Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

hasleerka
27. júl 2009

čítam že viaceré máte doma stacionárny ... orbitrec mi neviete odsúhlasit? ... zoya len vydrž, pojde to isto dalej

elizabethm
27. júl 2009

hasleerka ja mam orbitrek a vrelo odporucam je super a na cele telo

janette4
27. júl 2009

ahojte, hlásim sa po dovolenke a o kilo ľahšia 🙂 🙂 🙂 myslela som,že priberiem neviem koľko,dnes som išla na váhu so strachom,koľko som pribrala a zistila so,že som ešte aj kilo zhodila.

zajtra vás prečítam,ako sa vám zatiaľ darilo,dnes som už hrozne uťahaná,od včera ráno som nespala

hasleerka
27. júl 2009

janette, super, ... no hádam sa aj ja zajtra odvážim, či bude dáky úspech, alebo budem smutná

elizabet, nehodila by si mi foto na ukážku a akú máš značku

mukky
27. júl 2009

ahojte vsetky chudnuce 😵
janette super,nie?Aj ja chcem mat po dovolenke par kg dole 😀 ,ale asi to nebude mozne,kedze tam isto budem jeste kazdy den moju OBLUBENU jadransku zmrzlinu 😀

mne tiez stoji vaha,pohla sa len o 10 dkg 😝
nasi maju doma jeden super stroj na cvicenie ale som nejak pred tym nebadala po tom co to je,sluzi teraz ako vesiak na kabelky 😀 ,zeby to bol ten orbitrek?? 😕 Viem ze to nebolo lacne....no musim zajtra zistit co to je a zicat si to domov...juj doma same carachy zas budu 😝 😀

mukky
27. júl 2009

Tak kukla som do googla a teda nasi potom maju ten orbitrek,tak super...myslim ze raz som ho skusala ale davno,asi pred 2 rokmi..

hasleerka
27. júl 2009

mukky daj mi stránku nech aj ja viem

mukky
27. júl 2009

co myslis?

hasleerka
27. júl 2009

no nech viem presne ako ten orbitrec vyzerá a hlavne čo stojí ... ale už som si to tiež googlila ... dá sa to kúpiť aj v niakom obchode či len na nete?

mukky
27. júl 2009

asi ten obitrek mas na mysli..len to som dala do googla...je tam toho spusta..

elizabethm
28. júl 2009

haslerka az ked dojde muz z prace hodim link lebo ja tym anglickym moc nechapem ale je ich spusta na nete aj slovenskom,ja mam V FIT a aj posilovak na brucho od nich je to jednotka tuna v uk ale nebolo to lacne,ta investicia ale stoji za to,pekne to ide dolu a aj spevnuje,tak kuk na net,pa kocky ste super vas citam pre motivaciu

monca4ever
autor
28. júl 2009

dnes veceram len ananas
obed saklovka a desiata a
olovrant po 1 kaiserke... 😉

claudee
28. júl 2009

ahojky 🙂
tak ako? čo nové tu? 🙂
u mnňa to dneska vyzerá celkom dobre, zatiaľ žiadny prehrešok..akurát rozmýšlam nad tým, že už by som aj mohla vyliezť na stacionár. ale asi si počkám na telenovelu, a potom pri nej to pôjde ľahšie 😀

claudee
28. júl 2009

monca, co je to tá saklovka? 😕
a tu kaiserku budes mat len tak samotnu alebo s niečím?

mukky
28. júl 2009

ahojte,tak mne sa konecne pohla vaha 😵
dnes mam dole minus 3,6 kg...nic moc teda,nevidno to mam pocit este vobec...len ja trosku citim na nohaviciach

mukky
28. júl 2009

A som zabudla napisat ze viete co je najvacsia sranda na tom?stala mi vaha a jedla som ok,a vcera som mala 9 kopcekov zmrzliny,na 2 krat teda a 1 necely langos aj s tatarskou 😀 ,a pocas dna uz len ovocie 😀

rejocka
28. júl 2009

Ahojte dievčatá ako sa vám dnes darí?ja dnes lečo na obed a inak slivky jem 😅 máme teraz dosť ako to je so slivkami pri diete?ale píšte,kým všetky nespracem 😀 ozaj monca aáá je to saklovská polievka? 🙂 ahojte páááá 😵

monca4ever
autor
28. júl 2009

rejocka sáčková polievka 😎
maggi chutná pauza slapačia má len 40 kalorii
a na obed mi postačí 😀

