Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

misinn
25. feb 2010

ja tiez potrebujem a surne ☹

nelinka79
26. feb 2010

ahojte tak este do soboty delenu stravu a od nedele idem na 90 dnovu dietu ... nahovaram aj manzela ale zatial bez uspechu. v nedelu zacnem tak light bielkovynovým dnom a potom uz dalej poctivo. no som zvedava kolko mi to vydrzi 😀

munu
26. feb 2010

jaaaj to ste sa nejako rozpisali
a ja som myslela,ze tato tema uz je niekde zapadnuta prachom 😅
no ja uz nechudnem, musim od vas odist (teda este nie na 100%, ale dost vysoke percento aj tak 😉)
ale stretneme sa tu snad tak o rok alebo rok a pol 😉

mamonia
26. feb 2010

munu ak sa mozem spytat, hned mi napadlo ze si tehotna ci nie? ze uz nebudes chudnut...ak ano,tak gratulujem 🙂

munu
26. feb 2010

mamonia, no vyzera to tak.. moje telo mi to hovori, len este musim pockat do 9.3., aby som mohla urobit aj test, ktory mi to potvrdi 🙂

mamonia
26. feb 2010

jeeeeej tak super, ak sa to potvrdi...Matko bude mat surodenca 😉 ja sa este na dalsie babo necitim, ale ako sa vravi nikdy nehovor nikdy 😵

munu
26. feb 2010

no uvidime.. ale ak sa to potvrdi, tak to bude riadna pecka, lebo bude totalne neplanovane

munu
27. feb 2010

no dneska to vyzera, akoby som nemala byt tehu.. tak uvidime, ci to nebolo cele len falosne... 😒

mamonia
27. feb 2010

munu tak potom daj vediet ako to dopadlo 😉

mamonia
28. feb 2010

ahojte babulky, tak ako sa dari? ja sa musim pochvalit konecne sa moja vaha po 2 tyzdnov pohla dole o 1 kilo, takze od januara som schudla dokopy 7 kiiiil, taka som rada...ale musim este cvicit a cvicit aby sa mi postava spevnila 😉 tak nam drzim palce, aby to s novym mesiacom islo este lepsie ako doteraz 😉

nelinka79
1. mar 2010

ahojte ako sa drzite? ja som včera mala bielkovinovy lahsi den a dnes uz pekne poctivo.

lucijja
1. mar 2010

caute babule, aj mne sa to konecne pohlo. Vaha mi stala mesiac! v piatok este nic a dnes -600g. Ziadne terno, ale hadam sa to zase rozbehne. Ja som zhodila dost kil uz, tak preto sa mi to zastavilo. Este ze som vydrzala ten mesiac. Ale v podstate chcem pri tejto strave zostat uz nafurt, takze je to fuk. 🙂 Ale 2cm z brucha dole. 😵

nelinka79
1. mar 2010

lucijja tak to je super ja som fakt zvedava ako sa mi bude darit. mna tu uz koleginky potvorky lamali na sladkosti ale som odolala.

dufam ze calamada sa moze jest v pohode - je to zelenina no nie?

lucijja
1. mar 2010

nelinka79: jasne ze moze. Ale pozor, aby nebola velmi slana - to ta zavodni a hned ti vaha vyskoci aj o kilo-dve hore. Nie je to od pribratia, ale moze demotivovat. 😉

mamonia
9. mar 2010

ahojteee, to sem uz nikto nechodi? babyyy tema nam zapada prachom 😲
tak ako sa dari chudnut? mne to ide celkom fajn...zas mam o pol kila menej ako pred tyzdnom, sa tesiiim... a dokonca sa namotala na chudnutie aj moja sestra, ked videla ze uz mam 7,5 kg dole...tiez zacala cvicit na stepperi,tak som zvedava ako dlho jej vydrzi ta snaha...lebo aj u mna to nebolo na zaciatku bohvieco,ale vzdy som sa prekonala. zatial sa drzim 😉 tak nech sa nam dari aby sme boli do leta krasne stihle 😉

duska1122
24. mar 2010

ahojte este sem chodite

janette4
24. mar 2010

ahojte.ja sem občas nakuknem,ale nič sa nedeje,tak nepíšem.

