Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

duska1122
29. sep 2009

😉 dobru chut

hasleerka
29. sep 2009

zoya konečne si sa aj ukázala ... ja som ti ani miery neposielala, bo som na váhe pribrala, tak som sa radšej ani nemerala

ja chcem tiež meneeeeeej jesť ... ja som dáka furt hladná a ešte som aj dve horalky zožrala po dlhej dobe

claudee
29. sep 2009

ja som dnes s jedením celkom fajn, až na pukance, ktoré som o 7 zjedla 😝 ale boli spravené a nikto ich nechcel, tak som si dala 😔 z toho sa ale nedá pribrať, to nie je ako chips.. ten som nemala ani nepamätám 🤐

duska1122
30. sep 2009

pekne rano. tak dnes mam na ranajky asi jogurt. este som sa narozhodla. jakosi mam depku, tak nejak sa mi nic nechce, hadam to prejde

hasleerka
30. sep 2009

duska u mňa je depka veľmá zlá, vtedy by som požrala aj klince ... chytro ju zažeň ... ja som zjedla rožok so šunkou, a teraz kúsok keksíku ku káve ... no snád dnes už viac sladkého nezjem ☹

zuza80
30. sep 2009

ahojte
duska ani ja nie som vo svojej koži, nič sa mi nechce, nič ma nebaví.. no je to aj tým počasím,ale čo už, taká býva jesen ☹
u mna tiež rohlík so šunkou a na obed tvarohové gulky. zajtra sa budem vážit a merat, tak som zvedavá

nnikka
30. sep 2009

duska - ja som na tom dnes tak jak ty ☹

zuza80 - presne tak mozno to bude pocasim...

ale mne sa dnes ani jest nechce, len si tak zo vsertkeho dobnem a tot vse....... 🙄

ani ranajkovat sa mi nechcelo, len som zjedla 2 diskokeksy... a na obed som ochutnala rizu zu vcera... ide, si dat aspon polievku, lebo v noci bude zas vykradacka chladnicky... bleeee

nnikka
30. sep 2009

jeskovy oci... ryzu 😀 😀 😀

duska1122
30. sep 2009

ahojte tak dalsi den je za nami. dnes to slo v pohode. ale vecer som si dala zmrzku s lidlu ☹ to vam poviem baby jak jem pravidelne ja vobec nemam pocit ze drzim dietu , tak ani neviem ci chudnem sa bojim odmerat a odvazit aby som nebola sklamana.a to by sa skoncilo najazdom do chladnicky

hasleerka
30. sep 2009

ahojte, tak ja som sa dnes celkom držala ... keby mi to vydržalo

claudee
30. sep 2009

ja som dnes ale mala deň 😔 samé behačky, všetko možnéé..fuu, som zničená...mala som na ranajky celozrnný chlieb + šunka + rajčina..potom na obed to isté .. a o 5 som mala kapustnicu ale bez mäsa, bez chleba, len tak samotnú kapustu s vodou 🙂 nemala som ani čas myslieť na jedlo

nnikka
1. okt 2009

ja vcera zasa obzerstvo... ale dnes uz len striedmo....

duska1122
1. okt 2009

ahojte tak som sa merala a dopadlo to tak vseliako ale lepsie nez to bolo. tak je to aspom na dobrej ceste, pre zaciatok musim zhodit s kazdeho rozmeru 10 cm.

duska1122
2. okt 2009

ahojte no tusim si tu pisam sama. vcera to slo v pohode az na nanuk vecer , dnes vobec neviem co varit este uvidim. zajtra rano ideme do ciech na nakup , tak snad tam najdem aj nieco zaujimave na dietu

uzlik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuza80
3. okt 2009

a to čo tu?už ste všetky schudli?
ja za prvý mesiac dole 5 kíl 🙂 a mám novú motiváciu, pravdepodobne idem na svadbu po novom roku,tak musím zamakat. tak kočky šup šup písat 😎
ti dnes krásne svieti slniečko, tak ideme s drobcom von. pa pa

ciarka
4. okt 2009

zuzu80-aj ja idem pravdepodobne po novom roku na svadbu,tak mame velku motivaciu.Makajme.Ja mam 57,2kg a tie dalsie kila ide hrozne pomaly.

zuza80
4. okt 2009

čiarka,ked budem mat tolko čo ty, už nebudem makat. to je jasné, že ti to už ide pomaly, ved už nemáš na sebe vela tuku, tak nemá íst čo 😉 zato zo mna má íst ešte stále z čoho. ale mat tak 57-júúúúj.a na akú váhu sa chceš dostat

duska1122
5. okt 2009

ahojte tak pozeram ze nas tu moc neostalo moc co chudnu. ja som bola doma cez vikend a som sa odvazila a za cely mesiac len 5 kil tak som smutna s toho snazim sa to nevzdat ale...

zuza80
5. okt 2009

duska ved to je super, aj ja som tolko schudla a myslím, že to za mesiac stačí. nebud smutná, práveže naopak, raduj sa, že si to dokázala, každá vieme aké je tažké zhodit každé kilečko 😉
ja som sa včera rozožrala, musím sa znova dostat do normy a nežrat 😠
duska a ako dopadli nákupy, čo dietne si nakúpila?

duska1122
5. okt 2009

tak nakupila som si jogurty mali lacnejsie activie, a zeleninu, cestoviny mali lacnejsie ako u nas aj po prepocitani, ale najviac sa tesim s ryze basmati este som hu nerobila tak uvidime co je to zac. viem ze by som sa mala tesit ale som cakala ze to pojde trosku lepsie s priberanim taka drina nebola 😀

simka9122008
5. okt 2009

Ahojte žienky, tak mi sme boli v sobotu na svadbe, tak diéta šla bokom, od dnes pokračujem ďalej poctivo

ciarka
5. okt 2009

zuza80- ja chcem mat 52-50kg a mam 162cm.A mam co este chudnut,hlavne brucho.A ty mas kolko cm?Ja som mozno mensia od teba.

zuza80
6. okt 2009

ciarka- no ja mám o máličko,ale fakt máličko viac-165cm, zato tých kíl ... 😀 ale dnes som objavila krásne šaty, tak mám čo robit,aby som si ich mohla kúpit na tú svadbu.
dnes moc nepapám-ráno chlebík so šunkou a rajčinou a zatial všetko, pijem vela vody a dám si o chvílu jablčko.

simka9122008
6. okt 2009

Ahojte baby, tak ja už mám tiež inšpiráciu na chudnutie, do budúceho leto musím byť kočka, mamina dvoch detí, lebo sa konečne vydávam.

zuza80
6. okt 2009

simka-no super motivácia-vlastná svadba.tak šup do chudnutia 😉

hasleerka
6. okt 2009

ahojte kočky prišla som vás kuknúť ako pokračujete ... idem vás počítať ...

simka to je milé, detičky ti budú družičky 🙂

duska1122
7. okt 2009

ahojte tak ja som sa na to pomaly vyflakla niezeby som zas jedla jak diva ale kaslem na to nejak to vydrzim kym nenaberiem silu na pokracovanie. dnes som mala rohlik s kefirom pol cottage cheasu a tanier polievky.

claudee
7. okt 2009

tak ja som sa po preflákanom víkende, kedy som jedla všetko, opäť nabehla na chudnutie 🙂 aj včera som pekne dodržala, a dnes ešte krajšie 🙂 v sobotu sa vážim už konečne, tak aspoň kilo nech je dole.... ☹

simka9122008
9. okt 2009

Haloooooooooooooo kde ste všetky, čo tu sa nechudne 😲 😲 😲