Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

bianca
3. mar 2009

super

pacna
autor
3. mar 2009

ahojte babenky tak rozsirujem radnicu a na vojakov mi chyba sira

bianca
3. mar 2009

Ahoj Anicka.Nikto nepredava siru?Ja ju tazim ale som daleko

pacna
autor
3. mar 2009

predava za 25 ja som pisala ze nech vymeni za sklo a nic

bianca
3. mar 2009

pacna ja mam na bete jedneho co od seba pravidelne navzajom kupujeme suroviny tak som mu pisala ci radsje nevymenime ked sa jedna o rovnaku cenu a neozval sa.Kaslat nanho

pacna
autor
3. mar 2009

dala som kupit vino a na siru pockam ci sa neozve ved co im to da aspon odpisat? 😔

bianca
3. mar 2009

pacna presne .Alebo chot rabovat.Ja som tak vyriesila problem s vinom

pacna
autor
3. mar 2009

no nemam tolko vojakov ešte ved uz by som aj sla

co to znamena prijem udrziavanie a mnozstvo? mozem byt v minuse?

bianca
3. mar 2009

pacna ja som to pochopila tak ze vojaci a vedci a dalsie serepeticky chcu daco za hodinu a to je zaklad ktr.musis mat ked chces aby zili a to je podla na udrziavanie
pokial mas zasoby zlata tak mozes byt v minuse(ja som tam furt)lebo maju s coho cerpat

inak dost ma rozculuje ten guvernet.Vystavba cca 4.5 hod

pacna
autor
3. mar 2009

jani napis kolko si poslala vojakov?

bianca
3. mar 2009

pacna kedy ako.Pozriem ake velke je mesto,aku ma poziciu na generaloch teda kolko ma bodov a pokial je dlho neaktivny tak idem.Mam uz zoznam ostrov kde kto je a rabujem dookola len co sa tam zasa nazbiera dajaka surovina 😀 😀 😀 idem na slepo.teraz akurat skusam novy ostrov a ten ma aj dajake vojsko tak som zvedava ako to dopadne

pacna
autor
3. mar 2009

no vysles spiona a potom ti to napise co vysliedil? 🙂

bianca
3. mar 2009

siona nemam ani jedneho

lodicky mi vezi z vyletu 403 dreva , 333 skla a 18 siry

veronica1
3. mar 2009

ahoj bianca, a kde zistis aku ma velku armadu-ci toho generala?

pacna
autor
3. mar 2009

veronica sa mi zda ze to hovorila maxi v hodnoteni 🙂

fibi
3. mar 2009

keď vyšlem vojakov rabovať a potom ich stiahnem, zistí ten druhý že som sa naňho chystala?

pacna
autor
3. mar 2009

ono mu to ukaze v armade pri vojakovi

fibi
3. mar 2009

na akú úroveň musím dať trhovisko aby som mala v dosahu viac ostrovov? Už mám na 4 a stále mám len 2 ostrovy a nikto tu neponúka víno, len ten jeden za 99 ☹ Aj armádu mám biednu, tak ani rabovať nemôžem

pacna
autor
3. mar 2009

fibi ja som na tom rovnako ceny 99 a armada skoro ziadna chyba mi sira 🙄

veronica1
3. mar 2009

fibi - az na 5urovni ta to pusti na 3ostrovy.

fibi
3. mar 2009

no kým nahrabem drevo a prašule na mramor ☹ Už ma zase bol olúpiť ten magor, čo aj minule, no nepochodil, akurát mi zlikvidoval vojakov, čo som si za večer naverbovala... Chudáci malí ☹

bianca
3. mar 2009

hojte tak ako sa tu pokracuje?

bianca
3. mar 2009

decka idem vas varovat.Ked budete mat koloniu nikdy nestlacajte ,,opustit koloniu,,ja som to spravila a mam po kolonii 😢 😢 😢 som nasr...

pacna
autor
3. mar 2009

a to kde sa tak da bianca?uplne si o nu prišla?? joooj to je smola
😖

pacna
autor
3. mar 2009

az som zhikla kukla som kolko trva vyskum uplne posledny ze 989dni 😀 😅 😀

bianca
3. mar 2009

pacna je uplne v tadaaaaaaaaaaaaaa.Musim cakat az narabujem a idem stavat novu

smileko
3. mar 2009

bianca, tak to mi je luto 😒

smileko
3. mar 2009

ja mam akosi akutny nedostatok vsetkeho a to mam 2 kolonie, kt. na mna makaju 🙂 Najma mi je zahadou "ciste zlato", kt. je v pluse a o chvilu v hlbokom minuse.

maximiliana
3. mar 2009

Bianca ale snad si tam nemala az tak vela nastavaneho ☹ zlato sa odvija od toho, kolko mas ludi, co nic nerobia, kolkych mas zamestnanych tazbou, vyskumom, armadou a aki su spokojni ti lenivci

smileko
3. mar 2009

maxi, ale spokojnost mam min. 150, ked nastavujem, kolki mi maju napr. tazit drevo, tak mi tam ukazuje napr. +50 zlata, ale ked kliknem na radnicu, tak tam je - 20