Hriešny tanec. Ste faninkou tohto filmu?

oxan
15. sep 2009

baby tak ja som hotova zomrel patrick swayze.......smutna....je tu vela faniniek tohoto filmu ja ho mozem vkuse vkuse pozerat a stale.....

titkovamiriam
17. sep 2009

neviem original je last dance -tusim 😅

ada085
17. sep 2009

skusim vygooglit. neskor.

sasulec
17. sep 2009

tedaaaaaaaa titi a ja tomu uverila 😉

titkovamiriam
17. sep 2009

ja som tomu verila niekolko rokov 😅 😅 niekde som to citala alebo pocula ja uz neviem no ked sa mena nezhoduju tak to fakt ona nieje

titkovamiriam
17. sep 2009

Láska k Lise Patricka inšpirovala napísať song „She's Like the Wind“, ktorý sa objavil v zlomovom filme jeho kariéry Hriešny tanec. „Cítil som sa veľmi šťastný,“ povedal Swayze. A aj keď sa manželia vo filme spolu neobjavili, všetky slávne tanečné kreácie si najprv nacvičil doma so svojou milovanou Lisou.
som hladala na googly 😅

titkovamiriam
17. sep 2009
petikd
17. sep 2009

Beže ešte stále sa mi nechce veriť ☹
Veru nádherný vzťah mali 😵 Až kým ich smrť nerozdelila ☹ Boli veľmi šťastný

bibula
17. sep 2009

no zaujimave je,ze bol taky stastny a predsa bol alkoholik....

zuzana76
17. sep 2009

bibula, stastny bol, lebo mal uzasnu zenu po svojom boku, ale iste boli chvile, ked klesol na dno, pretoze napriklad stratil otca, jeho sestra spachala samovrazdu, potom ten tlak medii, okolia, popularita, iste bol stastny na svojom ranci, len so svojou zenou a obklopeny prirodou , konmi a psami, alebo ked lietal, ale prisli chvilky, ked bol podla man zase nestastny a najradsej by utiekol. Taktiez strata nenarodeneho dietata ich tiez zasiahla, podla mna to nemal lahke, ale zase kazdy mame rozne krize. Podla mna vsak obdivuhodne manzelstvo a priatelstvo medzi nimi vladlo. Je mi luto Lisy, musi byt teraz velmi nestastna ☹

atrami
17. sep 2009

Tá herečka, čo hrala Penny sa volala- Cyntia Rhodes a jeho žena Lisa. Takže to nieje jeho žena.

zuzana76
17. sep 2009

jasen, ze to nei je jeho zena, mne sa ani az tak nepodobali, jedine ,ze obe su blondiny

danasek
17. sep 2009

ahojte kočky, aj ja som zbožňovala Patrika. Je to veľká škoda. Bol idolom mnohých z nás. Mám pár kamarátok, ktoré majú syna Patrika. Prečo asi? Keby sa mi nenarodili dve dievčatá, mám ho doma tiež. 😵

atrami
17. sep 2009

No ja mám tiež syna Patrika, ale volá sa po tatinovi a MM sa po ňom nevolá určite. 🙂

zuzana76
17. sep 2009

moj syn sa tiez nevola po Patrickovi, meno vyberal muz, mu je Peter P. a chcel nieco co bude tiez na P zacinat

atrami
17. sep 2009

MM tiež takýmto sposobom prišiel k menu. Brat je Palo, Petra nechceli, tak ostal len Patrik.

zuzana76
17. sep 2009

no my asi nakoniec zase skoncime tak, ze ked bude druhy syn, tak bude asi Pavol, ale to sa mne velmi nepaci, ale muzovi zase ano, ale Petra sme hned vylucili, lebo po rodicoch sme nechceli davat mena

petikd
17. sep 2009

Bibula,on začal piť preto,lebo mu zomrel otec.A ked mu zomrela sestra tak povedal,že z úcty k nej zmenil svoj život,aby nebola jej smrť zbytočná.Vyčítal si,že mohol urobiť niečo čo by zabránilo jej smrti.

sasulec
17. sep 2009

prepac petikd asi prehliadla a na co abo preco umrela jeho sestra? 😒

petikd
17. sep 2009

Spáchala samovraždu 😒

sasulec
17. sep 2009

fuuu ☹ ☹ ☹ ☹ a preco?

sasulec
17. sep 2009

inak damian sa aj mne paci,chcela som chlapca Damiana 😀

petikd
17. sep 2009

Dakujem 🙂 Mne sa zase veľmi páči Alexandra 😉

No ona vraj mala celý život depresie,tak sa predávkovala liekmi 😒

sasulec
17. sep 2009

tak ak sa nam podari otehotniet tak si to vymenime,hm? 😉

petikd
17. sep 2009

Ok 😉

sasulec
17. sep 2009

boli fakt krasny par,nieco z nich ziarilo..charizma..nekonecnaaaa 😉

ada085
17. sep 2009

sasulec, presne tak. dookola si pozeram ich spolocne fotky este aj z mladosti. boli taki zalubeni...skoda ze nemali deticky. uz len tie im chybali k uplnemu stastiu.

frisbee
17. sep 2009

kočky,tá Cynthia Rhodes je známa tanečnica,hrala aj vo Flashdance 😉

dididi30
17. sep 2009

teda tolko veci som sa o nom dozvedela 😵 😔

aj ked to tu bolo, musim k tomu pridat, lebo to je sucast jeho 😵
http://www.facebook.com/ext/share.php?sid=13310...