Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

pacna
autor
10. máj 2009

no baby kde ste to tu zavislacim len ja?? 😀

zuz11
10. máj 2009

aj ja som tu ale nestiham sa venovat vsetkemu 😀 🤐

bianca
10. máj 2009

ja nestiham vobec.Prave brasko odchadza na dovcu tak bude viac casu lebo inak ma stale vyhodil

maximiliana
10. máj 2009

Ahojte, tak u nas v ali je totalny prevrat... vodca a minister dostali BAN, takze mame chaos... admini nam zmenili vodcu, ale aj tak je to chore ☹

pacna
autor
10. máj 2009

jooj maxi a co vyviedli 🙂

bianca
10. máj 2009

ty blaho maxi

maximiliana
10. máj 2009

No ved to, ze nikto poriadne nevie... maju vraj ban za scriptovanie... to su pomocky na hru, na ulahcenie... ale co konkretne netusim...

maximiliana
10. máj 2009

a obe to boli dost silne konta vodca mal do pol miliona a minister uz cez milion bodov 😒

bianca
10. máj 2009

ty kokso.Ale ved to musia nekao vysvetlit co presne porusili nie?

maximiliana
10. máj 2009

Ja som s nimi nepisala, takze neviem ci sa admini k tomu vyjadrili, ale vpodstate vo vacsine pripadov to beru tak, ze napisali do popisu za co a konkretne to uz dalej nerozvadzaju

pacna
autor
10. máj 2009

maxi a to by si mohla byt aj ty vodca nie?nemate hromadny unik z ali? 😅

zuz11
10. máj 2009

a to maju tvvaly ban alebo iba na dobu urcitu? 🤐 ale tak im treba ked podvadzaju 😀
mame novu clenku v ali snad sa zastavi na pokec aj tu 😉

maximiliana
10. máj 2009

Zatial nikto neusiel a vyzera to tak, ze nakoniec vodca mozno aj budem 😀 len si neviem predstavit, ako zvladnem postavit ambasady na taku uroven ako potrebujeme...ban maju trvaly zial.. stale to riesia ale velmi ruzovo to nevidim ☹

zuz11
10. máj 2009

max, kolko ste mali clenov nech som v obraze 😀 no ale aspon si zavladnes nad chlapmi trosku😀

bianca
10. máj 2009

maxi tak podavaj spravy co a ako.A aj keby na trvalo a ty si bola vodca tak to zvladnes.

mimus
10. máj 2009

baby iba som vam dosla napisat, ze som nakazila aj svoju segru a tak od vcera je uz tiez hracka 😀 zavislacka
a dokonca ju hodilo blizko k vam. Tak vam pisem suradnice, aby ste ju aspon chvilku nerabovali 😅
beta 76:44 JKjk

pacna
autor
11. máj 2009

baby prosim vas kolko musi byt spionov aby zistili odkial prisiel? 🙂 ja viem opakujem sa ale stale nemam odpoved 🙂

maxi sak to zvladnes 😀

maximiliana
11. máj 2009

dobre ranko... momentalne mame 75 clenov a este 24 volnych miest... tie by ma az tak netrapili... my sme aj doteraz mali vodcu zenu a chlapi sami rozhodli, ze by sa v tej tradicii malo pokracovat 😀
kolko spionov tazko povedat... cim viac ich budes mat, tym tazsie bude pre niekoho zistit, co doma vlastne mas.. a ja osobne nevyspionovanych velmi nerabujem. ale je fakt, ze malokedy prezradia odkial docupitali. este ostrov mozno, ale mesto zriedka

fibi
11. máj 2009

pacna, ja mám úkryt na 5 a včera mi zistili, že ma špiónoval jeden a zistili aj mesto aj ostrov aj čo špiónoval

pacna
autor
11. máj 2009

no mne len jedno mesto stale spioni a som zvedava kto to je a tam mam ukryt na 8 🙂

maximiliana
11. máj 2009

Ja mam ukryty 30-ky ale ked je druha strana uz na takej 11-ke, mam kus problem ho vyspionit... uz mi ukazuje zvysene %

bianca
11. máj 2009

mimus hej uz my od dnej prisli spravy co patrili tebe 😀

maxi 🙂

zuz11
11. máj 2009

ja mam ukryt na 15 a este ani raz mi nezistili odkial spion je 😠
a to plati ukryt iba pre to jedno dane mesto alebo staci v jednom meste a je to uz problem? 🤐

mimus
11. máj 2009

bianca ved sme az plakali od smiechu ked sme zistili, ze to poslala tebe trubka 😀
a potom zo srandy, ze stiahnem spat lode na nu skusala a nakoniec som aj tukla 😅 nechtiac
a tak lode uz pol hodky pred jej pristavom sa stocili spat ku mne
a ja ostatne na rabovacke az o 2 hodky pridu spat a tak jej skoro to drevo ani nedojde 😀 az niekedy vecer 😀
ta to ma za trest, ze hluposti vyvadza 😝

zuz ja som mala ukryt len na 3 a zistili mi presne odkial prisiel speh do mojho mesta. Nedalo suradnice, ale iba nazov ostrova a mesto. Ale to bolo lahko vyhladat 😉

maxi tak drzim prsty na vodcovsku poziciu 😉 neboj ty to zvladnes ved uz nejeden den to hras 😎

maximiliana
11. máj 2009

cim vyssi ma super ukryt, tym viac spionov naraz tam treba poslat, aby vobec nieco zistili... mojich mi pravidelne niekto odhali, ale nestresujem, lebo mna nevyspehuju a ti ktorych spehujem ja, sa podstatne slabsi 😀 proste ukryt treba mat co najvyssi a utocnici si to dvakrat rozmyslia
nasa vodkyna bola super... vsetkych co xceli mierove dohody, posielala do prdele 😉 cest jej pamiatke a ja budem tiez xixi

zuz11
11. máj 2009

a treba mat v kazdom meste zvlast ten ukryt? 🤐

zuz11
11. máj 2009

jaj mimus, mala som 4 lode volne tak som tvojej sesternici poslala neake to drievko a mramor, ja to mam ku nej na skok 😀 a tie cifri co potrebuej ja si ani nevsimnem ze som darovala, takze kludne napis ak bude chciet nieco konkretne 😀

mimus
11. máj 2009

zuz dakujem za nu 😉 ja ti poslem vecer ak chces naspat 😉
moja segra to expert 😀 vcera vsetky spravy poslala bianke a to si robila srandu zo mna
ked mi dnes povedala co vyviedla sme az plakali od smiechu. Ona to pisala na moje meno co sa jej objavilo ked tukla na mesto, ale do ali diplomatovi 😀
ja som pozerala, ze mna tak daleko od vas hodilo a ju rovno k vam 😠 😀

mimus
11. máj 2009

ja mam ukryt len v jednom meste teraz na 7.....to vazne treba mat v kazdom?
inak baby dakujem za tie kul. dohody. Odpisali ste mi viacere. Stale rozsirujem muzea v mestach, tak postupne vas popridava. Dik 😉

maximiliana
11. máj 2009

ukryt jednoznacne v kazdom... lebo len tak to pomaha.. ak ho mas v jednom na akejkolvek urovni a niekto ti spehuje druhe, tak je ucinok nulovy..