Hriešny tanec. Ste faninkou tohto filmu?

oxan
15. sep 2009

baby tak ja som hotova zomrel patrick swayze.......smutna....je tu vela faniniek tohoto filmu ja ho mozem vkuse vkuse pozerat a stale.....

bibula
16. sep 2009

v kazdom prip.na to,ze to bol pankreas,vydrzal dlho....
a hriesny tanec si vzdy rada pozriem-aj ducha-napriklad aj vcera vecer 😉

bambi09
16. sep 2009

tak veru,filmy nám zostali,ako pekná spomienka 😔
aj keď je ho fakt škoda ☹ ☹

titkovamiriam
16. sep 2009

dvojka bola o nicom blee to sa ani nemalo volat hriesny tanec

bibula tak to fakt pri pankreasy je to otazka doslova tyzdnov a nie mesiacov 😠 😠 -ten sa neda ani operovat ani transplantovat 😠 😠

bibula
16. sep 2009

ved ved....

bambi09
16. sep 2009

miriam,to už nemalo s jednotkou nič spoločné 😒 😒
no,držal sa nám statočne,bol bojovník,škoda,že prehral ☹ ☹

sasulec
16. sep 2009

baby podme si spomenut na najveselsie sceny z filmov kde hral..co sa vam najviac pacilo.. 😀

womenne
16. sep 2009

na novej dnes dali mimoriadne hriešny tanec o 21.30 🙂 si pobulim 😔 😢

atrami
16. sep 2009

Novu nechytáme. Pustím DVD a zapnem žehličku. Vypnem kropenie, aj tak bude stačiť moje ,, bulenie"

Mala som hrozne rada serial z občianskej vojny- sever proti juhu. Tam bol zlatý.

womenne
16. sep 2009

😀 😀 vidiš ja som dnes zase odložila žehlenie a druha varka je už tiež suchA.žeby som sa dotohopustila 🙂 no každopadne si to pozriem,

bocenka
16. sep 2009

😔 😔 😔 ☹ ☹ ☹ ja som ho mala nalepeneho nad postelou ☹ ☹ ☹ ach bol to užastny chlap herec tanecnik spevak

petikd
16. sep 2009

Juuj ja som chcela pozrieť Hriešny tanec,ale to odkladám,lebo budem, revať,bude mi strašne ľúúúúto 😢 😢 Už som si ho dnes chcela,ale to odhodlanie. ☹
Booože odpradávna je hriešny tanec môj najobľúbenejší 😵 najmilovanejší 😅

nadhera
16. sep 2009

jeho mmaina bola baletka - alebo tanecnica, mal to od koho odkukat 😉 vcera davali ducha, ku koncu mi uz vreckovky nestacili ☹

titkovamiriam
16. sep 2009

inak viete ze ta tanecnica co s nim v hriesnom tancovala je ta jeho manzelka 😀

zuzana355
16. sep 2009

joj kočky tak počkajte do nedele pojde na jojke
ale inak charizmu mal neskutočnu keď tak pozriem dlhšie na fotku 😢 😢 😢

nadhera
16. sep 2009

miriam, eeeeeee , to nebola jeho manzelka

titkovamiriam
16. sep 2009

nie jenifer ta tanecnica co bola na potrate

zuzana355
16. sep 2009

miriam a vieš že prestne o tomto ma včera presviedčal aj manžel 😅 ja neviem istá podoba tam je

titkovamiriam
16. sep 2009

ved aaaanooooo 😀

nadhera
16. sep 2009

zuzana,nepozeraj na fotku,mrkni hriesny tanec jednotku a budes "paf" a stiahni si hudbu k filmu ,ved ja ho zerem uz davno. a este som zistila,ze so svojou zenou bol zo 25rokov. no super muz. bol.zial.

zuzana355
16. sep 2009

ved ja som hriešný tanec videla ja len že teraz nechcem kukať bo budem revať jak šalená tak ešte si počkam do nedele možno ma to trocha prejde
no ved to že na hollywoodske pomery je to fakt sila s jednou ženou a tolko ich mohol mať

nadhera
16. sep 2009

miriam, neverim,ze to bola jeho zena. ved dnes som na ta3videla foto jeho zeny a vlastne semtam boli v novinach,telke,ale neverim neverim neverim,ze to bola ona.

zuzana355
16. sep 2009

tak ja neviem ved v tutilkách to musí niekde byť podla mena alebo čo 😕 😅

nadhera
16. sep 2009

malokto z hereciek ma meno po muzovi - vid ja , take meno ako mam ja...tak toho sa nevzdam

ada085
16. sep 2009

a kde pisali ze to bola jeho zena? lebo nikde som na takuto info nenatrafila. iba to ze v niektorom z poslednych filmov si zahral so svojou zenou. to by bolo niekde spomenute, ze aj v hriesnom si zahral so zenou nie? inak bola to kocka-uzasna postava

nadhera
16. sep 2009

hriesny tanec je zo 20rokov stary film - myslim jednotku

sasulec
16. sep 2009

titi myslis penny?z hriesneho?

petikd
16. sep 2009

Baby ani mne sa nezdá,že by tam hrala aj jeho žena.Ved aj dnes som čítala aj videla,že si zahral so ženou vo filme ale nie v hriešnom tanci.Mne sa vidí,že tá herečka sa ináč volala.Keby to bola jeho žena tak by to spomenuli.
So ženou boli spolu 34 rokov,museli mať nádherný vzťah 😅
Teraz som doma medzi DVD našla ešte Prebudenie v Rene,tam tiež hral jednu z hlavných úloh 😉

helka101
16. sep 2009

Ahojte, tak sa k vam pripojím aj ja.. fandila som mu od svojich asi 10rokov, ako som mala plagat s hriešneho tanca na skrini... 😅 bol to ten najkrajší a najcharizmatickejší človek, a fakt mu vzdavam uctu a obdivujem ho, že našiel v sebe tu silu a dokazal tej hnusnej chorobe odolaavať ten čas 😔 😔 😔 😔

ked som si rano otvorila stranku pokecu, a tam bol titulok, že zomrel... anineivem ako sa mi slzy vyvalili vonku, manžel a synček len pozerali, nevladala som ani nič nepovedať.. 😢 😢 😢 😢 😢 len som ukazala laptop 😢 😢 😢 😢

Len dufam, že mu novinari daju pokoj a nebudu písať o nom take svinstva ako o MJ.. 😔

nadhera
16. sep 2009

teraz som docitala clanok,oi ze so svojou zenou bol 34 rokov,teda klobuk dolu- skolska laska, ale ziadna zmienka o tom,ze by s nim lisa hrala v hriesnom tanci. este stale neverim,ze to bola ona /penny/.

helka101
16. sep 2009

Kočky oni fakt boli laska od mlada... všade sa to píše, že ich nerozdelil ani jeho alkoholizmus ani zavislosť na heroine 🙄

zato zomrel pokojne, lebo mal pri sebe milovanu osobu, ktora mu bola oporou počas celeho života..
Vraj sa zoznamili v baletnej škole jeho matky, kde ona bola žiačka, a on tam chodieval 😉