Dnes som kolegynkám ukázala moj album čo mám tu
na koníku a moju tučnú fotku, no kolabovali všetky
lebo ma poznajú len ako chudú 😀 😀 😀
Hned všetky okolo mna a že čo ješ, čo robíš a tak 😀 😀

claudee
28. júl 2009

rejocka, no mne sa dneska konečne darí 😉 asi to bude aj tým, že už od piatku večera, teda presne od deviatej hodiny, ma vkuse bolí hlava. ☹ riešim to tabletkami, predvčerom som ich mala až tri za celý den. dneska ma to zase chytilo o 4 a znova som sa musela nadopovať. je to bolesť podobná migréne a sprevádza ju aj nutkanie na vracanie ☹ neviem od čoho to môžem mať, ale zvalujem to na PMS. alebo žeby som bola prechladnutá? pretože aj hrdlo ma pobolievalo.. hádam to prejde už... 😕

monca, a nemáš este nejaké svoje fotky, ako si vyzerala predtým a teraz? 😀 vieš, motivááácia 😅

hasleerka
28. júl 2009

monca ved by som umrela, len tak málo zjesť ... ja som bola dnes s dcérami na kupku a potom šup ho na pizzu

janette4
28. júl 2009

mukky,ja som sa na dovolenke čo sa jedla týka neobmedzovala,tiež som si dala zmrzlinu-každý deň aspoň jeden kopček 😀 ,každý druhý deň sme grilovali,aspoňže sme si k tomu chystali velikánsky tanier zeleniny,vína som vypila hádam aj rok dopredu a boli aj sladkosti 😀 .ale mala som pohyb.malý bol na mne stále zavesený(to miesto činiek), na pláž vhodnú pre deti sme chodili pol hodiny do kopca, ubytovanie sme mali tiež na kopci,takže asi to spravil ten pohyb.

od včera ale pokračujem v diétke, toto ma naštartovalo,vidím,že to má význam.Od samého začiatku,to je asi 5týždňov mám -4,5kg. 🙂 Včera som mala na raňajky suchú kaizerku s olivami,na obed zemiaky a kur.rezeň 😉 na večeru celozrnnú bagetu-suchú.dnes :
R-rožok s maslom
D-čaj
O-melón
O-pol jogurtu
V-cukinové placky 2ks
dnes som zase začala cvičiť, už mám 100čku brušákov za sebou.

rejocka
28. júl 2009

😀 😀 😀 monča,tak obyčajná sáčková 😅 ,ja,že nejaká zázračná 😉 ,no ale podeľa kalorii aj je 😉 ,tak zato sa to nikto nepýtal len ja som nechápala 😀 😅 ,ja dnes robím na zajtra deťom zázračnú polievočku,samá zelenina,aj patizon,no všetko,petržl.vňat,aj zelerová,len soľ a jeden bujonik,všetko nakrájam,uvarím,rozmixujem,len mrkvu a zemiaky nechám celé-nmo mňamka 😀 ,zvyknem im tak chlebíky opiecť,no najviac si pochvaľuje môj manžel,tak zajtra si aj ja dám 😝 😝

rejocka
28. júl 2009

🙂claudi,no moja aj ja to mávam často a nie len vtedy-pms,práveže vtedy ani nie,vtedy ma dráždi hociaká vôňa až ma s tej bolesti hlavy nabáda na vracanie,aj....že vraj je to z krčnej chrbtice ☹ ,máš s krčnou tiež?No ja som vtedy hotová,tma,ticho,piť,niekedy aj káva mi pomôže,snažím sa to bez liekov riešiť,keď môžem,že deturence sú neni doma,alebo je dpma aj manžel,ale ak som s nimi sama a musím fungovať tak paralen,alebo homeopatikum na bolesť.Snáď ti to prejde,ja to už ako sa lepšie,zdravšie stravujem 😀 ,mávam vééééééľmi málo krát,predtým aj viackrát do mesiaca ☹ ,hlavne veľa čistúej vody 🙂 😝

