Hrôzostrašné búrky. Ako ich prežívate vy?

moniqe3
26. jún 2008

Chcem hneď aktuálne reagovať na včerajšiu a už aj dneskajšiu búrku... ako to prežívate? ja som sa nikdy nebála búrky ale tá zo včerajška ma veľmi vystrašila.

zuzitka
26. jún 2008

my nemame krivy panelak 😎
ja nepremyslam nad tym, ako nam ho vietor zfukne ale nad tym, ako do nas nabura helikoptera... lebo mame nemocnicu kramare kusok a vrtulnik lieta okolo nas.... 😅

kili
26. jún 2008

ja keď sa pozriem na panelák oproti, tak ani jedno okno nie je rovno. A my máme v jednej izbe riadny zlom uprostred steny 😠 . A ešte, keď MM niečo robil, tak zistil, že spoje medzi jednotlivými panelmi je dutina 😕 , tak fakt nechápem, ako držia po hromade 😖

kili
26. jún 2008

my sme včera tiež prežili, tesne predtým som povešala plienky a teda už sa mi to nechcelo znova zvesovať a tak som len tŕpla, či ich neodtrhne, ale len sa niekoľkokrát otočili okolo vlastnej osi.

zuz11
26. jún 2008

kili, ale mozno tie dutiny maju neaky vyznam a dovod 😀 😉

martinka16
26. jún 2008

ahoj babulky som tu nova a tak len klikam z temy do temy a neviem kam sa zaradit..... o com kecate kili ako stare mas babetko? Ja mam 20 mesacbeho samuela

zuzitka
26. jún 2008

martinka.... o com kecame? to vzdy vidis v nadpise 😀
odkial si?

kili
26. jún 2008

martinka, keď sa myšou nastavíš na fotku každého, tak uvidíš údaje, ktoré si tam zadal 😉

martinka16
26. jún 2008

fajn vdaka este som sa tu poriadne nezorientovala ale posnazim sa ...ako tehulka som chodila na Rodinu Cz potom sme nemali veeeeelmi dlho pristup na net a tak si to teraz vynahradzamkili mas dve deti a tiez aj Samka to je fajn...pomerne male ako to zvladas?a takisto Zuzitka to meno hadam leti....ja som z okresu PRIEVIDZA konkretne Chrenovec

zuz11
26. jún 2008

martinka, poprosim ta toto je skor tema o burkach nie o kecani a zoznamovani, co tak skusit spolocny termin ( podla mesiaca a roku narodenia synceka tam najdes mamini s rovnako starymi detickami ako Tvoj syncek, respektivne v regione https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mimkao
26. jún 2008

Búrka?- nežartujte, ja sa opaľujem.... 😎 Viete na maďaroch je ináč... Prídte bývať sem, prosíííím , nech tu nie som jediná Slovenka... 😠 😀 😀 😀 😀 Ale nie, takže, aj ja hlásim, u nás nič podozrivém teda včera to bolo K.O. ale dnes pohodička. Monika, si opustila februárovky...? 😀 To sa až tak bojíš búrky? 😀 Nem boj... Vikinka ťa ochráni... 🙂

martinka16
26. jún 2008

zuz11
prepac

zuz11
26. jún 2008

v poho, iba som poradila a usmernila 😉
inak zasa sa spustil dazd a aj sa hrmiiiiii 🤐 kebyze sa aspon prijemne ochladi aj cez den 🤐

mimkao
26. jún 2008

No, tak aj ja z juho-západu hlásim dážď, sem tam zahrmi, zablíska, ale asi je to ešte ďaleko od nás. A mačky sa vonku pária aj v tomto nečase... 😀 😀 A vydávajú pri tom také zvuky, ako keď moje deti plačú... 😀

pacna
27. jún 2008

ja mam z burky strach, alebo to je rešpekt?
muž sa mi smial, ked začalo hrmiet a blyskat sa šuchla som sa pod jeho perinu a on povedal, že by chcel vidieť či by som sa ku nemu tlačila ked sme pohadani 😀 😀

gucz
27. jún 2008

čauko babule aj u nás bola taká búrka, aj včera a ešte horšia túto noc. Máme však plasťáky, tak to nebolo až také hrozné, len som si pripadala ako na diskotéke, stále blesky, ako stroboskop 🙂 . Malinká sa na to však vôbec nezobudila a spala krásne celú noc. Ak tak spala skrz tú búrku, tak by mohlo liať aj každú noc 😀

mimkao
27. jún 2008

Tak čo nové v Bratislave? Aká bola noc s búrkou? Nás to len tak-tak lízlo, ale keď tak kukám predpoveď počasia, tak to bude pokračovať aj dnes... ☹ Monika, ako si to zvládla? a Vikinka?

