Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

omfahad
18. sep 2009

Ahojte, ja sa konecne odhodlavam a KONECNE sa pridavam k vam a zaciname od pondelka...akosi sa neviem prinutit za nic na svete a potrebovala by som dat "dole" minimalne 5kg...
Mate poruke aj neaku zarucenu dietu? mam vysku 176cm a 71kg 😝 takze chcela by som na zaciatok ist na 65kg...a zacinam behat!!!!!! no dufam ze to vsetko aj dodrzim, budem rada, ak sa budeme navzajom podporovat... 😉

zuza80
18. sep 2009

ahojte kočky. nejako nestíham chodit na net, je tu mamka, tak sme najaké rozbehané. ale dnes na obed 3 parené buchtičky s grankom, mnam mnam. tak nech sa vám darí a chudnutiu zdar 😉

nnikka
18. sep 2009

tak ja mam uz dnes s jedenim pokoj... som si dala tanier privarku a vecer uz len vodu... musim si trochu stiahnut zaludok pred tym buduco tyzdnovym drastakom.... 😀

nnikka
19. sep 2009

Hallo haloooo chudnuce... tak po vcerajsom poste ma vaha pekne odmenila - vazim sa len rano.... tak z tych 70kg dnes rano uz 67,2kg... aspon nieco 🙂

simka9122008
19. sep 2009

Nnikka, super gratulujem

nnikka
19. sep 2009

dakujem, ale este nie je k comu gratulovat... zajtra ideme na hostinu... tak sa budem musiet ovladat 😅

hasleerka
19. sep 2009

nnikka no super kilečká idú dole ... ja som včera už bola konečne na aerobicu, ale tak ma zmohol že som už o 9 chrňala v posteli ... dnes sa celkom v jedení krotím

claudee
19. sep 2009

no ja som začala deň s celozrnnym chlebom a šunkou + zelenina.. neviem, čo bude neskôr, možno lečo..to je diétne. dnes už konečne chcem ísť zase na bicykel, som to zanedbávala trošku 😔

nnikka
19. sep 2009

Tak ja dnes:

len 2 chlebiky s maslom a bravcovou dietnou cca o 8:00
voda
12:00 1 biely jogurt 250g
voda
16:30 bude este krupkova polievka 1polievkovy hrncek a po 17:00 uz muky 😒 ale vydrzim
voda
voda
voda z lidlu

hasleerka
19. sep 2009

no ja som si dala na obed rizoto, a dufam, že sa budem fakt držať

mirka414
19. sep 2009

http://www.weltbild.ch/3/15624902-1/geschenke-l...
dievcata mate niektora takyto stroj na brusaky?oplati sa kupit?

nnikka
19. sep 2009

mirka - Teta to mala ale nic moc... nejak na tom necvicila...

hasleerka - tak ako? ja som teraz este musela zbastit jeden jogurt, lebo mi brutalne vyhravali cigani v bruchu, ale aj tak som dnes v norme...

marryaa
19. sep 2009

mirka: ja chodim 3 krat do tyzdna do fitneska,mame tam taky a ti poviem,ze ked nan idem,tak mi staci 50krat a uz nevladzem.ale podla mna,s tym nastrojom mam vätsiu zataz na brusne svalstvo a aj to citis.a nie je to take nudne ako pri obycajnych brusakoch 😲

marryaa
19. sep 2009

pripojim sa aj ja k teme.pred 6 mes som porodila a kila mi nechceli ist dole.vyskusala som Lipoxal bordovy a ani 500 g som neschudla,vyskusala som dietne sejky a a ni to mi nepomohlo.tak som si pred 3 tyzdnami upravila stravu,nejem zemiaky,cestoviny,ryzu.sladke si dam len ked citim,ze mam nizky tlak.na ranajky jogurt,ovocie a kavu,obed mäso so zeleninou,salaty alebo ryby.vecera mrkva,uhorka a niekedy aj rajciny,hryzkam si ako zajacik 🙂 .pripojila som to fitnesko a na velke prekvapenie,aj ked to nejde zavratnou rychlostou,za tyz vzdy 1 kilo.a na vhu idem len raz do tyzdna a to v pondelok.tak dufam,ze to vydrzim a do vianoc budem mat opät idealnu vahu.uz sa neviem dockat.

