Hudba pre bábätká v brušku. Akú im púšťate?

marrrka
24. nov 2008

aku hudbu si pustate? detske pesnicky? klasiku? ci funradio? 🙂)

margarita
24. nov 2008

ako kedy, co pride 😉 kludne aj Funko, a Cd ktore sa pacia mne, skor pop alebo folk, slovensky aj cesky.
Vaznu hudbu moc nemusim, tak naco sa znasilnovat len preto, ze niekto niekde napisal, ze Mozart zvysuje detom IQ 😀 osobne si myslim, ze IQ sa vyvija pocas zivota a dispozicia sa dedi po rodicoch, cize mozem pocuvat, co chcem. Moje heslo: ked som spokojna a v pohode ja, je spokojne a v pohode aj babo.
A Ty ako? 😉

marrrka
autor
24. nov 2008

no mne sa asi narodi mala adela alebo sajfa 😀 ok tak to nebudem prehanat, som rozmyslala ze si nejakeho mozarta idem zhanat.. ale moc na nebere 😎

celine
25. nov 2008

jeeej, s tou hudbou to je super napad. ja som sice este len na zaciatku tehu, ale to nemoze skodit 😉 ved k dobru babatka prispieva hlavne to, ze sa mamicka citi dobre a ma dobru naladu. 🙂

mi2
25. nov 2008

Ahojte, ja som tiez len na zaciatku a to v 8 tt a asni ma to nenapadlo, ale to mne sa tiez asi narodi Adela, alebo Sajfa 😉 inak si hmkám vsetko co pustaju. Este ma nenapadlo zvlast nieco pocuvat kvoli babu, nám ide hudby stale. Vraj je najlepsie spievat 🙂
Margarita suhlasim, ked budeme v pohode my, aj ked pri rape, tak bude spokojne aj babo 🙂

celine
25. nov 2008

v mojom pripade, neviem, ci by som mojim spevom babatku skor neuskodila 😀 Radsej sa spolahnem na nahravky, a uspavanky budu spievat babicky 😉

ditka1
25. nov 2008

ahojte baby som v 27t a viete co ja robim?mam kupeny hraci kolotoc a zvyknem si to dat na brusko a vtedy viete ako zacne kopkat ked pocuje tu melodiu?to je uzasne asi sa jej to paci. 🙂

maja.ka
25. nov 2008

ahojte, tak my si s drobcom pustame detske pesnicky ako isla sova na tanec, medvedku, prsi, prsi... ja si ich este pamatam zo svojho detstva zo skolky 🙂 a musim povedat, ze sa nam to velmi paci ... 😀

zuzkaprofant
25. nov 2008

ja od zaciatku tehu zaspavam skoro kazdu noc pri cd-cku s klavinou hudbou a ked mam chut mu aj hravam na klaviriku mozarta 😀 😀

tutifruti
25. nov 2008

Môj manzel spieval malej kazdy vecer kukulienku... Ked sa narodila, ak bol problem, kukulienka vzdy zabrala... Raz sme sli do BA /3 hod cesty/, a mala dala jasne na javo co mame robit.... Tak sme s muzom vyrevuvali celú cestu kukulienku na striedacku... Ked sme zastali na pumpe, lebo bolo treba pit, tak mala ziapala, ako by sme ju niekomu slohli 😀 .... Ked sme boli v aute a spievali, bol klud... 😀

ladybird1l
25. nov 2008

Zo skusenosti z prveho tehu viem, ze hudba ma velky vplyv na dieta, ja som pocas prveho tehu pocuvala modernu, aj pomale aj rychle, a dnes mam doma skoro dvojrocnu tanecnicu, ktora je besna do tanca ked pocuje uz len zopar tonov. 😀
Teraz som opat tehu a hudbu pocuvame co najviac s malou, pri zaspavani pomale sladaciky a cez den detske pesnicky.

marrrka
autor
25. nov 2008

kukulienkaje dobraaaaaaa 🙂 ak pamatas to bolo dakedy v seriali Susedia jak tam marcin s krausom vyspevovali kukulienku o dusu spasenu 🙂