Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

zoya1
10. aug 2009

Ahojte!
Tak ako som predpovedala včera som na oslave znova zhrešila. Ale dnes už fičím a cvičím 😀 . Práve som si dalal cviky od Monci - cca po 30 z každého a potom som ešte 16 minút šliapala na steppery.
Monci - aj stepper je dobrý na chudnutie nie??? Lebo môj muž sa smeje že z toho budem mať tak akurát nohy jak Zora Czoborka - vytrénované ale šľachovité. Však to nie je pravda 😝 😝 😝 ????
Inak dnešná strava nič moc.
R - viaczrnná žemľa + maďarská salámka (tú ja zbožňujem, ešteže ju máme doma tak raz za 1/2 roka)
O - rezance s kapustou
V - rezance s kapustou - ale len taká mini porcia po dcére.
Ale mám problém s pitím, nejak mi teraz vôbec netreba vodu. A dala som si záväzok že sa odvážim až v piatok v nočnej - a celý týždeň budem šliapať na tom steppery. Tak som zvedavá na výsledok.
Inak doteraz som schudla cca 6 - 7 kg (pohybuje sa to), a konečne mi ľudia začínajú hovoriť, že som schudla. A včera som si v Tescu po veeeeeľmi dlhom čase kúpila tričko veľkosti 42. Hip hip hurá.

mukky
10. aug 2009

zoya supeeeeer,krasne si schudla 😵

rejocka
11. aug 2009

🙂 zozi supééér,viem ako to poteší,ked ta niekto pochváli,no a 6kg musí pekne vidieť 🙂,ja som zvedavá tiež na víkend sa odvážim a zmeriam,no mala som aj oslavové prehrešky 😠 ,ja som predtým mala velký problém s pitím,2-3kávy denne a voda ma ani nenapadla,tak dva čaje a bolo.....no teraz sa sledujem a už pekne pijem 😅 hlavne vodičku 🙂 a kávu len ráno,no a niekedy večer s manželom 😅 ,ja dnes robím lievance 😝 detúrence sa tešia,ja som si kúpila tvaroh a dám si so zeleninkou 😝

rejocka
11. aug 2009

babulky kde stééééé?celý deň nikto?Idem pozrieť čo ste popísali a až na druhej strane na konci som našla našu tému ☹

janette4
11. aug 2009

Ahojte. Atrami, 600brušákov?!!! 😨 😨 😨 to si ako zvládla? 😝

Zoya,kráááásny úbytok,gratulujem. to si píš,že to už je poznať.aj na mne už ľudia pozorujú,že som schudla,ja stále len 4-4,5kg.

baby,ja sa po tej mrche,akosi nemôžem naštartovať.stále čosi pozobkávam. 😝 dnes som mala :
r-musli s mliekom,káva
d-káva Caro
o-2 polystyyrénové chleby,2plátky šunky
o-melón
V-2varené kukurice
Už som si aj požičala ten stroj na cvičenie brušných partií,čo má Monca,neviem ako sa to volá,tak snáď dnes ja čosi pocvičím.

atrami
11. aug 2009

Ja som si ani nevšimla, že som schudla. Mám 69 kg. Vobec to nieje vidieť, nalepilo sa mi to na brucho, vyzerám ako tehotná 😠

janette4
12. aug 2009

Dobré ránko chuduľky.dnes ešte nikto,som prvá? 😉

taj ja dnes na raňajky klasika musli s mliekom,na obed bude patizón,ak z neho vyčarujem niečo jedlé 😀 a do večera uvidíme.inak večer som sa cvičiť neprinútila,manžel má dovolenku,tak ma rozptyľuje,spolu zobkáme blbosti, tak sa snažím moc sa nepokaziť a od pondelka začínam aj cvičiť.

zoya1
12. aug 2009

Ahojte!
Tak včera som necvičila ani ja. Zaspala som pri TV už o 20,30 h a manžel ma zobudil o polnoci či nechcem ísť spať do spálne 😀 😀 😀 . A tak bolo po cvičení, len som sa presunula do spálne a spala jak zabitá až do dnes rána. Neviem čo ma tak zmorila, veď ja zvyknem byť hore dlho do noci spolu s mukky 🙂 🙂 🙂 .
Dnes raňajky celozrrná žemľa s parenicovou nátierkou (to nie je moc diétne ale neodolala som) a obed idem ešte len variť. Bude ryža a mäsko na prírodno. Večeru zatiaľ neriešim. Pá pá

mukky
12. aug 2009

ahojte 😵
my ideme na dovolenku,takze moj dietny plan tam narusim ale nejak to prehanat nebudem,nepatrim medzi papkacov aj ked mam nadvahu jak svinka 😀

hasleerka
12. aug 2009

ahojte, ja vás stále priebežne čítam, len nemám čo napísať, bo momentálne vyžieram čokolády ... takže seriozna nie som ...

