Hriešny tanec. Ste faninkou tohto filmu?

oxan
15. sep 2009

baby tak ja som hotova zomrel patrick swayze.......smutna....je tu vela faniniek tohoto filmu ja ho mozem vkuse vkuse pozerat a stale.....

zuzana76
15. sep 2009

tak Ducha by som nemohla pozerat ani ja, ale dufam,ze nejake filmy daju v TV

sasulec
15. sep 2009

no ja som kuk jeden link co tu bol a tiez som sa ledva drzala,mama sa ma pyta co buuulim?,,ze Patrik umrel,,
no videla som,ze aj jej to doslo luto,najprv neverila,bo v spravach nic nieje ☹ 😒

angyalok
15. sep 2009

Je to naozaj velka skoda ze zomrel ale na druhej strane sa uz nebude trapit 😒
Budem velmi zvedava ci budu davat nejaky film na jeho spomienku ☹

martina7905
15. sep 2009
oxan
autor
15. sep 2009

mata uf ale tam su vsetky pesnicky super...taky zazitok

martina7905
15. sep 2009

oxan to hej ja som tuto teraz pesnicku pustila malej a tancuje na nu jedna radost velmi sa jej paci tak ako aj mne je ho velka skoda ale nebude sa uz aspon trapit ☹

sasulec
15. sep 2009

baby dnes bude na markize duch,zmenili program..vaaham,budem buuulit,ale kuk si to.. 😉
baby uz sem nehadzte tie linky bo ja buuuuuuuuuuuuuuuuuuuliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

martina7905
15. sep 2009

sasulec ja som len dala ktora sa mne najviac paci a aj malej treba si na to spomenut aky bol a ducha si dnes veru pozrem ☹

sasulec
15. sep 2009

marti ved ja nie v zlom..som si kukla hned aj hriesny tanec final dance..fnuk fnuk ☹

lussy23
15. sep 2009

A kedy zomrel?
Bol to dobrý herec. ☹ Keď už Sasulec začala s s tým Michaelom, tak dúfam, naozaj dúfam, že sa s Patrikom sa nebudú rovnako ,,hrať" ☹

petikd
15. sep 2009

Duch bude?Oooo tak to nebudem pozerať asi,lebo fakt budem aj ja revať 😢 a bude mi ľúto.Radšej mohli ten hriešny tanec dať 🙂

sasulec
15. sep 2009

som nepochopila lussy 😒

nobody
15. sep 2009

škoda, že mu to hulení nepomohlo
musím uznat, že byl borec
čest pro něj
a Hříšný tanec je romantický .. se supr skladbama

horší už ty "pokračování" - to je šit ... hrůza

sasulec
15. sep 2009

uz asi hej lussy,teda pochopila,len v hlave inu temu mala tak mi to trvalo 😉

lussy23
15. sep 2009

Sasulec- neviem, či o tom viete, ale Michala pochovali po dvoch mesiacoch. To je dosť neskoro. Neviem nájsť pri takýchto veciach správne slová.
Myslela som to tak, že dúfam, že o Patrikovi nebudú mesiac rozprávať, rozoberať jeho smrť a nakoniec ho pochovajú kdesi v novembri. 😒 Takto som to myslela.
A kedy to vlastne umrel? Koľko mal rokov?

angyalok
15. sep 2009

teraz som pozerala program na markize a neni tam zmeneni program ze vecer bude Duch 😒

titkovamiriam
15. sep 2009

teraz isiel link ze bude 21,30

nobody
15. sep 2009

kdysi na nově byl film duch - zrovna v tu dobu, kdy mu objevili rakovinu
přišlo mi to trapný od tv - jediný, co mě napadlo: to jsou magoři

lussy23
15. sep 2009

angyalok. Keď bol dnes na markíze Tarzan, tam bežali Titulky. Duch bude miesto filmu Mesto anjelov.

titkovamiriam
15. sep 2009

17,25 na jojke promi noviny budu patrikove ☹

penny13
15. sep 2009

Čooooooo? To snaď nie je pravda! ☹ Bol to naozaj vynikajúci herec. hriešny tanec je môj najobľúbenejší film. 😒

sasulec
15. sep 2009

angy..v programe to asi nieje to chodila titulka vraj mi mama vravela tak dufam,ze bude.. ☹

titkovamiriam
15. sep 2009

penny to sa dalo cakat,ale fakt dlho bojoval ☹

vzdy si spomeniem pri takomto niecom na kolegininu kamosku ma 30 rokov a 2r.syna a tiez uz vyse roka bojuje s rakovinou ☹ ☹ ☹ a kamarat je tiez s diagnozou rakovina zaludka 3/4 mu museli vyoperovat ma 35 a teraz cakaju babatko 😉

mami.sk
15. sep 2009

akurat ide na Markize info o zmene programu - 21.35 bude DUCH 😔

lubka89
15. sep 2009

ahojte🙂

ada085
15. sep 2009

jeeeej uzasna temicka. no dnes som aj vyronila za nim slzicku. hriesny tanec som videla milionkrat, tiez film Duch. bol to moj idol. som rada ze tak citi viac ludi.

sasulec
15. sep 2009

tity a uz to ma za sebou,teda myslim zazehnali chorobu,ci este bojuje?to je hrozne,ako zivot zaroven dava a zaroven aj bere ☹

petikd
15. sep 2009

Lussy mal 57 rokov.

titkovamiriam
15. sep 2009

obaja bojuju a celkom uspesne 🙂 inak mam aj inych chorych ludi oklo seba 😠 mamina je po porazke 10r,brat je tazky diabetik 😠

petikd
15. sep 2009

Baby nám asi pred 2 týždnami zomrela príbuzná.Asi 7 rokov bojovala s rakovinov.Mala 3 detičky,najmladšie má 4 roky.Je to smutné aká je tá choroba strašná ☹