claudee
28. júl 2009

rejocka, ved práve to je čudné, že bolesti hlavy som nemala už hadam aj pol roka.. alebo len raz za mesiac, a teraz vkuse už piaty den??? 🙄 nechápem sa teraz....
neviem, či mám niečo s krčnou, ale možno aj áno, lebo občas ma bolí...ale koho nie. v dnešnom svete sa na to každý sťažuje 😖 za chvílku to bude civilizačná choroba, ak už to nie je.. 😒

kvôli tým bolestiam, dosť zanedbávam cvičenie. dneska aj včera som mala len 45minút na stacionári a
45 minút badminton... 😒 háááádam zajtra sa mi to už zlepší 😠

mukky
28. júl 2009

janette tak super ze ta to nastartovalo 😀 😀 😵 ,kolko vlaste asi potebujes dat dole?Tak si sa tam mala fajn 😀 ,super,asi sa ti nastartoval metabolizmus a hlavne si asi aj nemyslela na vahu a co kolko jes,a to robi vela...ale ja si tam beriem vahu asi 😀 😀 ,este uvidim....
my tiez verim ze budeme mat vela pohybu,co sa tesim,ja nepijem,takze to je pre mna dobre ze nebudu prazdne kalorie v tomto smere,ale ja pri jednom kopceku zmrzliny zase neostanem 😀 😀

fuj,brusaky,na to ma nedostanete 😀 to eeeee 😀 😝 ,ale super 100 je teda dost...

mukky
28. júl 2009

rejocka mas krasnych chlapcov,tvoj albun som uz volakedy davno videla..a pamatam si ich

mukky
28. júl 2009

mna bolievala hlava ked som zmenila stravu a zacala chudnut,na zaciatku,trvalo to asi tyzden a to ma nezvykne bolievat...telo bolo naucene na viac jedla ...viacere tu tusim na zaciatku pobolievala..sme to aj tusim tu pisali...

rejocka
28. júl 2009

claudi,mne to začne niekedy aj počasia,keď je tak na spadnutie,alebo dlho teplo 😝 ,ale teraz ako aj dodržujem pitný režim a ako aj baby hovoria 5krát papam-no nie vždy sa mi to podarí, 😠 ,tak to už tak často nemávam a keď ti je zle tak kašli vtedy na cvičenie,u mňa je to vtedy to posledné 😉 len 3t-ticho,tma a tekutiny-no len vyspať to musím,ale ako som bola tehotná s chlapcami,tak ani raz 🙂 ,aj som sa bála,že ako to budem riešiť,keď lieky nemôžem,ale vôbec ani raz,no porodila som a do dvoch mesiacov zase 😅 ,čítam,že ani ty si nevedela,že aká je tá šaklovka? 😅 ,aspoň niesom sama 😀 ,pááá

rejocka
28. júl 2009

🙂ďakujem mukky,no už sú veľký,musím niekedy dať nové foto,chodila som na 90dňovku,asi tam si ich videla 🙂tvoj malý je podarený snáď na každej fotke sa smejká 🙂,a to motto,pravda,pravdúca 😵 ,Claudi,ak si to predtým nemávala,tak mukky má pravdu,že na začiatku to tak býva,veľa báb z 90dňovky to tak mávalo a potom to ustúpilo 😉 ,a kde sa podeli ostatné dievčatá 😲

zoya1
28. júl 2009

Ahojte!
Tak dnes som sa so strachom postavila na váhu v robote (je vraj hnusne presná 😀 ) a šup už mám dole 5 kg. Si neviete predstaviť moju radosť. A to som sa vážila len preto, že kolegyňa sa ma ráno pýtala, že koľko som schudla???? Vraj to je vidno. Musím sa asi odfotiť tak ja monca 😀 😀 😀 teraz a potom. Ja dnes:
R - 2 párky + viaczrnná žemľa
D - nič
O - fazuľová polievka, pečené kur.stehno a dus. ryža
Ol - 2 párky
V - ryža s omáčkou (zvyšok po dcére - fakt len máličko)
Ešte idem cvičiť, tak zatiaľ sa majte krásne.