mukky
12. aug 2009

haslerka neva 😀 a schudla si ineco?

zoya1
12. aug 2009

ahojte, tak ja som práve docvičila. Po 30 cvikov od monci a 30 min stepper. Musím dnes nadbehnúť zajtrajšok, lebo zajtra poruším všetko čo sa dá. Máme totiž športový deň z práce na Zemplínskej Šírave v hoteli Sĺňava. Takže plné menu, aj keď trošku športu bude určite to ukončíme slovenskou hádzanou 😀 😀 😀 a domov dorazím určite až niekedy v noci a to sa mi už určite nebude chcieť cvičiť. Takže čo sa týka chudnutia tak zajtra nula bodov.
Haslerka - si vravela že rozmýšľaš nad orbi trekom. Vrelo odporúčam. Ja mám doma len obyčajný stepper, ale poviem ti chytilo ma to. Sluchátka z mobilu do uší, rádio Express a šliapem jak divá. A spotená som jak myš tak prepokladám že to telo pochopí a začne chudnúť ešte viac.

mukky
12. aug 2009

zoya nemusis to az tak prehanat 😀 ,uzi si zajtrajsok a na vahu nemysli 😵

hasleerka
12. aug 2009

zoya chcela by som, len musím najprv predať kočík, bo bohužial momentálne naň nemám ... a ešte neviem ani akú značku, to musím pozisťovať

mukky moc som neschudla, len tuším tie 2kg, no v nedelu sa premeriam a pošlem zoye mieru, tak uvidím ... ale som rada, že stále moc nejem, ani tie horalky, len tie čokolády teraz padajú za obete

mukky
12. aug 2009

aha,tak to ty si ta horalkova 😀 😀 ,mam doma asi 5,moj ich ma rad...mne uz nechutia,uz nie su take ako za sociku 😒

ja som lentilkova,a nechite vediet kolko ich mam doma 😀 ..3 tyzdne som bola total bez sladkosti a teraz si ich dama ale o 70 percent menej ako pred chudnutim..

zoya1
12. aug 2009

práve som vyliezla z vane v ktorej sa mi podarilo zaspať 😠 😠 😠 mukky stojí to okolo 5,000 Sk tuším. Tie značkové cca 10,000 Sk ja som si chcela kúpiť na narodeniny ale nakoniec som kúpila umývačku riadu, aby som už nemusela robiť vôbec nič 😀 😀 😀 a mohla krásne priberať 😝

mukky
13. aug 2009

zoya asi ten prispevok nepatril mne,lebo ja neviem o com je rec 😕 😀 ,ale asi to haslerke si chcela napisat

hasleerka
13. aug 2009

no veru to asi mne napísala tú cenu, až ma heglo, to si ešte počkám kým si ho kúpim

janette4
13. aug 2009

ahojte.ja som sa dnes celkom držala.
R-šalát a pečivo
O-hranolky a patizón-nie diétne,ale len trocha
O.jogurt
V-melón-ale straaašne veľa 😀 Je mi jasné,kde strávim dnešnú noc 😀
Včera sme s mužíkom zožrali celú horkú študentskú pečať,tak som dnes mala výčitky svedomia a snažila sa neprežierať. ☹

atrami
13. aug 2009

Ja priberám hlavne pri našich nočných debatách. V telke nič, tak padli 2 čokolády.
janette,
náhodou obed bol dietny- veď to bola zeleninka 😀

atrami
13. aug 2009

Tento víkedn je po diete. Sú u nás hody, takže cigánska, klobáska......

janette4
13. aug 2009

Mukky,asi premenujeme túto tému na: Chudneme,ale seriózne 😀 😀 😀

hasleerka
13. aug 2009

janete, práveže tá téma má dobrý názov, furt ideme a furt máme prehrešky

nečítali ste tému byť pri sebe je sexi, no mala som dosť

atrami
13. aug 2009

Aký by bol život, bez malinkého hriechu.
Dnes pojdem radšej spať. Máme štrúdlu až už som 2-krát odolala. 🙂

mukky
13. aug 2009

atrami 😀

janette 😀 ,premenujme 😀

dolezite je,ze nieco sme zmenili,no nie....ja hlavne s tymi sladkostami..ale dnes si dam aj trosku cokoladky aj trosku lentiliek,mozem? 😕 😀 ..som hladna,malo som dnes jedla..a mam na to chut,mam dobru naladu

mukky
13. aug 2009

has,nakuknem do tej temy..

janette4
14. aug 2009

ahojte,ja som to blbo napísala,chcela som napísať: Priberáme,ale seriózne 😀

atrami
14. aug 2009

janettka,
veď najprv treba pribrať, aby bolo čo zhadzovať. 🙂

hasleerka
14. aug 2009

no janette, tak tento názov mi už sedí 😀 😀 😀

atrami som ťa videla v sexicách

atrami
15. aug 2009

haslerka,
😀 😀 😀