Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

simka9122008
12. okt 2009

Tak ja som dnes začala s novou diétkou a zatiaľ sa držím

hasleerka
12. okt 2009

simka tak trochu opíš ako dietuješ?

duska1122
12. okt 2009

fiha simka to je cosi ako ta 90 dnova, trocha brutal ale mozno by som to zvladla, musim to prestudovat lepsie

simka9122008
12. okt 2009

Máš tam presne stanovaný celý týždeň čo presne ješ a piješ, toto držíš tak 2 mesiace a dnes prvykrát som vypila čiernu kávu bez cukru a mlieka, celkom si na to zvykám

ciarka
12. okt 2009

Aj ja idem dnes na aerobik.

duska1122- a ty ako robis v praci?chodis len na poobedne,ked rano cvicis?Al.este chodis do skoly?

zuza80
12. okt 2009

hasleerka,tak ja zacvičím až okolo osmej večer pred bednou.
no dnes vás bude vela cvičit, takže nebudem zaostávat. 😉 🙂

duska1122
12. okt 2009

nie ja teraz nerobim tak aspom robim na sebe, 😒

simka9122008
12. okt 2009

tak dnešný prvý diétny deň som zvládla na 1

simka9122008
13. okt 2009

Dobré ránko

zuza80
13. okt 2009

dobré ránko 🙂
simka si 1, ty to zvládneš aby si bola najkrajšia nevesta 🙂 , teda aspon do tej doby, dokedy sa nebudem vydávat ja 😀 😀 😀
ja sa priznám, necvičila som, preto moj synátor sa rozhodol, že bude ponocovat a išiel spat až o pol jedenástej. snád to dnes dobehnem

duska1122
13. okt 2009

ahojte tak ja som vcera vecer dostala zachvat hladu vazne normalne mi skrkalo v bruchu hrozne. a jedla som a stale som bola hladne tak tonakoniec dopadlo 2 pizza rozky jedna makovka, dva rozky 3 parky a jeden termix. dnes rano som uz nabehla na dietu tak uvidime myslim ze to bolo zuvackou, s toho zuvania som vyhladla uz zuvku nechcem ani vidiet.

simka9122008
13. okt 2009

ja som dnes dostala mrchu, tak mi je na h.... 😝

nnikka
13. okt 2009

simka ti si ma dnes tak navnadila, ze som zavala aj ja trochu postit... 🙂 uvidime ako to dopadne

duska - ja tak isto vcera som srotovala co lezalo i co bezalo a dnes len tak striedmo 😉

krunik jak to vie moja kamoska prezit vecer od 18:00 len o jablcku a vode 😨

simka9122008
13. okt 2009

nnikka dá sa to, len treba si veriť a pevnú vôlu

hasleerka
13. okt 2009

simka si super, ked to dodržiavaš ... no ja som dnešok zase nevzládla, padli kávenky cez obed ... a teraz som dohryzkala hrozienka v čokoláde ... ale s jedením je to celkom dobré, len ranajky, obed a večera

mirka414
13. okt 2009

smiem sa pripojit?neviem ci niektora citate temu lindaxa15.mne ich predpisal lekar a prave ich mam 21den a vaha je z 77,9kg na 74,200 cvicim asi tak 3x tyzdenne na orbitreku a do toho jeavam suchare a ryzove chlebicky a pijem viac vody z vodovodu.dnes som bola prvy x u lekara na kontole (rozhodla som sa schudnut pod jeho dohladom)a bol milo prekvapeny a aj zdravotne vysledky mam super.chcem len napisat ,ze mam viac energie pre pracu z detmi,ale aj viac elanu pri opatrovani svokrika.neskusali ste niektora tieto tabletky?

hasleerka
13. okt 2009

mirka jasné vitaj medzi nami ... a to sú niake tabletky na chudnutie???

claudee
13. okt 2009

čauko, baby..tak ja už stý raz opäť začínam 😅 dneska som sa už s chuťou posadila na bike, odkrútila som si 45 minút.. a zajtra už spravím škrty aj v jedálničku 😉

hasleerka
13. okt 2009

claude urob škrt aj v mojom jedálničku ... len aby som to aj dodržiavala 😀 😀 😀

popíjam s mm červené vínko, no či nevyžieram aj čokoládku ☹

claudee
13. okt 2009

hasleerka, to by som si zase nedovolila 😀 čokoládu som mala dneska aj ja, ak ťa to poteší 😝 ale len takú malinkú, 30gramovú 😅

