Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

simka9122008
11. nov 2009

Ahoj monca, super že si sa ukázala, už sme si mysleli že si tak schudla že sem ani nenakukneš 😀

nnikka
12. nov 2009

Kristova noha... tretia strana... Monca kde si nech mame motivaciu!!!!!! 😠 😀

simka9122008
12. nov 2009

Ahojte, ja som chorá spolu s deťmi, sme na ATB ☹

duska1122
13. nov 2009

ahojte tak ja som od pondelka mala cosi so zaludkom bolo mi strasne zle bola som u dr nastastie na ultrazvuku vyzeralo vsetko ok , tak dr usudil ze to mam asi s jedla , neviem akeho ked chudnem 😠 pichol mi dve injekcie a poslal ma dom. dva dni som nejadla iba mineralky som pila, ale nezda sa mi ze som schudla, akurat predavacka v bille mi povedala ze ci som ok ze som akasi biela 😢 dnes mi je uz lepsie tak som si dovolila dat kusok vianocky a jogurt uvidime co to povie.
p. s. monca sa tu ukazala hurrraaaa 😀
p. s. 1 simka to je strasne ze ste chory dufam ze to rychlo prejde a budete vsetci fit 😀

hasleerka
13. nov 2009

simka želáme nech ste rýchlo fit aj tebe duska aby žalúdok poslúchal

duska1122
13. nov 2009

dik hasleerka

simka9122008
13. nov 2009

ďakujem kočky

monca4ever
autor
15. nov 2009

Moje zlatééé nebojte ništ morálka aj šeetko bude budem jak
zlota na Vás 🙂 s bičom plieskať budem 🙂 Ale niééééé
nebojte sa budem sa Vás snažiť pozitívne motivovať, abysme
VŠETKY schudli a seriozne :D :D :D

duska1122
16. nov 2009

ahojte tak uz mi celkom fajn tak som si dala den bodovej diety podla hasleerky co vidim zbodnem 😀 a do toho kramy tak aby toho nebolo malo 😝

hasleerka
16. nov 2009

ja som mala tento týždeň pred tetkou, tak mi tiež nie je rady ... ešte ani upozornenia od dokyne neberiem vážne žeby som mala sladké ubrať ... ja furt dúfam, že ked od stredy nastúpim do práce, že sa polepším

simka9122008
18. nov 2009

ahojte baby, no aj ja som mala blbé obdobie a diétku som flákala, tiež som mala mrchu tak som kombinovala sladké s kyslým 😝 , no od dnes začínam odznova

december
18. nov 2009

ahojte babule, poradte mi aký stepper si mám zaobstarat, nesmie byt velký, aby som ho vedela lahko uskladnit,
Díky za rady

duska1122
18. nov 2009

ahojte tak ja viac menej pokracujem v diete snazim sa nerobitnajazdy na chladnicku. ale cosi by som si dala 🙂 hasleerka ty uz pojdes makat no ty sa mas, dufam ze ta zmena pojde hladko. 😀

hasleerka
20. nov 2009

kočky ako pokračujete??? ja som začala robiť, už toľko nevyjedám, tak dúfam, že kilečká pôjdu hádam lahšie dole ... dnes som si bola aj zacvičiť, ale kedže mávam aj poobedné, niekedy sa nebude dať a doma sa ja neviem prinútiť ☹

nnikka
21. nov 2009

ale tak bieda vcera to bol masaker dnes len voda a male porcie... ja tiez doma necvicim... ☹ hoc by som mohla... no nic dnes makam tak mozno nebudem tolko jest

hasleerka
22. nov 2009

baby v jednej téme som našla zaujímavú stránku, idem si to poprečitovať a dúfam, že ma to nejako nakopne

http://www.miro-vesely.sk/kniha-2/obsah/nasledk...

sestri
22. nov 2009

haslerka....na tú stránku chodím pravidelne...aj som tam registrovaná....sú tam celkom zaujímavé veci...

ja som trochu zmenila stravu a začali sme chodiť 3x do týždňa do posilky, pekne s trénerom a teraz asi po 3 mesiacoch to začína byť krásne vidieť....ak náhodou nejdeme, normálne mi to chýba...

hasleerka
22. nov 2009

sestri tak by si nám tu mohla dávať trochu rady ... hlavne ako mám tú stravu zmeniť ked ja mooooooooc ľúbim sladké a to myslím aj jedlá nielen čokoládky

simka9122008
25. nov 2009

Kde ste kto, som nás ťahala až zo 4 strany 😲

hasleerka
25. nov 2009

simka je to ťažké ... ja som sa teraz dožrala, bo som prišla z práce hladna jak bengálsky tiger ... v robote makačka, tak si to vyrovnávam sladkým ... len dúfam, že si časom zvyknem a prestanem sa dopovať sladkým

