Hrôzostrašné búrky. Ako ich prežívate vy?

moniqe3
26. jún 2008

Chcem hneď aktuálne reagovať na včerajšiu a už aj dneskajšiu búrku... ako to prežívate? ja som sa nikdy nebála búrky ale tá zo včerajška ma veľmi vystrašila.

cicus13
5. máj 2012

Obnovujem túto tému : Ako ste prežívaly včerajšiu búrku ? My hrozne ☹ malý bol na mne nalepený, stále ukazoval na okná a že bum a taký vystrašený pohľad. Samozrejme keď prestalo pršať a hrmieť tak to bol zase on. Ale poobede bol znova taký. A večer bol krotký ako nikdy. Snažila som sa to vždy zahovoriť keď ukazoval to bum na okno niečím iným. Len dúfam, že to v ňom niečo nezanechalo a čo bude robiť pri ďalšej búrke 😕 aké máte skúsenosti Vy ?

lussy23
5. máj 2012

strašne. V našom meste je minimálne raz do roka je hrozná búrka. Ja nemám búrky rada, musim mať zasvietenú baterku a nesím.. Neni to taký strach, že sa bojím že ma udrie blesk, ani nevypinam telku, počítač, keď je búrka. skôr je to fóbia. Cez deň to dokážem vydržať, keď nie som sama, ale noci sú strašné. neviem ako to bude, keď budem mať vlastné dieťa a budem musieť k nemu vstávať aj cez búrku, alebo ak aj ono fóbiu ,,zdedí" 😒

lussy23
5. máj 2012

a ja takto prežívam hocijakú búrku, nie len tie silné ale všetky. takže je jedno, či je slabá či silná, bojím sa teda strašne. Už od malička.

lussy23
5. máj 2012

a čo je zvláštne je, že sa mi veľmi často sníva o búrke. Sny sú rovnaké. Vonku búrka, ja leží v posteli, chcem skríknuť, ale má mvyschnuté v hrdle a nefunguje mi baterka. 😖 nechápem tie sny. Minulý rok, čo bola u nás hrozná búrka som bola ešte vonku s kamoškou. Hneď ako som videla, že sa blyslo, chcela som ísť domov. Nato sa kamoška zvrtla a začala mi zdrhať. A potom mi ešte držala dvere, som si myslela, že ju zabijem. 5minút potom ako som sa dostala domov to začalo...