Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

sedmokrasska
24. jún 2009

hallo, zasa ste vsetky zmyzli ☹

sticker
24. jún 2009

Sedmokraska ja som si vždy myslela, že tavené syry nie sú dovolené. A tak ich mám rada a pritom sa im snažím vyhýbať 😝 .
Ale ešte v starej téme ste sa tuším bavili o tých syroch, že ich jedávaš....

bubinko83
24. jún 2009

janka presne aj 4 kg by potešili,aspon tu pneumatiku okolo brucha zhodit 😠

sticker
24. jún 2009

Bubi mne na brucho naozaj pomáhajú brušáky, bočné zhyby..... Ale to som cvičila poctivo každý deň a bolo vidieť výsledok 🙂

sedmokrasska
24. jún 2009

ano ano. mne pisala mimikyky, ze syry sa mozu, ale len tie nizkotucne.

ani neviete, ako mi to pomaha, ze si tu s vami mozem pisat o chudnuti 😉

baby ja potrebujem zhodit 11 kilo a budem stastna ako blcha. 😎

hadam to postiham do konca leta. 😀

sticker
24. jún 2009

No ja som pri oboch tehu pribrala vyše 25 kg 😅 ☹ . Pri prvej som to schudla rýchlejšie ako teraz pri druhej. A to mi všetci vraveli, že dve deti to bude pohybu 😝 .
Ale tiež mi ostalo brucho a boky.... 😝

sedmokrasska
24. jún 2009

moj najvacsi problem je asi v brusnych svaloch. a dost ma to boli ked cvicim brusaky. a tie opacne skracovacky absolutne nezvladam. asi nieco robim zle. 😖

sticker
24. jún 2009

To sú aké opačné?

hasleerka
24. jún 2009

ahojte, ja by som sa s k vám tiež veľmi rada pridala, ale problém je že neviem dodržiavať žiadny režim ... žiadne nizkotučné jogurty a syry ... ale chodím aspoň na aerobic, tak ak budú aspoň v tom niake úspechy, aspoň v tom sa pochválim ... držím všetkým palce

sedmokrasska
24. jún 2009

http://www.trener.sk/brucho/opacne-skracovacky/...

tieto. ale na kazdej stranke o cviceni je trochu iny obrazok, navod. 😝

sticker
24. jún 2009

hasleerka - ja zase naopak. V poslednej dobe vôbec necvičím, lebo nevládzem, radšej budem menej jesť 🙂

sticker
24. jún 2009

sedmokrasska - uf, to vyzerá byť riadny zaberák 😝
Ja robievam aj priečne alebo šikmé ( či ako sa im hovorí 😅 ) a teda pri poslednom je to des 😝

hasleerka
24. jún 2009

tak taký cvik robíme aj na aerobicu, len ja si ten môj "malý" zadok trochu dvíham rukami, bo sa bojím až mi nesekne v krížoch 😀

sedmokrasska
24. jún 2009

no tak s tymto ja mam problem riadny. naposledy som spravila 5, potom som to vymenila za klasicke skracovacky, a este som pridala sikme, ako mi mimi poradila. a svalovku uz mam treti den. 😀 clovek ma boli este aj v spanku. 😵

sticker
24. jún 2009

sedmokrasska a to keď si hore robíš pohyby panvou, alebo ideš normálne dolu a zase hore? A to koľko ich preboha robíš? Sa obávam, že ani 10 neurobím 😅
Ale si ma navnadila. Hneď zajtra to musím vyskúšať 🙂

sedmokrasska
24. jún 2009

3x10 zaciatocnici by mali robit.

a mimi mi dala na to este jednu adresu. kuk.

http://cerealie.sk/news/39/62/Cvik-Posilnovanie...

bubinko83
24. jún 2009

sticker,no ja sa moc obmedzovat čo sa tyka stravy nechcem.Lebo viem že nejem vela ale často v menšich davkach.Radšej viac pohybu budem mat a začnem cvičit,ale ja rada papam a dieta teda ee 😉

sedmokrasska
24. jún 2009

ma sa to robit asi tak, ze sa najviac zapajaju spodne brusne svaly, ale ja neviem, mne sa to nedari. asi mam tazke nohy, alebo co. skratka, ja som asi brusne svaly prestala pouzivat, tak na nich musim ist pomaly. a na bruchu mam taku pomarancovu koru, ze koniec. 😒

sedmokrasska
24. jún 2009

ale baby, ja v tychto sferach som riadny lajk, takze radsej si to prestudujte z videi, alebo z clankov. 😎

sticker
24. jún 2009

Nejde mi otvoriť ten posledný link, sedmo 😒

sedmokrasska
24. jún 2009

tak skus www.cerealie.sk a tam sa preklikaj k cviceniu a potom na jednotlive partie, ktore chces precvicovat a tam to najdes. 😉

sticker
24. jún 2009

Ja mám aj vytlačené nejaké cviky od Mimi. To ešte v inej temé dávala. Mám to aj s jej smajlíkmi - to pre povzbudenie 🙂
Ale aj tak ma pohľad na fotku mimi v pase viac poháňa 😀 . Ako niekto napísal - vyzerá ako prísna trénerka 🙂 😉

sedmokrasska
24. jún 2009

tak tak. skoda, ze nemam stepper. budem si ho musiet zaobstarat. a ozaj, ma niekto z vas skusenosti s tym kruhom, co polozite na zem a tocite sa na nom do stran? aj to ma nejaky ucinok? 😅

hasleerka
24. jún 2009

ja vás obdivujem, že sa doma donútite cvičiť ... ale ked tu možno budem medzi vás chodiť a čítať, snád aj ja dostanem chuť, lebo teraz cez prázdniny aerobic nebude ☹

sedmokrasska
24. jún 2009

hasleerka, nepotrebujes nic ine, len spravnu motivaciu 🙂 potom to uz pojde lahko.

sticker
24. jún 2009

sedmo myslíš rotanu? Ja som to nemala rada 😅 . Ale teda pichalo ma v boku 😀 No to som skúšala veľmi dávno.

sedmokrasska
24. jún 2009

uz viem, ako sa to vola, rotacny disk. 😉 ano to myslim. a pomaha to? ja to mam totiz doma, aj s takymi akupunkturnymi bodmi 😅

sticker
24. jún 2009

hasleerka ja dokážem cvičiť tak 15 min. A na druhý deň svalovka. Ale keď som mala požičanú "mašinku" tak som šlapala 30 min. a zo dňa na deň som spaľovala viac. Normálne mi to chýba, ale tak nemám toľko aby som si kúpila 😝 .

sedmokrasska
24. jún 2009

sticker, co si mala pozicane? hm? ja cvicim viac ako hodinu, podla pokynov od mimi to tak vychadza 😝

hasleerka
24. jún 2009

sticker akú máš mašinu ... ja som chcela bickáč ale má kámoška odhovorila ... ešte som myslela aj nad steperom ... len ktovie aký je dobrý ... a s tou rotanou ste spokojné, tiež som nad tým rozmýšlala