Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

bianca
2. mar 2009

decka ja som tava 3 hrbaaaaaaa.Zvysujem uroven kasarni a stale sa divim ze mi nenaskakuju novi vojaci a to treba mat aj vyskum na to .No...som sa

pacna
autor
2. mar 2009

no ved z chyb sa ucime nie?mne za hodinu dokonči prof.armadu vyskum

smileko
2. mar 2009

pacna, musis v moreplavectve vynajst cudzie kultury

smileko
2. mar 2009

vsetci moji vyskumnici pracuju iba na tom 😉

pacna
autor
2. mar 2009

aha a co sa do toho tak ponahlas

bianca
2. mar 2009

smile ja mam vyzkum na minime bo treba penaaaaaaaaaaze ale mieria ku mne dajake dva lode tak asi idu kupit drevo a budu prasule

bianca
2. mar 2009

prislo mi 11 000 zlataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

smileko
2. mar 2009

pacna, lebo mam ponuky do aliancie

smileko
2. mar 2009

bianca, super!

pacna
autor
2. mar 2009

bianca ideeees si obchodnik 😀 nacorujes predas no super 😀 😀 pojdem aj ja na lup ak bude mozne 🙂

bianca
2. mar 2009

este pockam co dovezu rabovaci a ked vsetko dobre pojde tak ideme na koloniu

maximiliana
2. mar 2009

No vidis bianca super 😉 a bola by si cakala, kym to vytazia... nema zmysel, ked si to odmaka niekto miesto teba xixi aj ja mam teraz jedneho vitaza sutaze, len musim pockat, kym mi dojdu domov vsetky lode, lebo to bude mlska

bianca
2. mar 2009

maxi ty si zlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 normalne by som chcela raz vidiet tvoju akciu.Ale chcem sa len divat nie byt ucasnikom

maximiliana
2. mar 2009

Ale ja zas taka akcna nie som, aspon teraz, kym zase povstane moja zufala army... bola som asi na 50-tom mieste v generaloch a klesla som na 322 ☹ a kedze potrebuejm siru na palac, tak musia pockat, ale zas zalohu doma mam... dnes som zase odpasla aspon 10 spionov chudacikov

pacna
autor
2. mar 2009

maxi si dobra ooo boze kedy sa dostanem na taku uroven?

janazuza
2. mar 2009

Dá sa rabovať zlato?

smileko
2. mar 2009

janazuza, zlato sa neda rabovat

maximiliana
2. mar 2009

Ja to hram uz dlhsie nez je zdrave 🙂 hoci tuto hru som mala zo zaciatku len tak popri ostatnych...
zlato sa uz rabovat neda... dalo sa kedysi, bolo to fajn, ale zial vsetko dobre zrusili

janazuza
2. mar 2009

aha, a ešte som sa chcela opýtať, kolko máte skladov?stačí jeden? alebo je lepšie mať viac?

pacna
autor
2. mar 2009

tak ja som na bete mala dva ale teraz mam len jeden

maximiliana
2. mar 2009

podla mna jeden staci... aspon ja mam v kazdom meste jeden a nemam ich nikdy plne...

smileko
2. mar 2009

ja mam sklady 2, ale teraz mi chyba mi teraz volne miesto na stavbu

zuz11
2. mar 2009

jeden zburaj 2 sklady su zbytocne

smileko
2. mar 2009

budem musiet 🙂

janazuza
2. mar 2009

pýtam sa, lebo ked prídu rabovať, to čo je v sklade bezpečné, to ostane a ostatné je v čudu.čo je červeným drancovateľné- to ako keby som nemala

janazuza
2. mar 2009

potrebujem mramor nevimeníte ? ja dám sklo

pacna
autor
2. mar 2009

baby akosi nestiham hlava mi beha tam aj tam

pletiem z papiera a treba mi ist kupi farbu a mne hlava furt len na ikariame 😀 😀

maximiliana
2. mar 2009

pletis z papiera? to sa da?
no aj to co je cervenym mas a ked budes rychlo stavat, tak ti to nezoberu... no zase nemozes mat 5 skladov, lebo by si nemala kam davat ine budovy.. .aj tak sa vsetky nezmestia

smileko
2. mar 2009

maxi, a su tie budovy v oboch mestach dajako prepojene? napr. staci akademia iba v jednom meste?

pacna
autor
2. mar 2009

da sa mxi da len akosi zanedbavam ked hram 🙂