nevesta
27. jún 2008

No tak nam vytrhalo predvcerom skridlu zo stredu strechy a trafilo muzove auto 😖 . Zahrada je cela hore nohami... Vcera bola len burka bez nejakeho vacsieho vetra, tak sa dalo, aj ked nam opat vyhodilo elektrinu 😒

titkovamiriam
27. jún 2008

zahradka je straaasna 😠 ,synov stan total zniceny 😠 ,no domceku sa nic nestalo 🙂 .Elektrika nebola cca3hodky,nevideli sme futbal ☹ ,Marek bol ako sto certov 😀 ,chcel byt stale nalepeny na okne a pozerat bum-bum 🙂

pacna
27. jún 2008

baby u nas to take strašne nebolo asi preto že mame okolo seba hory.sušiak stoji, stan tiež, a aj kvety ostali.

mokuska
27. jún 2008

my v L.M sme takú burku poazovali za vetrícek,oproti tomu,co sme mali minulý rok v auguste,ked nam za par sekúnd urvalo satelit a pretlacilo vodu cez plastove okna,takže som v zivote nemala tolko vody v obyvacke.Nastastie sme nemali nic rozbite ani vtedy ani teray ale clovek nikdy nevie.trvalo to asi 10 minut a potom ako prislo tak odislo,akurat vela naprsalo.Drzím palceky pri odstranovaní skod.

emyly
27. jún 2008

u nás je to zatial v pohode, včera búrka nebola žiadna, a predvčerom taká krásna romantická 😀 len trošku zahrmelo, aj ked sa veľa blýskalo, škody neboli žiadne (klop,klop,) pršalo akurát tolko kolko bolo treba pre zeleninku 😅 je mi ľúto vás tam dole, ked vidím v správach ako vám to ničí úrodu, majetky....Bolo tu písané že deťom čo veria v Ježiška, hovoríte že sa tam hore fotia, my zasa vravievame ked hrmí že Ježiško roznáša na vozíku dušičkám koláčiky, a ked moc zatrieska tak že sa mu práve vysypal vozík 😀 vždy to zaberá a neboja sa

julia225
27. jún 2008

my v poho, akurat, ked vypne elektrika tak som pokakana, ale nastastie sa mam ku komu tulit... 😉 vraj som cez burku mimoriadne pritulna 😀

pacna
27. jún 2008

julia to hovori aj moj mužicek 😀 😀 😀 😀

julia225
27. jún 2008

😉

martina.d.
27. jún 2008

ja mám fóbiu z búrky od malička. nepamätám sa, že by som sa pri nejakej búrke nebála. Takže smola. ☹

moniqe3
autor
27. jún 2008

Uf som nevedela, že bude toľko príspevkov na túto tému. No včera bola v Ba o trošku lepšia búrka... len sa veľa blíííískalo ale bola oveľa menšia ako tá zo stredy.

Mimkao: jej ahoj..no Vikinka spinkala..tá nemal problém... a to s tými mačkami..skoro som sa pocikala...no to poznám tie ich stony mačacie...

Inač pri takýchto búrkach mi je trošku ľúto tých bezdomovcov a teda hlavne zvierat a čo vtáčiky.. muž mi povedal, že po tej strašnej búrke mal tak o-sraté afto (lebo ho mal pod stromom) a že sa museli teda vtáci dobre báť.

lucinda7
27. jún 2008

ja sa pridávam k panickému strachu z búrky.....začalo to asi odkedy mám drobcov.....proste ked je burka,všetko zadebniť a trpnuť pod paplonom.... 😀 😀 😀
drobci ju aj tak vždy vklude perspia to len ja stresujem 😀 😀 😀 😀

maca793
28. jún 2008

ja búrky milujem som z nich hotová.