Hriešny tanec. Ste faninkou tohto filmu?

oxan
15. sep 2009

baby tak ja som hotova zomrel patrick swayze.......smutna....je tu vela faniniek tohoto filmu ja ho mozem vkuse vkuse pozerat a stale.....

babatko88
15. sep 2009

to fakt? kedy? som o tom nepočula

oxan
autor
15. sep 2009

v noci dnes rano to povedali....aj tebe sa pacil filmik?

babatko88
15. sep 2009

hej, práve to písali na TA3 a teraz o ňom hovoria
áno, bol lepší ako dvojka, aj ked ani tá nebola zlá
každý tento rok umiera, blbý rok

netmona
15. sep 2009

no veru, ,,,má to za sebou, bol to fešák ,,zabojoval lebo šancu mal len pár týždnov..ale ni sláva ani peniaze nepomôžu ked, to ma prísť

petusko
15. sep 2009

😢 Hriesny tanec a Patrick v nom je moja srdcovka ☹

jajka968
15. sep 2009

čože???? to fakt, idem to vygoogliť, no trpel na rakovinu, ale aj tak je ho škoda ☹

womenne
15. sep 2009

akuratne sme s malymi včera pozerali Hriešny tanec maly ho maju staršne radi takže nam ide minimalne 4x do tyždna.Bol to užasny herec a tancoval fakt krasne,precitene.velka škoda som si myslela že sa mu podari vyhrat nad tou chorobou 😔

adrianamickova
15. sep 2009

tak to mi je ľúto,som na tom ako petusko,200x videné a stále super ☹ ☹ ☹ ☹

atrami
15. sep 2009

Fakt je ho škoda. My máme DVD s Hriešnym tancom už skoro zodrané.

sasulec
15. sep 2009

Patrick bol herec s velkym,,H,, bol moj detsky idol,jeden pohlad na neho ma vedel rozveselit,pretoze mal take uprimny vesely pohlad..je mi hrozne smutno..verila som v zazrak.. ☹

titkovamiriam
15. sep 2009

je vy ste vytvorili novu temu,ja som to rano hodila do soubiznyzu 😢

inak pre mna bol jeho naj film bod zlomu s keanom reevsom 🙂

majka0106
15. sep 2009

to mi je fakt luto toto ☹ hriesny tanec mam veeeeeeelmi rada a jeho som tam priam milovala ☹

megi93
15. sep 2009

ja som hriešny tanec videla viackrát ako všetky filmy dokopy. Zbožňovala som patrika a ešte ako decko som prečítala jeho životopis niekolkokrát. 😢 A vždy som snívala, že budem tancovať a on sa určite do mna zalubi 😅 škoda ho fakt...veľmi som ho mala rada 😢

certicake
15. sep 2009

škoda ho....hriešny tanec...ako väčšina napísala,môžem ho pozerať stále... 🙂

sasulec
15. sep 2009

tit..ten film so tusim nevidela,ale isto ho vyhladam 😉

sasulec
15. sep 2009

dufam,ze daju o nom daky dokument v tv,bo ked umrel michael J. bolo toho plno..chcela by som ho este vidiet,dufam,ze daju seriu jeho filmov,to zvyknu..inak este v tv nic..sa cudujem bo ked zomrel M.J. tak bola momoriadka za mimoriadkou ☹ ach Patrik precooooooooooo??????????????? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

titkovamiriam
15. sep 2009

sasulec to je o tych blaznoch na vlnach co vykradali banky-patrik tam nakoniec v tych vlnach dobrovolne zahynie

mikalove
15. sep 2009

aj ja Hriešny tanec môžem pozerať každý deň...

danciacik
15. sep 2009

Juuuj baby pridávam sa. Škoda ho. Bol to perfektný herec bez škandálov. 😢
No dnes bude u nás hrať Hriešny tanec.

oxan
autor
15. sep 2009

ale sasulec M.J.bol predsa len extra tieda takze o nom museli pisaat a pisat a pisat ale patrick to je taky ,bezny,herec..ale aj tak ua ua ja tiez mozem ho vidiet stale a stale....vtedy to u nas davali v sobotu a nedelu v kine 2 krat za sebou tak sme stale sli mali sme okolo nejakych 14 no zazitok plne kino na dedine....to len tak nebolo....

sasulec
15. sep 2009

ano tik,ja nad tym premyslala,ze to musela vidiet,uz viem kt.film to je.. 😉
ved ja viem,ze bol bez skandalov..ale prave preto by si zasluzil krasnu rozlucku,teda on urcite krasnu rozlucku bude mat,ale ja ako faninka by som si to rada pozrala aspon v tv bo do usa asi nepoletim,bo to nestiham 😒 😉

oxan
autor
15. sep 2009

no to asi nebude...ale budeme na neho mysliet spolu ak chces 😉 on bol tak zvlastne sexi...aked zatal celust pri neajkej krivde a to body...

petikd
15. sep 2009

Baby super téma.No ked som sa to ráno dozvedela tak som veľmi plakala 😢 😢 😢 S Hriešnym tancom mám 2 dvd pre istotu a ešte ked sme namali dvd tak som nahrávala na kazetu tiež 2 krát.Môj naj film.Je to veľmi smutné ☹ ,držala som mu palce

sasulec
15. sep 2009

skoda,by som si poplakala poriadne ☹ bol hezky,taky smrnc mal spravny,trochu drzi,trochu mily..no to si predstavujem v spomienkac z hriesneho..ale asi bol taky aj v skutocnosti..tak mi to k nemu sedi..rada by som bola taka mucha v jeho obyvacke aspon by som trosku nakukla 😕

miroslava89
15. sep 2009

asi jeden z najlepsich..ked nie priamo najlepsi herec opustil tento svet 😢 ale uz sa aspo nikdy nebude trapit 😔

sasulec
15. sep 2009

peti ☹ ja ja som slzicku vyronila ☹ ☹ ☹

petikd
15. sep 2009

Miroslava ja sa tiež tak utešujem,že má po trápení 😉
Inek nedávno dávali jeho film Duch,no nemohla som ho vôbec pozerať.Teda videla som ho raz,odvtedy som ho nechcela pozerať a už vôbec nie ked bol už chorý 😒

zuzana76
15. sep 2009

Bol to aj moj naj herec, skoda ho je, velmi som mu drzala palce nech porazi tu zakernu chorobu ☹ 😢

petikd
15. sep 2009

Sasulec ved som ani z izby nechcela vyjsť,lebo som bola taká zrevaná ☹