Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

pacna
autor
9. mar 2009

bianca nejdes zalozit alianciu? 🙂

bianca
9. mar 2009

pacna na alfe?

zuz11
9. mar 2009

mam dalsie mesto Threnios[73:40] 😀

maximiliana
9. mar 2009

Robo tak s tym pristavom si ma moc nepotesil, ale kedze ja mam v pristave lodicky a aj nejakych tych vojacikov a dobru army za chrbtom, az tak ma to neboli 😀 ale rozhodne mi to parkrat zachranilo kozu xixi

bianca
9. mar 2009

zuz tak uz sme od seba co by kamenom dohodil 😀

robo.p
9. mar 2009

Ja som to tiez s oblubou vyuzival, maximiliana.

maximiliana
9. mar 2009

Kukla som tu vasu dalsiu hru, ale kedze hram ikariam, tanoth, bitefight a gladiatus asi by ma muz hnal svinskym krokom, keby som sa regla na dalsej 😀

bianca
9. mar 2009

maxi ty kokso.Nestracas prehlad?

maximiliana
9. mar 2009

zatial nie, ale fakt je ze ked maly zalahne, tak pri tom sedim cely vecer 😝

fibi
9. mar 2009

ja sa tiež už inde nepridám, lebo by ma švihlo... stačí mi alpha a beta...

zuz11
9. mar 2009

mne beta 😀 😀 😀 a konik 😀 😀 😀

bianca
9. mar 2009

ja frcim hlavne na bee.Alfu kde sa mi viac dari strasne zanedbavam

a k tomu som skusila aj travian ked ho baby tak chvalili ale ten sa mi nepaci

pacna
autor
9. mar 2009

aj ja som skusila travian ale nama to na ikariam podla mna 😀

robo.p
9. mar 2009

... a to este nie ste v aliancii. V dobrej aliancii je to akoby nova hra 🙂.

fibi
9. mar 2009

čo sa viac opla, aliancia alebo postaviť palác a nová kolonia? A ktorá ali je dobrá? 😀

bianca
9. mar 2009

robo fakt?Popis troska

maximiliana
9. mar 2009

dobra ali je podla mna najma ta, kde sa komunikuje... ale to zial zvonka zistit neda

pacna
autor
9. mar 2009

fibi ja som najprv koloniu a teraz idem na ali pozistovat

bianca
9. mar 2009

ja neviem preco ale nemam moc chut sa spajat do ali s niekym cudzim.Rozhodne ma laka jedine ali MODRY KONIK 😀

fibi
9. mar 2009

prečo mám na bete len jeden akčný bod z troch? Lebo nerabujem? 😕

bianca
9. mar 2009

fibi niekde to tu pisal Robko ako je to s tym bodovanim

robo.p
9. mar 2009

fibi: vyslala si z toho mesta dajake lode alebo vojakov. ked dojdu, budes mat opat k dispozicii 3 akcne body.

pacna
autor
9. mar 2009

robo kolko to uz hras?a kolko mas miest?

janazuza
9. mar 2009

tak maám kolonium postavenú( ako tak) . teraz by som potrebovala vedieť ak by som chcela poslať vojakov brániť koloniu , ako to mám urobiť? v ponuke- ked kliknem na mesto, nemám takú ponuku

pacna
autor
9. mar 2009

jana musis ist cez mapu sveta aspon mne to tak fungovalo

milhaus
9. mar 2009

west je o plneni uloh, da sa vstupit do mesta ked ta pozvu
ja som v urovni 20 tam a momentalne lovim moriaky
stavam ešte palac na trojku, dlho to trvá

milhaus
9. mar 2009

inak ta posledna veta patrila k tejto hre ikariam

bianca
9. mar 2009

milhaus ja tomu vobec nerozumiem ☹

robo.p
9. mar 2009

Ked som zacal hrat, zalozil som so spoluostrovanom alianciu. Bola to mala ali mnohych zacinajucich hracov. Bohuzial vacsina po chvile prestala hrat. Vratane vodcu. Nemal som predstavu, o com aliancia moze byt. Takze aj ked som bol vo vedeni, zmysel to malo len taky, ze nasim clenom sa rabovaci vyhybali. Obcas sme si vymenili nejake suroviny alebo kulturne dohody (spoznate neskor).

Uz-uz ma to prestavalo bavit, tak sme s bratom prestupili do aliancie WAR. To uz bolo zivsie, obcas sa vyskytol realny vojnovy konflikt do ktoreho sa zapojilo viacej hracov. Bola aj sutaz o najrychlejsi dvojtyzdnovy bodovy narast. Cenami boli ambrozie a suroviny. Vodca ale po 2 mesiacoch prestal hrat a kedze mal vsetky funkcie napisane na svoje meno, aliancia sa musela rozpadnut. Bez velenia to nejde.

Zobral som 5 najlepsich hracov a vstupili sme toho casu do 2. najlepsej ali DIK (vo vedeni aliancii bolo uz mnoho mesiacov ONO). Kratko po nasom vstupe sa DIK dostalo do cela a uz par mesiacov tuto poziciu drzi.

DIK ma vlastne forum s velmi aktivnymi prispievatelmi. Na nom sa koordinuju utoky, zhromazduju rady pre hru, uzatvaraju obchodne dohody,...
Tyzdenne sa vyhodnocuje bodovy narast hracov, zostavuje sa rebricek najsikovnejsich.
120 nasich clenov ma mnoho roznych funkcii. Vodca, general, diplomat, minister vnutra a radovy clen su bezne funkcie v kazdej aliancii. DIK ma este dalsie, ktore radsej nebudem vymenuvavat.
K tomu primiesajte vtipparady, hlasovania, odpourcania na minimalnu obranu
... a dostanete obraz o nasej aliancii.

robo.p
9. mar 2009

Hram to asi od juna-jula minuleho roku. Mam 7-9 miest (7 stalych, 2 putovne).