duska1122
25. mar 2010

to je smutne ja som tu dlhsie nebola a pozeram stranka akasi nova nasa tema kdesi v dialke na x strane. munu je tehotna super hasleerka uz nechodi , tak neviem ci este budem mat s kym chudnut 😢

janette4
25. mar 2010

Duska,veď so mnou,ale len teoreticky,lebo ja sa stále nemôžem nakopnúť.ale mala by som,lebo za chvíľu budem mať na sebe všetko,čo som v lete zhodila. 😝

heleniatko
25. mar 2010

Ahojte, pisala som to v inom fore, ale povedala som si, ze povzbudim vsetky maminy, ktore sa rozhodli byt opat stihle 🙂 teda, ja som nikdy stihla nebola, ale ani dve tehotenstva po sebe mi velmi neprospeli... potom kojenie, vlastne az doteraz (este stale kojim), no ale povedala som si, ze toto uz je na mna prilis, hlavne sa necitim dobre, bolia ma klby a nevmestim sa do mojich peknych veci, co trcia zabudnute v skrini... Pred rokom som mala pri mojej vyske necelych 160 cm uzasnych 90 kil (predporodna hmotnost), ked som zacala koncom februara cvicit, mala som stale vyse 70kg. Ale zacala som chodit 3x tyzdenne do fitka plus 1x tyzdenne na zumbu, obmedzila som nocne mlsanie pri telke a do znacnej miery aj sladkosti, sladene vody, biele pecivo... a za prvy mesiac mojho snazenia sli 4 kila dole... ziadna drasticka dieta, len racionalna strava a cvicenie... Tak ma to povzbudilo, ze som plna energie a na kazde cvicenie sa strasne tesim a vitam kazdu pohybovu aktivitu (prechadzky s detmi, sem tam si doma zatancujem atd..) Inac, co sa tyka toho fitka, je to take specialne fitko len pre zeny, kde staci 30minut cvicit, ziadna strasna drina... Takze sa to da, len treba chciet!

salonka9
5. apr 2010

ahojte chudnúce kočky
bola by som rada, keby ste ma zobrali medzi seba a vzájomne sa motivovali.
začala som pred necelými 2 mesiacmi, za mesiac som dala dole 4 kg.žiadna díeta, len cvičenie 4 x po hodinke doma a úprava stravy - pravidelné jedenie a nevyjedanie chladničky.
no a teraz tesne pred a počas veľkje noci som sa vrátila k svojim starým zlým zlozvykom.
Myslím, že chyba bola v tom, že som si myslela, že keď za mesiac som zhodila 4 kg, tak za 3 mesiace to bude 12 a aj som zaspala ako sa vraví na vavrínoch a keď sa váha zastavila, tak som zo seba sklamaná.
takže držme sa a chudnime

natalschen
7. apr 2010

nelinka.... ako sa ti dari s chudnutim? ja som 4 dni po prvom pokuse (to bolo este vo februari) dostala zapal pluc a stale sa z neho liecim - uz 7 tyzdnov, ale dufam ze ty si neprestala,kolko sa ti podarilo schudnut? a ak dietku drzis?

salonka9
7. apr 2010

ahojte kočky
poslušne hlásim 🙂, u mňa dnes a včera vynikajúco. Som so sebou po dlhom čase spokojná.
držím palce všetkým, ktoré tiež bojujú.

expertka8
9. apr 2010

...zdravim xudnuce osadenstvo.... 🙂
...ma niekto skusenosti s 13-dnovou dietou????? 😕 😕 😕

...dakujem 😉

veselkova
12. apr 2010

Ahojte mamicky, chcem sa opytat, ci ste niektora nepocula o beautytek-u. Nasla som studio v Blave a tento pristroj ma oslovil, hlavne tie fotky. Pretoze je to ale priserne drahe, tak hladam niekoho, kto o tom vie viacej, aby to neboli vyhodene peniaze......dakujem

salonka9
12. apr 2010

ahojte - ja sa snažím zhodiť Sipeky metódou.

marryaa
12. apr 2010

expertka8,ja mam.prave som ju predcasne ukoncila. 😅 neboli bohvieake vysledky.teda,ja som mala 14 dnovu a 12 den som to ukoncila.asi 3 kila dole a 3cm v bruchu a na stehnach.na nohavicach som to silno citila,ale inak nic.ja potrebujem z brucha 5 cm dole dat.aby som zapla moje gate,co som pred tehotenstvom mala. ☹
salonka9 a sipeky len cvici?
ja idem asi na zumbu,mam ju na cd.

salonka9
12. apr 2010

pre marryaa - ja momentálne necvičím aj keď Sipeky to odporúča(momentálne som chorá), ale pred cca 2 týždňami som ešte cvičila (niečo z pilates, niečo z kalanetiky, niečo z Editiných cvikov). Ja sa stravujem jej metódou 4 hodinových inetrvaloch. A mimo tých intervalov nič. Samozrejme nie každý deň to dodržím. Nikedy si zobnem aj keď nie som hladná.A raz do týždňa zaraďujem pôstny deň. Moja bilancia je zatiaľ 4,5 kg dole.

salonka9
20. apr 2010

ahojte tak sa hlásim opäť, ďalšie dve kilá dole. Moja bilancia je za 66 dní - 6,5 kg dole.Tak sa veľmi zo seba samej teším.

janette4
20. apr 2010

krásne,si šikulka 😉 😉 😉