mywiel
26. nov 2009

😉 😀

STRAVUJTE SA AKO DVOJROČNÉ DIEŤA a zaručene schudnete !
Dlhé roky je známe, že skoro všetky dvojročné deti sú štíhle. Z toho vyplýva nasledujúca lacná a rôznorodá diéta. Pred jej vyskúšaním sa radšej poraďte s lekárom (inak by ste za ním asi museli zájsť behom jej aplikácie).
---------
Prvý deň:
Raňajky: Praženica a hrianka s džemom. Zjedzte dve sústa praženice (použite prsty), zvyšok hoďte na zem. Jedenkrát si odhryznite z hrianky a zvyšok džemu rozmažte po tvári a šatách.
Obed: štyri pastelky (na farbe nezáleží), hrsť rozdrvených zemiakových lupienkov a pohár mlieka (trikrát si usrknite a zvyšok rozlejte).
Večera: Čokoládová tyčinka, dva kusy eurocentíky, jeden päťdesiatcentík a 4 dúšky zvetraného piva.
Zákusok pred spaním: Opečte si hrianku a hoďte ju v kuchyni na zem.
----------
Druhý deň:
Raňajky: Zodvihnite suchú hrianku zo zeme v kuchyni a zjedzte ju. Zapite polovicou fľaše vanilkovej príchuti alebo flaštičkou stolného oleja.
Obed: Polovica fialového rúžu a cigareta (zjesť - nie vyfajčiť). Podľa chuti kocka ľadu.
Olovrant: Oblížte lízatko - až bude lepkavé - a pustite ho vonku do prachu. Zdvihnite ho a olížte do čista. Vráťte sa s ním domov a pustite ho na koberec.
Večera: Kamienok alebo fazuľa (strčiť do nosa). Vylejte kolu do zemiakovej kaše a jedzte lyžičkou.
----------
Tretí deň:
Raňajky: Dva lievance s veľa sirupom. Jedzte prstami a tie si utierajte o vlasy. Fľaša mlieka - polovicu vypite, do druhej napchajte lievance. Po raňajkách odlepte z koberca lízatko, olížte ho a hoďte na gauč s najkrajšími vankúšmi.
Obed: Tri zápalky, pomazánka z arašidov a chlieb s lekvárom. Niekoľko súst vypľujte na podlahu. Pohár mlieka vylejte na stôl a vylížte.
Večera: Miska zmrzliny, hrsť lupienkov, trocha vína a káva.
--------------
Záverečný deň:
Raňajky: štvrť tuby zubnej pasty (ľubovoľný druh), kúsok mydla a oliva. Misku vločiek zalejte mliekom a posypte práškovým cukrom. Keď su vločky nasiaknuté, vypite mlieko a vločkami nakŕmte psa.
Obed: Vylížte lupienky z podlahy v kuchyni a z koberca v obývačke. Nájdite to lízatko a dojedzte ho.
Večera: Pohár špagiet s čokoládovým mliekom. Rozžuvané mäso nechajte na tanieri. Ako zákusok si dajte opaľovací krém.

hasleerka
26. nov 2009

mywiel super som sa zabavila, 😀 😀 😀 ... ale keby som sa riadila podla mojich detí, tak tie jedia fajne, to by som vôbec nepochudla

blazka24
26. nov 2009

ja kcééééééééém schudnúť, pribrala som na vagon a to už ani do obchodu s oblečením taký vagon nepustia lebo na slonov nešijú 😠

nnikka
1. dec 2009

divcata ako? vianoce sa blizia to bude zasa prezieranie... ja som uz tiez ako mastodont... idem sa dnes trochu poprechadzat aby som doma tolko nezrala

duska1122
2. dec 2009

ahojte ako moje spolubojovnice ja to flakam tak moc ze ani neviem co vsetko som jedla. ale snazim sa len do 5 aspom nieco. aj ja rozmyslam nad vianocami nieco dietnejsie ziadna tatarska.... vcera som sa pozrela na brucho a po dlhom case som ho videla realne teda hrozneeeee. musim cvicit uz fakt fakt vazne 😀

hasleerka
6. dec 2009

baby ved mi úplne zanikneme ... a to sú zachvíľu vianoce, ako sa budeme podporovať ☹

simka9122008
15. dec 2009

Ahojte kočky, no čo tu už nikto nechodí, ja nejako nestíham, pred mesiacom sme boli všetci chorí, potom už trebalo zabezpečovať darčeky, no ani neviem ako ten čas ubehol a sú tu o chvíľu vianoce 😵
Ja a ni neviem ako asi tým zhonom, behaním, vybavovaním, som zhodila ďalšie kilečká, mám rovných 65kg, aj ma už veľa ľudí čo ma dlho nevidelo pochválilo že čo robím, že som schudla, no úprimne vám poviem, nedržím diétu, no stravujem sa hrozne, raňajky, sa snažím dodržať, káva s mliekom bez cukru, to som si už zvykla, ani už s cukrom nevypijem, potom polystirenové chlebíky so šunkou, niekedy syrom, no obed je hrozný, to si vôbec nevarím, nechcem jesť to čo deti a zvlášť sa mi variť nechce, tak zjem aj to čo bolo na raňajky, resp. nejaké Cottage chcesse, zelenina, no ale niekedy zjem aj pečivo, aj vianočku s lekvárom, potom večer niečo ľahšie, skôr potom ovocie, takže také je moje stravovanie, po novom roku možno začnem s nejakým diétovaním, teraz to neriešim
A vy ako?

hasleerka
15. dec 2009

simka piješ kávičku ako ja ... len ja už potom pakám riadne, rožteky, obedík, občas nejaký keksík

super že si chudla a že si bola pochválená, drž sa aj dalej

so mnou to bude hrozné, už vypekám a vyžieram ... a chodím deťom do mikulášskeho balíčka ☹

simka9122008
15. dec 2009

Hasleerka, nič si z toho nerob, aj ja vyjedám deťom mikuláša 😀

hasleerka
23. dec 2009

trošku nás posuniem dopredu, aby sme na seba nezabudli ...

prajem všetkým krásne Vianoce a všetko dobré v novom roku 2010 😵 😵 😵