Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

nnikka
26. okt 2009

no ja dnes zatial len kava, ale tak neviem ci ma do vecera neprepadne ani vlci hlad, inak vaha stale rovnaka ☹

simka9122008
26. okt 2009

Nnikka, neboj sa aj ja stojím s váhou a to by som mohla hladovať aj 2 dni, telo sa musí spamätať z toho šoku, aby sa váha pohla dolu, vydrž to, držím palce

hasleerka
26. okt 2009

no ja moc nehladujem, aj teraz padla siesta za vlasť, ale zato idem večer cvičiť ... mne sa váha posunula o 1kg smerom hore, no čo už, snáď sa to spraví ... už je po tetke a už sa neprežieram

veronkaj
26. okt 2009

ahojte
rozhodla som sa aj ja schudnúť prosím viete mi doporučiť nejakú stránku ohľadom cvikov, potrebujem dať dolu hlavne brucho, boky a stehná

a dúfam že to pôjde celkovo ale prsia by mohli zostať. 😅

duska1122
26. okt 2009

ahojte tak simka ja som to vzdala cez den v pohode sa to dalo ale vecer som to nemohla vydrzat. takze somm sa vratila ku svojej dietke pravidelna strava 5x denne. ale pri tej tvojej dietke som dve kila schudla.

simka9122008
26. okt 2009

To je super, že si zhodila 2 kilečká, nevadí ak si ju nevydržala dodržiavať dlhšie, ona je dosť prísna, preto už aj môj žalúdok hocičo nepríjme 😝

hasleerka
26. okt 2009

duska tak sa budeme podporovať, 5xdenne jedlo ... a večer kedy končíš???

simka9122008
30. okt 2009

No čo tu už nikto nechodíííííííííííííí 😲

duska1122
30. okt 2009

ahojte tak ja som trosku zabudla pisat, ale snazim sa jest pravidelne, aj pit 😖 hasleerka ja jem do takej 5-6 ale stane sa ze si dam aj o 8 nieco , nikto nieje dokonaly. vcera som dostala svoj zachvat a zjedla som balicek arasidov 😢 😠 . a co ty simka ako sa tebe dari?

simka9122008
30. okt 2009

No mi sme boli od stredy poobedia u našich, včera večer sme prišli domov, no musím skonštatovať že ja nemôžem chodiť na dlho mimo domu na návštevy, lebo vôbec nedodržiavam svoju diétu, neviem odolať, tým maminým fajnotám 😠 , ale už som doma, tak pokračujem ďalej 😀 , mame som povedala že najbližšie prídem až na vianoce, dovtedy niečo schudnem 😀 😀 😀

hasleerka
30. okt 2009

jáj ani nemôžem písať, so mnou je to dáke hrozné ... ja mám asi bodovú diétu, čo vidím to zbodnem 😀 😀 😀 ... ale aspoň cvičiť chodím

ciarka
31. okt 2009

babulky drzte sa!!!

Ja sa snazim, ale dako sa vaha nehybe. Cvicit chodim 3 krat do tyzdna, budem musiet byt prisnejsia na seba.

hasleerka
2. nov 2009

baby so mnou to je hrozné, ja som sa tak rozožrala, že som hádam už ja pribrala späť tie zhodené kilá ak nie aj viac ... neviem čo mi a ☹ ☹ ☹

mukky
2. nov 2009

ahojte damy ako sa mate?ktora ste kolko schudli?musim vas docitat...ja len 1 kg ☹ ale od dnes zacinam jest pravidelne a zdravsie,pozerala som vcera relacie o chudnuti tak som sa opat motivovala

http://prima.stream.cz/category/159/381302/?aut...

