Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

duska1122
21. okt 2009

ahojte tak mame dalsi den pojdem mrknut co dobre mame dnes na ranajky zatial v pohode celkom az na jednu kavenku.

simka9122008
21. okt 2009

Baby mne sa tak stiahol žalúdok, že už mám problém zjesť aj vajíčka, dokonca dnes mi bolo blbo s paradajok a tuniaka 😝

duska1122
21. okt 2009

simka zle s tuniaka bolo aj mne ani som ho nedojedla. a vecer samotna sunka to som zvedava bez chleba si to neviem predstavit

simka9122008
21. okt 2009

no tak to ani ja, len k tomu sú aj paradajky a z tých mi je tiež blbo, tak neviem, asi si to vynahradím jablkom a bude

duska1122
21. okt 2009

aj ja si dam jablko aj vcera som si dala radcej. inak simka ako to vydrzis ja som taka strasne hladna 😀 sa tu nalievam ako kacica aby mi neskrkalo v bruchu ale asi si dam aspom jogurt

hasleerka
21. okt 2009

baby a potom začnete zase normálne jesť, či to už budete stále držať tú dietu ... ved by som umrela nedať si čertvý chlebík so šunkou ... ja sa idem teraz najesť a už dúfam nebudem večer vyžierať ... s tými horalkami sa stále držím, nevyžieram 😉

duska1122
21. okt 2009

no to aj mna napadlo ze ak s tejto diety schudnem a zacnem normalne jest nevrati sa mi to naspat? tak hadam nie. a ktovie ci schudnem, s antikonc. je to hrozne tazke a ide to pomaly

andrealv
21. okt 2009

Ahoj kocky co to prosim vas mate za dietu?ja som uz zo seba zufala priberam a nechapem z coho takuto vahu som v zivote nemala.Viete mi poradit?Dakujem!!!!!!!

claudee
21. okt 2009

duska, no podľa toho, čo si predstavuješ pod tým, že "normálne" jesť 😀 určite ak by si sa začala prejedávať alebo sladkosti, váha pôjde hore.. to je samozrejmé 😠 ale pokial by si sa stravovala s rozumom, myslím, že by nemal byť problém váhu si držať..

simka9122008
21. okt 2009

Claudee, no ja mám v pláne po tejto diétke jesť delenú stravu, čím menej pečiva, sladkostí a nejesť po 18.00, na kávu bez cukru som si už zvykla, čiže v tom budem už asi stále pokračovať, takto by sa ti mala váha udržať

hasleerka
21. okt 2009

baby videli ste v telke tú ženu čo schudla hypnozou ... za 1mesiac asi 8kíl potom ešte, celkovo asi 13kg ... dnes večer sa idem dať mm zhypnotizovať 😀 joj keby to fungovalo

simka9122008
21. okt 2009

No ja na také veľmi neverím, ja skôr priškrtím v strave, to mám istejšie

andrealv
21. okt 2009

inak diky baby za ignoraciu ale nevadi.

simka9122008
21. okt 2009

andrealv niečo mi ušlo, sorry, pripomeň nám to

andrealv
21. okt 2009

iba som vas chcela poprosit alebo opytat sa ze ako to chudnete.

simka9122008
21. okt 2009

Pošlem ti diétku do IP, oki

andrealv
21. okt 2009

jooj tak to si hrozne zlata dakujem velmi pekne a tiez aj ze si mi odpisala.krasny vecer.

simka9122008
21. okt 2009

Máš to tam, aj tebe a všetkým pekný večer, prajem

andrealv
21. okt 2009

A este prosim ta ako dlho to treba dodrziavat?

simka9122008
21. okt 2009

No tak asi 2 mesiace určite, podľa toho na akú váhu sa chceš dostať, ja som dala za týždeň dole 2 kilá

andrealv
21. okt 2009

tak to si dobra,to je super.dakujem a drzim palce nech sa ti dalej dari.

duska1122
21. okt 2009

tak ja sa neprejedam len to sladke a malinovky. tak sa budem musiet snazit alebo sa zacat pravidelne stravovat 😅 hasleerka ked sa mu to podari tak si ho poziciam. na tu hypnozu, samozrejme.

janette4
21. okt 2009

ahojte. dlhšie som tu nebola,akosi som sa "rozožrala"chvalabohu som naspäť nepribrala..ale od pondelka zasa chudnem,len cvičiť sa akosi nemôžem donútiť.takže zase sem budem chodiť častejšie.

a nemám čas čítať do zadu,ale dúfam,že sa vám v chudnutí darí, schudnutým gratulujem a snažilkám držím palce a prajem pevnú vôľu. 🙂

hasleerka
21. okt 2009

andrealv ja niežeby som ťa ignorovala, len ja dietu nedržím, tak ti ju ani nemôžem poslať

janette mne sa v chudnutí vôbec nedarí, ale ja tak sem stále chodím a snažím sa

duska, jasné požičiam na to hypno 😀 😀 😀

duska1122
22. okt 2009

ahojte pekne ranko dnes som po dlhej dobe spala az do 8. vcera vecer som si dala nanuk 😖 tvarohovy. 🤐 no ale ta dieta je fakt tazka cely den som hladna, aj po tej sunke na veceru som myslela ze s nej budem najedena a za hod. mi skrkalo v zaludku. hasleerka diky aspom na tu cokoladku aby som prestala jest. 😀 😀

nnikka
22. okt 2009

ahoj tak ja som to nejako vzdala, ale sa snazim byt co najmenej doma aby som co najmenej zjedla 😅

hasleerka
23. okt 2009

duska raz za čas čokoládka nehrozí, ved chcem byť predsa šťastné ... a inak ako pokračujete???

simka9122008
24. okt 2009

Hasleerka, ja som nejak ochorela, bolí ma hrdlo a celý človek všetko z jedla mi smrdí a už asi týždeň mi je blbo z vajec, paradajok a tuniaka, jediné čo zjem z tej diéty, je celozrnný rožok, šalát, kuracina, ananás s jogurtom no dnes mi je fakt zle asi zo všetkého 😝

duska1122
24. okt 2009

ahojte ja to nejak nedodrzujem lebo mi to nechuti jest. v podstate s toho zjem len to co napisala simka 😀 vsetko ostatne brrr. inak som pozerala ste to co jete a ma vystrasili ze pri takychto dietach chudne clovek svaly a len malo tuk. ze treba jest viac tak som zmetena s diet 😕

simka9122008
26. okt 2009

No čooooooooooooooo, tu sa už nechudne 😲