HUPS v Trenčíne. Chodíte tam niekto plávať?

jamik
24. júl 2007

Mamicky z TN a okolia, chcela by som sa opytat, ci niektora chodite plavat s detickami do HUPSu. Ako ste spokojne? Dajte nejake referencie, ako to tam chodi a tak.

Potrebujem chodit so synom plavat a tak zhanam, kde by sa to dalo. Ak mate aj nejaky iny typ na dojcenske plavanie, uvitam. Ja som pocula chvalu na banovske plavanie, len je to trosku z ruky.
Dakujem.

dannynka
24. júl 2007

uz som ti pisala na trencin je tu...
ja chodim dop hupsu je tam super pristup a aj prostredie....
ved si precitaj na trencine.... 🙂 🙂

lili91
25. júl 2007

ahoj jamik,
nie som sice z trencina ale moja sestra tam byva a tiez chodia s malou plavat do hupsu. je z toho nadsena, malej sa tam tiez velmi paci. cista vodicka, profes. lektorky, fajn prostredie a dobra partia, aspon tak hovori ona. deticky sa tam po kupani mozu aj v pohode napapat a zahrat. je tam teplucko...odporuca 🙂

verka
25. júl 2007

hups je super,sme s malym uz v 3. kurze,zacali sme po polroku a nemam nic zle co by som na hups povedala.odporucam

jamik
autor
25. júl 2007

Babulky, dakujem za referencie. Povedzte mi este, kolkokrat do tyzdna sa plava, kedy asi, kolko trva lekcia a cokolvek, co vas napadne ohladne organizacie.Vdaka.

meggi
25. júl 2007

ahoj - hups.sk - tam najdeš potrebné info...
Plavanie je suprové - my sme veeeelmi spokojné.

meggi
25. júl 2007

inak, my sme sa boli zahlasovat, ešte ked som bola tehotná a začali sme plávat v 6 mesiacoch... Je tam dost velký záujem a aj niekolko mesiacov sa čaká, kým ta zavolajú (zvyčajne okolo 2 mesiacov, ale neviem presne). Najlepšie je íst sa tam osobne a pozriet si aj lekciu, teraz sa nepláva, až od augusta - majú dovolenku...
Pláva sa 1x do týždna, lekcia trvá 30-45 minut v bazéne, potom tam možeš ostat ako dlho budeš potrebovat (nech sa aklimatizujete, napapáte, zahráte s hračkami, porozprávate s ostatnými mamičkami).

jamik
autor
25. júl 2007

meggi dik, akurat som tu stranku nasla.Pisu tam, ze sa plave zo zaciatku 2x tyzdene, co ma potesilo. Tak teraz neviem. Zajtra sa chystam tam zavolat.

meggi
25. júl 2007

jamik, malo by sa plávat zo začiatku 2x týždenne, ale majú velký záujem, tak sa od začiatku pláva 1x - aj my tak plávame od 1.kurzu... Neviem, či ti bude zdvíhat, lebo máme teraz do augusta pauzu, ale uvidíš... Vodička je suprová, hygiena 100%, deti majú z vody radost a voda má vela pozitív na dietatko, ved ti potom tá inštruktorka povie...

dannynka
25. júl 2007

jamik plavanie byva teraz po novom 1* do tyzdna pretoze je vela zaujemcov,a s tím volanim ti radim cim skvor lebo je o to velky zaujem.Ozaj neviem ci sa vobec niekde dovolas ked maju teraz tu dovolenku.....