Hriešny tanec. Ste faninkou tohto filmu?

oxan
15. sep 2009

baby tak ja som hotova zomrel patrick swayze.......smutna....je tu vela faniniek tohoto filmu ja ho mozem vkuse vkuse pozerat a stale.....

sasulec
16. sep 2009

ale deti teda nemali?? 😒

momka
16. sep 2009

Deti nemali. Jeho filmová partnerka sa volala Jennifer Grey
http://www.aktuality.sk/clanok/145573/patrick-s...

mixka
16. sep 2009

http://programy.pravda.sk/tvDetail.aspx?id=5528...

tu mate mena hercov, ktori tam hrali a penny nie je lisa niemi, cize to nebola jeho manzelka 🙂

zuzana76
16. sep 2009

ahojte

ja tiez smutim ☹

deti nemali, ale vraj jeho manzelka 2x potratila

este take pikosky, obaja mali "vodicak" na lietadlo - ale neviem akeho typu, jasne ze nie normalne osobne asi 😀 a Patrick raz musel nudzovo pristat na nejakej ceste

ada085
16. sep 2009

to som nevedela ze nemali deti. o to viac obdivujem ako sa lubili a ako dlho im to vydrzalo.

zuzana76
16. sep 2009

obaja mali radi zvierata, na ranci chovali kone a psy

patrick a lisa sa zoznamili, ked mala ona 14 -15 rokov a on 20 rokov, najskor sa ju pokusal balit ako casanova a ked nepomahalo, tak potom zanechal povest zvodcu a isiel na to inak , no a ziskal si ju a boli spolu az doteraz, manzelka ho raz sice opustila, ked sa poddal velmi alkoholu a dokonca aj drogam a nepomahalo jej dohovaranie, ale potom sa spamatal a isiel aj na liecenie

zuzana76
16. sep 2009

jeho naj jedlo bolo vraj sushi

zuzana76
16. sep 2009

patrick mal jednu nohu o par cm kratsiu, preto aj trochu krival, velmi to nevidno, ale niekedy tahal tak zvlastne tu kratsiu nohu a dalo sa to vsimnut ako sa kolisal z jednej strany na druhu a o to viac si ho vazim, ze sa dokazal presadit v tanci aj napriek tomuto " postihnutiu"

sasulec
16. sep 2009

baby na nervy ja kuk ten clanok,ze patrik nieje mrtvy..a kukam jak puk,ze to cooooooooooo jeeeeeeeeeeee?ale potom som pozrela datum..ze aha..skoda ☹

zuzana76
16. sep 2009

patrickovi predkovia su Iri a aj Apachi, meno Swayze pochadza z Walesu

marianka79
16. sep 2009

ja som sa to dozvedela na nočnej v robote aj som robit prestala bol to oblúbený herec priatelovej mamy ktorú tiež dostala rakovina

sasulec
16. sep 2009

tak ja mam teraz misuge,bo ja vycitala z toho linku ze to ona padla do drog??? ☹

ada085
16. sep 2009

to bol iba preklep

sasulec
16. sep 2009

aha,tak to on,bo oni tam tak pekne o nom,ze mal ine priority,tak som netusila,ze mal taky problem az teraz ☹

ada085
16. sep 2009

aj ja som sa to az tu dozvedela 😉

sasulec
16. sep 2009

ale aj o tom je zivot celebrit,potreboval vyskusat..zhodnotit..ja mu to nezazlievam.. 😒

ada085
16. sep 2009

prave to ze sa dokazal odrazit z dna a ona mu v tom urcite pomohla. lebo odtial je uz tazka cesta spat 😔

sasulec
16. sep 2009

tu na nete som citala jedno motto..ze ,,nieje hamba padnut na dno,ale neskusit sa z toho dna dostat hore,,abo tak dako to bolo.. 😉

sasulec
17. sep 2009

a co dievcence..tu sa este spinkaaa?ze ste vy vcera do rana hriesny tanec pozerali..dokolecka dokola??? 😉

maca793
17. sep 2009

v nedelu bude hriesny tanec tak si ho pozriem

je to skoda je to smutne ☹

womenne
17. sep 2009

hojte tak ja som si včera pobulila,ked tancovala som sa usmievala bo inak sa neda pri pohlade nanho 😵 užasny herec,skromny a hlavne milujuci manžel čo sa v smotanke moc nestava.Ich laska bola fakt užasna,a zomrel krasne v naruči milovanej ženy hmm tak by som aj ja chcela........

zuzana355
17. sep 2009

womenne suhlas s tebou ach jaj keby každý chlap bol taký

sasulec
17. sep 2009

vomen je,ale zober to tak ze zomrel a v nasich predstavach sa uz nikdy nezmeni 😉

ada085
17. sep 2009

mne sa s nim vcera aj snivalo...hej, ich laska bola vynimocna. Uz sa tesim na nedelu, ani superstar si kvoli nemu nepozriem.

sasulec
17. sep 2009

a co ada?ci chces si nechat pre seba? 😉

womenne
17. sep 2009

veru my ten film pozerame neustale miji chalani ho zbožnuju takže pre mna stale žije.Aj jeho manželka bola vynimočna si vezmite že stala pri nom aj prpori jeho problemoch ako drogy alkohol proste si boli sudeny,od mala sa mali radi proste laska na prvy polad unich plati 😵 😵 😵

ada085
17. sep 2009

sasulec, len pekne veci 😉 este v puberte, ked som ficala na hriesnom tanci, sa mi pacili len taki chalani, kt. sa asp.trochu na neho podobali. sranda, MM sa vola Patrik.

titkovamiriam
17. sep 2009

ahojte! tak som roky mala mylnu infosku 😅 😅 😅 ,ale hrali spolu v Poslednom tanci 😀

ada085
17. sep 2009

miriam, kde mozem vidiet ten film??? pozrela by som si ho.