marryaa
19. sep 2009

dobré!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

duska1122
20. sep 2009

ahojte spoluchudnuce tak ja mam dve pochvali ako som schudla vraj mi je vidiet uz aj licne kosti 😀 tak mam aspom silu do dalsieho tyzdna. inak dalsie kilo mam dole. dnes ranajky jogurt s nakrajanym ovocim a obed kura na zazvore, drahemu urobim vyprazane aby nehladoval. 🙂 inak ten chlap co schudol nic moc uz na tej druhej fotke je ok ale na konci je nechutne chudy vsetko treba s mierov 😝

hasleerka
20. sep 2009

pekný večer ... tak ja som sa včera držala, moc som nepojedla, bo som ani nemala chuť, takú som mala svalovú horúčku ... ale zato dnes som to pohnojila, som oslavovala narodky, takže chlebíčky a koláčiky, hrôza ... no čo zajtra hladovka a ide sa zase cvičiť

marryaa vitaj medzi nami 🙂

nnikka
20. sep 2009

dnes to bol des ale som pripravena zajtra ist do tej hladovky... s moncou.... 😀

duska1122
21. sep 2009

pekne rano tak ako to uz byva nedela je tazky den na vydrz. ja som si dala naviac dve zmrzliny a jednu kuraciu nugetu ale inak ok. dnes mam ranajky celozrny chleby s uharkom a zeleny caj, obed dietna polievka tak sa mam na co tesit

nnikka
21. sep 2009

no ja som sa po vcerajsku ani neodvazila ist sa odvazit 😀 tak az zajtra... monca sa neozvala, tak neviem ako ci zacala s tou dietkou alebo nie 😅

zuza80
21. sep 2009

ahojte kočky. tak darí sa? ja sa snažím neprejedat, padli aj nejaké sladkosti,ale necvičila som už týžden. ked odíde maminka, zas sa do toho pustím naostro 😉

monca4ever
autor
21. sep 2009

idem do reštiky asi si to trochu polazím

hasleerka
21. sep 2009

no ja som síce dnes trošku viac papala, ale zato som poctivo cvičila na aerobicu ... ale zajtra už nie sú koláčiky, tak bude dobre

nnikka
21. sep 2009

ja som dnes dost prehreskovala... som teraz zbastila cokoladu... ale zajtra uz budem hladovat 😀

claudee
21. sep 2009

heh, ja naopak som sa dneska nasrala a konečne idem dotoho 😀 lebo už je najvyšší čas niečo urobiť pre seba...
takže som mala jablko, nízkotučný jogurt, kuracie mäso s troškou pyré a šalátom..jaj a zmrzku, bolo teplo 😅
ale inak som si pri Superstar aj zacvičila 🙂 42 minút na stacionári 🙂

duska1122
22. sep 2009

ahojte, ja som sa vcera celkom drzala som tak rozmyslala kolko uz chudnem a nemohla som si spomenut tak si pozriem od kedy tu pisem a vypocitam toto je ako taky dennik. dnes som mala na ranajky chleba s kuracou sunkou, a obed je od vcera tak nevarim ako dobre, pojdem upratovat tak aspom nejaky sport bude, lebo na aerobik dnes nejdem ☹

claudee
22. sep 2009

ja sa dnes držím, že až mi je to divnô 😀 mala som ráno hrušku, potom bake rolls, to sú tie ochutené sucháriky, určite to poznáte..hádam to nemá veľa kalórií 😅 o 2 som si spravila tri párky so zeleninou a nechápem ako, ale vládala som zjesť len jeden a pol 😕 a to bez chleba! lebo chlieb som úplne vylúčila! takže to ostatné mám na večeru 🙂

hasleerka
22. sep 2009

ja už potrebujem ísť do práce a nevariť ... dnes som zase narobila palacinky a nechcite ani vedieť koľko som ich zjedla 😠

claudee
22. sep 2009

palacinky milujem aj ja 😵 😵 😵 a ešte ako 😀 tak ich skús nerobiť teda 😀