Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

pacna
autor
4. sep 2009

a kedy to maju spustit? 🙂

zuzulask
4. sep 2009

????? to neviem...

fibi
4. sep 2009

to sa ešte nevie, len teraz to idú testovať

zuzulask
4. sep 2009

zaregistrujete sa na ten testovací server???

pacna
autor
4. sep 2009

aky?zuzulask kde to je?

zuzulask
4. sep 2009

Diskutovat o plánovaných novinkám můžete zde: Nová verze 0.3.2 - diskuze

P.S. zítra bude tato verze nahrána na Test server (http://test.ikariam.org). Prosím, pokud tam narazíte na jakoukoliv chybu, nahlašte ji v anglickém jazyce do následujícího fóra -> http://board.ikariam.org/index.php?page=Board&b...

Váš Ikariam.cz Team

pacna
autor
7. sep 2009

ahojte zienky tak ako vam ide hra? ja mam bud v meste malo dreva alebo mramoru tak prevazam hore-dole 😀

titkovamiriam
7. sep 2009

ja uz mam tri dalsie mesta takze pre hlavne mesto mam vsetko a pomali prestavujem tie ostatne a rabujem kde sa len da 😀

zuzulask
7. sep 2009

ja mám tiež chronický nedostatok dreva a mramoru....a urýchľujem aj výskumy tak aj sklo....no a o víne pre tých ožrankov už ani nehovorím....takže skoro všetko.... 😀

pacna
autor
8. sep 2009

vino mi uz ide na nervy stale chlastaju niekde az moc 😀 😀 😀 😀

zuzulask
8. sep 2009

tak 😠

zuzulask
10. sep 2009

len tak 😀

pacna
autor
10. sep 2009

no ved uz nikto nehra alebo sa vam tu nechce ist? 😕

zuzulask
10. sep 2009

práveže všetci hrajú a sem už nikto ani nenapíše....to je čisá závislosť.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja aspoň sem tam hodím smajlíka aby som to nemusela listovať 5 strán do zadu...niekedy mám problém to nájsť...

fibi
10. sep 2009

aj ja hrám 🙂
pacna, ty už sadíš aj mrkvičky? 😀

pacna
autor
10. sep 2009

cha hram sem-tam ale vacsinou je tam Dominika lebo hundrala ze my hrame ikariam a ona nema co 😀 😀 😀

titkovamiriam
10. sep 2009

aj ja hram no stale klasika predavam a rabujem a zveladujem 😀

bubina1
11. sep 2009

aj ja hrám ešte....už som skusala aj okupáciu 😀 okupovala som taku cicu....neviem, čo to urobí s okupovaným, mestom ale furt prosila, nech s tým prestanem a to som ju okupovala len od 17.00 do rána.... dnes som od nej všetko stiahla.... 😀
.....aj zuzula už okupovala.....

pacna
autor
11. sep 2009

no super bubina aj si rabovala od nej? 😀 😀

zuzulask
11. sep 2009

aj ja som okupovala....dotýčný stále že kedy odídem....rabovala som cez neho asi 4x..trvalo to dlhšie lebo som mala asi malá masto a malo len 1 akčný bod....keby mal viacej tak viem rabnúť aj 2 naraz...oĎky somna to mala a aj vojakov....no a rabovala som už aj cez spojencov...teda na alfe mám 20 prakarov stále niekde.......len mi xsstále ešte svieti ostrov a je tam aj panáčik...keď dorazia vojaci domov takasi ešte treba ísť do paláca a tam potvrdiť stiahnutie okupácie...lebo aj tam to ukazuje....

pacna
autor
11. sep 2009

no ved oni maju tiez z toho niečo nie?

baby aki ma vyznam rozsirenie pily?cim vyssia uroven tak co?

zuz ja stiahnem z mesta a chvilu potom cez palac

zuzulask
11. sep 2009

už som stiahla...keď rozšíriš pílu alebo iné na ostrove, tak tuším tam môžeš dať viac robotníkov...

sisa.b
11. sep 2009

ahojte 🙂 aj ja este hram 😀

na bane a pilu pravidelne prispievam a vytacaju ma vsetci, co na to kaslu 😠 uz som rozposlala spravy, nech daju aspon cosi, lebo na vinicu chyba len kusok a vsetci na to kaslu. tak ich idem vyrabovat, aby som prispela za nich 🙄

zuzulask
11. sep 2009

tak, presne tak ...

pacna
autor
11. sep 2009

sisa je to o tych robotnikoch?

sisa.b
11. sep 2009

pacna ano, je to o tom, ze si mozes potom poslat viac robotinkov a tym padom viac tazit.

pacna
autor
11. sep 2009

dik

potrebujem vela vela dreva a uz neviem kde by som narabovala tolko 😠

sisa.b
11. sep 2009

pacna, ja zas mramor, lebo chcem rozsirit palac a rezidencie a ten akosi neviem poriadne narabovat 😅

titkovamiriam
11. sep 2009

ja mam mesto na kazdu surovinu,jedno mesto mi jedna kocka zrabovala a som ju z druheho 😀 😀 😀

sisa ja si poslem spionov a v noci dam rabovacku aj na 4-6 hodin a rano dam rychlo rozrastanie,letim do prace a vecer popozeram co sa mi kde postavilo.

pacna
autor
11. sep 2009

idem hladat aktivnych s plnym skladom