 6x za 24 hodin na jedno mesto...ak by si mala dve, tak moze vyrabovat obe 6x... len on sam sa musi najskor oklepat, ved nema ani armadu 😉

pacna
autor
1. mar 2009

aspon som stihla minut viac ako 400 dreva

maximiliana
1. mar 2009

som mu poslala dvoch spionov, ale chudaci chlapci, co aki su rychli pojdu 10 a pol hodiny 😀

pacna
autor
1. mar 2009

maxi si super 🙂 🙂 😀

maximiliana
1. mar 2009

potom pokukam co tam ma a poslem vajacikov 😉 no to az niekedy zajtra pri tejto rychlosti

pacna
autor
1. mar 2009

teraz ma napadlo ze som mohla stihnut dat to na pilu a nemal by nic 😀

bianca
1. mar 2009

maxi ty uz musis mat poriadne imperium

maximiliana
1. mar 2009

no som taka stredna vrstva 😀 musim popracovat na armade, ale teraz rozsirujem palace a asi pojdem na sirovy ostrov nech mam z coho