Hriešny tanec. Ste faninkou tohto filmu?

oxan
15. sep 2009

baby tak ja som hotova zomrel patrick swayze.......smutna....je tu vela faniniek tohoto filmu ja ho mozem vkuse vkuse pozerat a stale.....

bambi09
20. sep 2009

musíme sa na to vyspať,ale vždy mi už bude smutno pri týchto fiilmoch ☹ ☹ ☹ život ide ďalej,ale je to také smutné a nespravodlivééé ☹ ☹ ☹

zuzana355
20. sep 2009

bambi máš pravdu život ide ďalej 😉 hrieštný tanec si vždy rada pozriem ale určite budem pri nom stále revať ☹ ☹ ☹

frisbee
20. sep 2009

revem ☹ ☹ ☹

ada085
20. sep 2009

Ja som sa drzala. cudujem sa. ale bude mi za nim fakt smutno. kto vie ako to cele preziva Lisa. no, nechcela by som byt na jej mieste... 😢

tinika
20. sep 2009

Tak na jeho pamiatku, my sme si vybrali meno Patrik a to sme este nevedeli, čo sa stane

sasulec
20. sep 2009

Lisa je urcite rada,ze jej Patrik uz netrpi bolestami a tak..zomrel v jej naruci..urcite to tak chcel..teraz na nas pozera a ked vam pc zacne vypisovat............................................................................................................

SAMSAMSAMSAMSAMSAMSAMSAMSAM..TAK TO JE VLASTNE PATRIK (AKO V DUCHOVY)

sasulec
20. sep 2009

😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

ada085
20. sep 2009

no mne keby toto pc pise, asi by som sa po.... od strachu 😀

ada085
20. sep 2009

sasulec, hned som pokojnejsia. mas pravdu. ona videla ako ho ta choroba nicila, ubijala. pre neho bola mozno smrt uz len vykupenim. niekde som teraz citala rozhovor s nim. Vravel, ze chemoterapia je to najhorsie, co ho v zivote stretlo. vraj neskutocne trpel. a ked aj vysadil tabletky proti bolesti, tak to bol iny frajer.

sasulec
20. sep 2009

neboooooooooooj 😉 ak si nic zle neurobila 😉 😉 😉

sasulec
20. sep 2009

dobru noc a pekny snik o Patrikovi vsem 😅 😔

zuzana76
21. sep 2009

ahojteee

mne je tak smutno 😒

taky skvely herec, neviete kedy by mali vyjst tie memoare? ja som citala,ze su 2 - jedny neautorizovane a druhe autorizovane

zuzana76
21. sep 2009

a ten cesky dabing Hriesneho tanca sa mi vobec nepaci

korickana
21. sep 2009
https://www.youtube.com/watch?v=7Y0TWOttkVo


Ahojte kocenky, ked ste sa takto rozbehli o patrikovi kuknite toto je uuuuuuuuuuuuzasne a krasne, mozno to tu uz bolo , ale nechce sa mi to citat cele

korickana
21. sep 2009

A este sa opytam zuzana76 ja poznam iba cesky dabing toho filmu a este som nevidela slovensky a neviem si to predstavit v slovencine, alebo si myslela anglinu??

zuzana76
21. sep 2009

ja som to videla v nemcine a v povodnom zneni, v slovencine som to teda nevidela

petikd
21. sep 2009

Ja to poznám tiež iba v češtine,ale už som si zvykla
No a tie memoáre by mali vyjsť koncom septembra,ale neviem či aj u nás
No a to video čo tancuje s Lisou som videla,je naozaj krásne,veľmi im to pristalo

korickana
21. sep 2009

Aj ja som to videla v nemcine ale v cestine to je super vobec si nemyslim , zebyto bolo zle a prave som si to zapla idem to kukat vcera som to tiez videla tak asi uz 1000 krat a normalne mi slzy tiekly tiez ako aj vam , idem sa ukajat papa

titkovamiriam
21. sep 2009

jasne ze naj v originale 😀

sasulec
21. sep 2009

no a ja by som to tiez chcela vidiet v angl..sice by som houby rozumele,ale nakolko uz tie dialogy po 1000ci krat poznam naspamat,tak by som o nic neprisla 😉 😉 😉 ba naopak,pocula by som jeho sexi hlaaaaaaaaaaasok 😝 😝 😝

petikd
21. sep 2009

Veru Sasulec to je pravda,asi si aj ja vypnem dabing,ved aj o polnoci viem dialogy 😀 😉

zuzana76
21. sep 2009

ved to, ze ten jeho hlas mi chyba, v tej cestine mi az tak nesedel 😒

ada085
21. sep 2009

no jeho hlas si mozete vypocut aj tu

https://www.youtube.com/watch?v=FlvYoD1RXWA


aj ked to uz davno poznate. len ma zaujima ci sa da pozriet hriesny tanec aj na nete. poznam nejake stranky kde sa daju pozerat filmy, ale hriesny t.som tam nenasla. nemam ho ani nahraty, rada by som si ho pozrela vzdy ked dostanem chut. 😎

sofik
22. sep 2009

Hriešny tanec by som pozerala aj každý den 🙂 niektoré filmy si pozriem len raz a stačí mi ale tento sa fakt podaril 😉

petikd
22. sep 2009

No ja mám hriešny tane na 2 dvd pre istotu 😉
Ada tu je link kde si to môžeš pozrieť ale je to tak,že si pozrieš 72 minút a potom musíš čakať nejakých 54 kým ti to znova pustí http://www.dlouhefilmy.com/index.php?page=movie...

petikd
22. sep 2009

Alebo si daj do googla hriešny tanec online a vyhodí ti linky,kde to si môžeš pozrieť 😉

ada085
22. sep 2009

jeeej, petikd dik 😉

sasulec
23. sep 2009

joo 😀 j on ma aky uzasny hlas 😉

hanka274
23. sep 2009

Patrick Swayze bol skvely herec, velky sympos...skoda ho, to fakt!!! ☹