Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

mukky
26. jún 2009

tak ja sa drzim,pijem uz druhe caro s umelym sladidlom a troskou nizkotucneho mlieka..vcera by to este boli lentilky,ci keksicek,cokolada 🤐

ale hladna som jak svinka 😀 ,uz zacina pracovat psychika 😀 ,na rano uz mam pripraveny jeden maly chlebik,k tomu si dam jeden platok prazskej sunky a paradajku,tesim sa velmi 😀 ,normalne mam chut na ranajky 🙂

mukky
26. jún 2009

dai,blahozelam k ubytku,idem vas citat dalej..

monca4ever
autor
27. jún 2009

Danciacik - kuracie a morcacie massko môžeš ale
mala by si len zo zeleninkou... múčne veci z masskom
sú zabiják na postavu...

feli ako som už hovorila sem-tam treba prehreškovať
lepšie rozhýbeš metabolizmus aj ja sa z času na čas
vyberiem na vyprážaný syr, hranolky tatarku 😝

monca4ever
autor
27. jún 2009

mukky tak skvelé takéto odhodlanie chvááálim
aj ten stacioonar je super na začiatok isto to
zvládneš ked si sa sladkého tak pekne vzdala... 😉
daj nám vedieť ako to zvládaš 🙂
A hlad prejde ked sa zmenší žalúdok uvidíš...

v najbližšiom čase urobím album na pokeci kde
bude viac mojich fotiek aby ste videli ako sa
zmenšujem 😉

hasleerka
27. jún 2009

ahojte, som sem k vám opäť nakukla a počítala vás ... neviem ako ste fungovali predtým v témach o chudnutí, ale prečo má niekto problém že tomu monca4 šéfuje? 😕 ... ved niekto to musí založiť a viesť a pomáhať nám ... inak monca kukla som foto, ti poviem že si ma strašne navnadila, len keby som predtým nebola vypila kávu so šľahčkou a s dcérkou nezmastila na ranajky chleba vo vajci

monca4ever
autor
27. jún 2009

hasleerka 😀 😀 😀
si zlatá e si si ma "zastala" ale ja na ješitné
reči typu ukradla si tému a tak nedám moc...
Proste predchádzajúca téma bola zavretá na
žiadosť jej zakladateľky a kočky chcú dalej
chudnúť tak som založila nvú no čo...Ved ja
tu nikoho nekomandujem a vrelo som sem pozývala
aj kočku čo predchádzajúcu tému zavrela...
ako si čítala snažím sa každej babe čo sem píše poradiť
a ako vidíš na fotách mám čo-to (viac ao 20kíl) za sebou
a naštudovávam aj veci na nete...
a chlebík vo vaji nieje nič moc 😅 Nabudúce ked už neodoláš
tak aspon na olivovom oleji 🙂 Drž sa 🙂

hasleerka
27. jún 2009

monca môj problém je , že ja len budem brblať o chudnutí, ale jediné čo preto dokážem urobiť je cvičiť ... strave neodolám, ani sladkostiam, to už nehovorím o smotanových jogurtoch ... ale dokážem sa trochu snažiť aspoň jesť iba do piatej ... veľké úspechy tu písať isto nebudem, ale budem sa tešiť aspoň z vašich 🙂

monca4ever
autor
27. jún 2009

akurát ranajkujem.. ak chce niekto inšpiráciu:
polovica celozrnného rožku, 2 cherry rajčinky
malá paprička, troška tuniaka vo vlastnej šťave
a pol litra H2o 😉 a už mám za sebou aj môj
setox čajíček ..

monca4ever
autor
27. jún 2009

hasleerka cvičiť je velmi dôležité a urobí to veľa !
Skús smotanové jogurty zameniť za biele, a ked
máš tak rada sladké dak si tam kludne medík a nejaké
hrozienka... Ked budeš mať chuť na to sladké daj
si celozrnnú tyčinku aj ked už v čokoláde, alebo
sušené ovocíčko.. A po 17tej nejesť je velmi dôležité...
ak sa budeš držať svojich zásad a tohto čo som napísala
isto sa ručička na váhe pohne 😉 držím palce 😉

monca4ever
autor
27. jún 2009

idem ja na návštevu k mamke
majte sa babuľky, ja dnes ešte
prídem ... 😉
Kde je sedmokrasska? 😕

hasleerka
27. jún 2009

monca4 ja napr. aj odhodlanie mám, len zrazu príde chuť, mám aj celozrnné tyčinky v bielom jogurte, ale ja radšej zjem kinderčokoládu ... proste je to silnejšie ako ja ☹

monca4ever
autor
27. jún 2009

hasleerka ja to poznám, ale ono sa to ozaj
dá aj ja som dlho nevedela prestať jesť...

kočky nikto nenapísal 7 hodín čo sa deje ??? 😕

danciacik
27. jún 2009

ahojte, pozrite aký som našla článok, veľa som sa tam dozvedela:
http://www.pluska.sk/zdravie/2009/06/nie-kazde-...
Moni, ja som nepísala, lebo som musela ísť s deťmi ku rodičom lebo našim susedom tak mierne šibe a každú sobotu už aspoň pol roka vrtajú a trieskajú ☹ a potom sa mi deti nevyspia.
Ale dnes sa mi podarilo jesť 4-krát, olovrant som prepásla ale aspoň nejaký pokrok

zdenka112
27. jún 2009

citala som clanok aj chut na melon som dostala

danciacik
27. jún 2009

Zdeni ja mám už trojkilový melon od rána kúpený lebo mali akciu v Kauflande ale som si povedala, že si ho dám až zajtra a mám aj čerešne.