duska1122
2. nov 2009

ahojte tak vcera som si dal taku malu porciu kracich prsicok inokedy by som zjedla 3 krat tolko ale vcera mi to nejak nesadlo bolo mi zle az do vecera a ked to preslo dala som si par okienok cokolady, nejak sa mi nedari ale nastastie nemam vahu tak neviem ci som pribrala 😀

hasleerka
2. nov 2009

mukky toto si sem super hodila, som to chcela kukať, len som zabudla ... konečne som potrebovala nakopnúť ... snáď sa dnes budem už držať 😉

mukky
2. nov 2009

haslerka ahoj,mne sa dnes zatial dari 😀

hasleerka
2. nov 2009

mukky no ja som úspešne odolala teraz večer pizzy, a teraz už idem spinkať, tak vyžierať nejdem ... nebolo to dnes zlé, ale mohlo byť aj lepšie

inak som kukala tie baby ... no ja v ich veku som síce štíhla nebola, ale ony boli až mooooc ... a ja mám ten istý problém ako ony, že pri strese žeriem ... tak si to občas budem púšťať ako motiváciu

janette4
2. nov 2009

ahojte. ja vás čítam,len nestíham písať.tiež sa ako tak snažím,ale moc sa mi nedarí.nejem moc,len blbosti.alebo si o nejakej 17tej spomeniem,že naposledy som jedla ráno a potom to doháňam 😠

mukky
2. nov 2009

haslerka 😀 😀
a kolko si dokopy schudla?ja som pribrala naspat ☹ takze som schudla len kilo 🙄

duska1122
3. nov 2009

pekne ranko spoluchudnuce. tak ja som sa celkom vcera drzala az do vecera to som si dala kolac ale ostalo mi po nom nejak blbo, tak som si dala pohar slivovice vraj je to dobre na zaludok no tak to asi nie vypalila mi drieru do zaludku. uvidime co dnes. na obed spravim tuniakove cestoviny a tie moc nemusim tak ma to snad nebude lakat

nnikka
4. nov 2009

no kurnik ja som sa na chudnutie poriadne vyprdla, ale uz som tu zasa nehovorim ze zacinam lebo to by uz bolo po 1 000 657krat, ale pokusim sa nadviazat kde som prestala... 😀

nnikka
4. nov 2009

oj ha tak ja som v 21 mala 55KG... to je ta baba poriadne tucna (Ste to co jite) 😔

hasleerka
4. nov 2009

mukky ja sa bojím aj na váhu postaviť, lebo ako som sa na začiatku dobre držala, už aj gate mi boli voľné, tak teraz sa mi zdá že sú mi už úzke

no veru sú chudery tie baby, že taká váha ... no ale v ich veku som tak nežrala, lebo som nikdy nebola doma ... aj teraz už čakám, že zas pôjdem do práce a bude to lepšie

simka9122008
7. nov 2009

Ahojte baby, kde ste sa všetky stratili 😲 , ja mám toho poslednú dobu dosť, malý mi je teraz chorý, od včera teplotuje, no diétku ešte stále držím

hasleerka
7. nov 2009

no ja som tiež prišla nakuknúť že ako sa darí ... ja nič moc, vyžieram, neviem sa kontrolovať ... ale stále cvičím

nnikka ja to tiež beriem, že nezačinám zase, ale že som mala trochen pauzu ... dúfam, že od pondelka sa opäť spamätám 😉

hasleerka
9. nov 2009

kočky tak ja sa musím dať naozaj na seriózne chudnutie, mám totiž vysoký cholesterol, takže si musím konečne vstúpiť do svedomia

duska1122
9. nov 2009

ja som bola cez vikend doma ale moc som nejedla. tak nejak sa snazim drzat aj ked nani to na 100% 😝

monca4ever
autor
11. nov 2009

Kočky pokazila som sa pribrala som4 kilá ale neni to také hrozné, idem si dať spraviť
špeciálny cvičebný plán od osobného trénera a aj stravovací plán na 4 mesiace...
Potom mesiac cvičím rovnako ale papam čo chcem a potom zas a do leta budem
mať určite postavu ako Fitneska 🙂 Hned ako bude plán na svete, pošlem Vám ho sem
pre inšpiráciu a budem sem chodiť oveľa oveľa častejšie, SLUBUJEM 🙂

hasleerka
11. nov 2009

monca no že si sa aj ukázala ... ved sa nám úplne pokazila motivácia ... tešíme sa na plány 😉