mirka414
13. okt 2009

hasleerka ano,ale su na lekarsky predpis.ja som sa rozhodla z jedneho dna na druhy,lebo som nemala pracu,,cely den som len sedela za pc a obcas sa zahrala z dcerkou.bola som strasne unavena a cely den som len zrala a sledovala ako vaha ide hore a zastavila sa na 77,9 (pred porodom som mala 60kg a na konci tehotenstva len krasnych 70kg 😵 )potom som ale len zrala aby mala mala mliecko a maminka mi pomahala,tak som krasne priberala a to pokracovalo aj po prichode do Svajciarska.mala ma teraz 3roky a som stale doma a moj uzasny svokrik podotykam,ze ma 90rokov!!navaril a ja som len poumyvala riad,svokor sa pohral s malou a ja som do vecera len cakala kedy sa vrati manzelik z prace.to bolo vsetko 😒 strasne som sa nudila a depky,ze mi obcas chyba moja rodina zo Sk som riesila zranim.teraz som si povedala jednoducho dost!!rozbehla sa mi praca z detmi (som take nieco ako oper)a bohuzial aj svokrikov stav sa zhorsil ☹ tak som potrebovala nejak doplnit energiu.objavila som tu na konikovi temu o Lindaxe a hned som zbehla za lekarom a on mi ich hned naordinoval (asi vyzeram skutocne zle,ked to spravil bez reptania 😅 )tu vo svajciarsku mameverziu tychto liekov Reduktil 15 a po snoreni som sa dozvedela,ze to lekari predpisuju hned ako zeny prestanu kojit (a ja ze preco su tu zeny take chude 😠 )dnes som isla na kontrolu a aj lekar sa potesil a dal mi motivaciu zasa pokracovat.o 14 dni idem na kontrolu,a chcem aby mu spadla sanka,takze orbitrek,chodza,praca,a chudnutie 😵

hasleerka
13. okt 2009

ja vyžieram deťom kinderčokoládky ... ja si sebe nekúpim, kedže chcem chudnúť, ale potom neodolám a beriem deťom ... no čo aspoň nebudú mať veľké rite ako ich mama 😀 😀 😀

zuza80
13. okt 2009

mirka ahojky, ja som brala pred mesiacom lindaxu 15, zhodila som 5kg za mesiac a dnes som začala znova, teraz mám na 3 mesiace.
hasleerka ja som tiež taký maniak do sladkého, a jediné čo mi tlmí chut je práve ta lindaxa. žiadny chróm mi nepomáha 😉

hasleerka
13. okt 2009

no idem ja kuknúť do tej témy

markiza
13. okt 2009

Hasleerka, najskor si ale precitaj nieco o lindaxe a jej neziaducich ucinkoch http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/pil/l...
ake je tvoje BMI? lebo lindaxa je urcena pre obeznych ludi s BMI vyssim ako 30, ktori sa nedokazu vzdat prejedania.
jednoznacne to ide aj bez liekov, ale je to vec obrovskeho sebazaprenia a to viem o com pisem. sama som obezna a uz mesiac v boji s kilami. vela stastia 😵

duska1122
14. okt 2009

ahojte pekne rano, ja som vcera jedla podla predpisu ale vecer mi neskutocne skrkalo v bruchu , nechapem to stale som hladna. mozno to bude pms. alebo co , inak neviem

zuza80
14. okt 2009

ahojte krásky...
tak ja na ranajky kávičku s mliečkom a jablčko. snažím sa jest podla 90 dnovej diety... tak snád to vydrží
simka a ty ako? darí sa?
kočky, pozerala som na TV Barandov dokument o extrémne obéznych ludoch a jeden chlap schudol bez tabletiek a podviazania žalúdku okolo 100 kíl. bola tam žena, ktorá vážila asi 190kg, tá si dala bandáž žalúdka a schudla asi na nejakých 60 kg a poviem vám, to bol úplne iný človek. ma tak nasr...., až ma naštartovali, ved ja chcem zhodit 10-15kg, taj to musím zvládnut lavou zadnou. 🙂

duska1122
14. okt 2009

to hej ale oni mali s coho chudnut,

zuza80
14. okt 2009

no to mali, ale vezmi si, aký musí byt rozožraný taký 200 kilový človek, tomu sa musí tažšie odriekat ako nám, ved on musí byt hladný stále. preto to riešia bandážou žalúdka. a aj ja mám ešte z čoho 😀 😀 😀

hasleerka
14. okt 2009

ahoj kočky ... markiza dík za info, myslím že budem radšej pokračovať bez tabletiek ... ja sa v jedením celkom držím, až na malú čokoládku