jahodas01
27. jún 2009

ahojte, tak ja som tu nova... ja som prave dotlacila melonika a pred ním som mala chipsi a kinder cokoladku... 😝 😝 tak ja som po porode tiez super schudla a potom v zapetí na to som nabrala 10 kg cez zimu...

zacala som drzat 90dnovu, ale moc sa mi nepacilo to, ze sa tam stale papa ovocko, uz mi slo aj cez usi...

monca - mas moj obdiv, ty si dokaz toho, ze ked sa chce, tak sa da... poradís ako si sa do toho zahryzla a tolko tucíku ubudlo??? 😉 hlavne by ma zaujímalo ako si sa stravovala a ako casto... inak ja som velky gurman a ked vidím cokoladu tak som jak monidzek na syr, proste nic ma nezastaví a ked ju celu spraskam, tak potom si uvedomím, ze som to nemala robit... 😎 ja si ta idem este raz obzriet... 😉

zdenka112
27. jún 2009

danciacik ja si ho dam urcite zajtra.my ideme aj na oslavu tak dufam ze budem odolavat tym dobrotam. 🙂

danciacik
27. jún 2009

mňa tu teraz manžel pokúša že poďme si dať teraz a ja že nie nie, lebo celú noc budem behať na záchod ale tak slintám dokelu ale dala som si dve čerešničky a musí stačiť.

mukky
27. jún 2009

ahojte,tak ja chudnem od vcera..a dnes bol den plny jedal,boli sme na chate ,ale odolala som skoro vsetkym 😀 dnes som jedla..
rano; nizkotucny jogurt
desiata;1 tenky tmavy chlieb ,postraseny ramou,platok prazskej sunky,mala paradajka
obed ;kotlikovy gulas cely tanier,2 ks cierneho chleba
olovrant ;3 broskyne
vecera;2 jablka

odolala som mojej oblubenej momboniere Tatiana,svokra ma ponukla..a neskorsej opekacke,takze klobaskam,slaninke,spekackam,atd..ale ani som nemala chut,gulas ma zasytil,a vlastne je to vela zeleniny,zemiaky a maso,celkom zdrave,no nie? 😀

boli sme na nakupe,vyhla som sa ulicke so sladkostami,ale doma mam plnu skrinu,a tych nanukov a zmrzky ani nehovorim 😀
v noci si dam este caro s umelym sladidlom a troskou nizkotucneho mlieka,a budem spokojna 🤐

zdenka112
27. jún 2009

no najlepsie ist asi spat aby si nedostala riadnu chut na ten melon

danciacik
27. jún 2009

No Zdeni budem musieť ale ten môj drahý je pokušník zase prišiel či si aspoň jogurt nedám 😀
Mukky no držíš sa - klobúk dole.
Ja som ešte Caro nepila, je to dobré?

felicia1
27. jún 2009

ja som si dnes pytala od muza nanuk a on mi ho nekupil 😀

zdenka112
27. jún 2009

ani ja som Caro nepila.ale treba ho asi vyskusat

danciacik
27. jún 2009

no možno vyskúšam 😀 , idem už spať lebo neskutočne slintám na ten melon. Tak dobrú noc 😉

mukky
27. jún 2009

danciacik dik..ja kavu nepijem od kedy som otehotnela a este kojim tak ani teraz..a ani mi nechyba..mala som len 3 krat nescu ked sme isli na cely den na nakupy do madarska a vedela som ze nebudem kojit cely den. bola som rano unavena,ale pomaohla..caro mi pripada ako taka slabsia nesca,ale s mliekom ked si dam a um.sladidlom,somotnu som nechutnala,ale zle to nie je..da sa robit aj ako biela kava ku chlebiku..urobi sa ako kakao,a vraj podporuje tvorbu mlieka u dojciacej mamky

no ja chodim neskoro spavat,do vcera som jedavala sladke po nociach,od vcera caro pijem,nech oklamem zaludok,pomaly chlipkam,vcera 2 velke hrnceky 😀

mukky
27. jún 2009

kupila som si knackenbrot,vela jablk,broskyne,cukety,paradajky,papriku,tekvicu,plno jogurtov nizkotucnych od zotta,mali po 3,30 sk a ja som jogurtofil,kupila som si ich vecer 25 😀

zajta budem robit plnenu tekvicu mletym masom, a postruhanym syrom na vrchubude to bez prilohy,ale trosinku tatarskej si dam.. 😝 nenormalne sa tesim,je to fantasticke

mukky
27. jún 2009

manzel si akurat urobil 2 sojove rozky s maslom a paprikou,bastardik 🙄 😝 😀 ,ale nech,nekukam do lava 😀

danciacik
28. jún 2009

Dobré ránko no ja mám úspešne za sebou raňajky, pšeničný celozrnný chlebíček plátok šunky a plátok syra a kávu - tú si neviem odpustiť.

hasleerka
28. jún 2009

no felicia tak som kukla, som paf ... super ... som mala akurát chuť na čokoládu, ale rázne som ju zamietla ... uvidím ako sa budem dnes držať ... len zajtra to bude horšie, idem na promocie, no a ked tam budú tie koláče, to určite neodolám ☹

no nič zajtra idem nakúpiť nizkotučné jogurty, actívia môže byť?

monca4ever
autor
28. jún 2009

kočk teraz nemám čas písať a ni čítať potom dojdem idem na pivo 😝