Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

fibi
6. mar 2009

mimus ja hrám druhý týždeň a mne sa už veru snívalo a pár krát som ani zaspať nemohla... 😀

pacna
autor
6. mar 2009

mimus aby si mala aj zlato bo ti odidu 😀

janazuza
6. mar 2009

mihaluš, ak máš víno- super, vymením za sklo, ak chceš. 😉

janazuza
6. mar 2009

milhaus, prepáč skomolila som ti meno 😕

mimus
6. mar 2009

uz som na to asi prisla. Dole bezi este stale cas dokoncenia a este 3h. Tak pockam a uvidim

zuz11
6. mar 2009

buianca, ty si hned na vedlajsom ostrove 😀 nechces siru alebo vino? 😀

maximiliana
6. mar 2009

mimus a nemas nahoodou vo vystavbe nejakych vojakov? lebo ani vtedy to nejde

milhaus
6. mar 2009

janazuza nemam doma lode, ohlas sa večer alebo zajtra a dam ti vino i zadara ked nebudes mat suroviny ktore sa mi zidu

janazuza
6. mar 2009

ok, ozvem sa. 🙂

mimus
6. mar 2009

maximiliana asi ano. Lebo dole este pise cas dokoncenia. Ja som pravdepodobne vzdy pridala tych prakosov skor ako dokoncilo vystavbu prakosov pred novymi a preto mi to nechcelo rozsirit.
zlata mam 25 500 ta dufam, ze bude stacit 😅
a este mam hlupu otazku 😅 ak ma niekto napadne, vzdy mi nieco vyrabuje, alebo ho mozem vytlacit aj bez lupu?

maximiliana
6. mar 2009

mimus vobec to nie je hlupa otazka... pokial by si mala suroviny na takej urovni, ze budu chranene skladom, tak ti nezoberie nic... alebo potom pokial prehra tak tiez nie
a ano rozsirit sa nedaju budovy, pokial nieco vyrarbaju ako napr. ukryt spionov, lodenica bojove lode, kasarne vojakov

mimus
6. mar 2009

dik 😵

bianca
6. mar 2009

ahojky

zuz hej som pozerala ze ten nick poznam 😀

pacna
autor
6. mar 2009

baby sa mate ze ste pri sebe 😀

bianca
6. mar 2009

pacna hej pokial sa ma zuz nerozhodne vyrabovat 😀

maximiliana
6. mar 2009

no ja by som vam aj nieco porozvazala, ale ked ste tak daleko ☹ naposledy mi k pacne a nazad sli lode asi tristvrte dna 😒

bianca
6. mar 2009

maxi ako dlho hrajes?

maximiliana
6. mar 2009

no pomaly mozno uz aj rok netusim....ale tak riadne asi polovicu z toho

bianca
6. mar 2009

som zvedava ako dlho ja vydrzim 😀

mimus
6. mar 2009

maxi to vazne???
a pri mne nikto nie je?
alfa 33:26

maximiliana
6. mar 2009

no vazne 😉

akurat si hladam niekoho, koho oberiem o veeeela vina a nic ☹

bianca
6. mar 2009

maxi len nie mna 😀

veronica1
6. mar 2009

chcem sa spytat-konecne mam spiona a uz treti krat bol odhaleny, to potom asi nema vyznam tam ist, vsak? alebo keby som tam poslala vela vojakov..., lebo v jednom my zistili ze ma celkom pekne zasoby co by sa zislo.

maximiliana
6. mar 2009

veronica a aku mas uroven ukrytu?

veronica1
6. mar 2009

2

veronica1
6. mar 2009

ked som si pozrela sklad, tak to bolo OK ale akonahle som chcela zistit aku ma armadu-ze ci sa mi to oplati tam ist, tak ma prekukol. a to chodim pozerat len tych co su na urovni 2alebo3 a su neaktivny.

fibi
6. mar 2009

mimus ja som 41:37 na alfe. Mne tiež tí špióni kapú jak muchy

zuz11
6. mar 2009

bianca nie som az taka zla 😀 skor idem po mramorom 😀 ale poslala som Ti na uvitanie nieco na prilepsenie 😀

maximiliana
6. mar 2009

skus este dvihnut o jednu, poslat dvoch spionov naraz, chvilku pockat a potom spehovat... a aku ma uroven on? a kolko percent ti ukazuje riziko pri skumani armady?

veronica1
6. mar 2009

uz nemam sklo, tak mam stale len jedneho spiona, mam malo penazi takze kupovat nemozem a vymienat nikto nechce. percento je 5