Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

suziad
28. aug 2009

Caute ja by som tiez chcela schudnut uz mam s toho depku, ale neviem kde mam zacat 😒 nikdy som to totiz nepotrebovala ☹ Pred 1 porodom som mala 51 a po 54 to uz je 10 rokov, a teraz pred 2 porodom som mala 56 a po 65 ☹ ☹ ale nejak to ide stale hore ☹ nechapem dnes rano som mala skoro 70, to je snad sen 😒 musim nieco zacat zo sebou robit.
Ako na to?????? myslite ze by mi zatiel stacilo nejest po 17tej a vypustit vsetko sladke!!!

duska1122
28. aug 2009

ahoj suziad. neviem ci tu je niekto okrem mna as i uz vsetci schudli alebo maju vsetci moc roboty ja som zacala chudnut vcera. nieje to nic moc ☹

suziad
28. aug 2009

Ahoj presunula som sa do temy Chudnutie po pôrode 😉 tu uz asi vsetky schudli 😀
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

janette4
28. aug 2009

ahojte.nebojte,neschudli sme.
ja sa akosi nemôžem donútiť cvičiť.Suziad, pre začiatok dobrý nápad,ale asi by si mala jesť 5xdenne malé porcie a pridať nejaký pohyb.
kým som to dodržiavala,schudla som 5kg,ale posledný mesiac sa do toho akosi nemôžem dostať ☹

suziad
28. aug 2009

S tym cvicenim je to hruuza vobec sa mi do toho nechce a dodrziavat nejaku prisnu dietu by som asi nezvladla, stravovat sa nejek uplne inak ako zvysok rodiny. Na zaciatok by som to chcela skusit aspon takto. Ale myslim ze 10kg tak lahko uz neschudnem ☹ dva mechy oblecenia co som vyhodila do pivnice asi niekomu podarujem, alebo vylozim pred smetiak nech si to romovia rozdelia 🙄

mukky
28. aug 2009

ahojte,ja zacinam tak zdravsie a opat tak po svojom dietkovat od pondelka

suziad
28. aug 2009

tento tyzden som zacinala uz 3x 😀

mukky
28. aug 2009

su 😀
ja zacnem na sto pro 😀

mm ma este dovolenku tak mame take dobrotky,chcem mu to este nejak sprijemnit kym pojde do prace a nechcem mat kysly xichtik ze ja toto nie a to nie,dobra vyhovorka,no nie? 😕 😀 😎 🤐

duska1122
28. aug 2009

ja som zacala vcera ale dnes to akosi flakam, a zajtra ideme na svadbu 😀 takze od pondelka 🙂

suziad
28. aug 2009

tak aj ja zacnem od pondelka 😀 😀 vazne 🙂

simka9122008
28. aug 2009

Ahojte kočky, tak od dnes som začala aj ja, môžem sa k vám pridať, podľa BMI mám nadváhu 13 kíl, vážim momentálne 70 kg 😝 😠 😢 , musím zo sebou niečo robiť, o mesiac ideme na svadbu, viem že dovtedy veľa nezhodím, no aspoň niečo
Predtým som držala 90dňovku, no nejako som ju vždy porušila, tak to skúsim delenou stravou, čiže ráno káva, potom ovocie, obed mäso, ryby v kombinácii so zeleninou, aj zemiaky, ryža, cestovina no v malých dávkach a večer tiež niečo ľahké, vylúčim celkom sladké a pečivo všetko, no hlavne po 17.00 nejesť
Držím vám všetky palce

duska1122
28. aug 2009

ok beriem vas za slovo ze od pondelka. 😅

hasleerka
28. aug 2009

tak ja som to zas dnes trošku pos.ala .. som bola na návšteve, veterníček a zmrzlinka ... ja už idem zas od zajtra správne papať

mukky
28. aug 2009

nakuknem tak okolo 22 hodky..

zucka
28. aug 2009

Ahojte kočky, pridala by som sa k Vám🙂 Ja sa tiež snažím schudnúť. Mala som v auguste obidva sviatky, tak som si soma nadiktovala ako darček stacionárny bycikel🙂

hasleerka
28. aug 2009

zucka to máš dobré že si môžeš nadiktovať darček ... to ja si musím naň našetriť, ja chcem orbitrec

suziad
28. aug 2009

ja si poziciam od mami asi na 2-4 mesiace stroj, neviem ako sa presne vola, ale robia sa tam podobne cviky ako ked sa lyzuje len dokola 😅 tak nejak neviem to vysvetlit. A momentalne som zjedla velky nanuk.
Tak a od pondelka zacnem asi takto vynecham vsetko sladke aj malinovky, a po 17 tej nejem. Len neviem co s kavou mam rada sladku s dvoma lyzickami cukru 😒 .
A pocula som ze je dobre si urobit jeden precistujuci den, cely den nejest len pit vodu alebo ovocne stavy a vela. Ocisti to organizmus a moze sa zacat s novou zivotospravou 😉

hasleerka
28. aug 2009

suziad, niečo podobné sa snažím ja robiť ... len ten očisťujúci deň , to by som nezvládla

suziad
28. aug 2009

ja som to este neskusala , ale skusim ale neviem kedy 😀
najhorsie asi bude vecer ked kukam na telku alebo som na pc a pride neuveritelna chut ne nieco sladke 😅 potom co!!!!!

a ozaj ani slane sa nesmie, nie? napriklad oriesky!

hasleerka
28. aug 2009

tak si myslím že slané a oriešky sú riadny zabiják ... z toho sa isto nechudne ... ale ja som ešte teraz chytro vytiahla zmrzku z mrazáku, bo od zajtra fakt chudnem 😀

suziad
28. aug 2009

😀 😀 😀

simka9122008
29. aug 2009

Ahojte kočky, tak zmrzka, oriešky, pečivo a sladkosti, hlavne tieto veci musíte celkom vynechať, viem že to bude ťažké, ale dokážeme to, ja som včera malému kúpila nanuk no sebe našťastie nie, musím byť na seba prísna, ináč to nepôjde, najhoršie sú jasné večery kedy človek pozerá telku a niečo by si ďobol, tak ja som si tak včera ďobla do mrkvy, taký týždeň maximálne dva treba vydržať, kým si na to žalúdok zvykne a on sa potom prispôsobí a stiahne

simka9122008
29. aug 2009

Tak moje raňajky mám za sebou, káva a jablko, teraz si idem zaliať čajík

hasleerka
29. aug 2009

no simka to sú raňajky, ved by som umrela ... ja som si musela dať chlebík so šunkou a kávu ... a tiež by som si mala správiť čaj ... tú zrmzku som zjedla radšej včera kedže odo dnes chcem zase chudnúť (hádam už aj 100krát 😀 😀 😀

janette4
29. aug 2009

ahojte.no,ja som dostala mrchu,takže asi moc diétovať nebudem,lebo myseľ mi stále chodí len po sladkom 😢

lusana
29. aug 2009

tak ja som začínala už asi 100krát, ale teraz som sa na seba nahnevala a už 5 deň sa držím, jem vela ovocia, obed tiež lahký, dnes som dokonca vydržala 30 minut na steperi. Potrebujem schudnúť tak 7 kg.
A ako sa vážite raz za týždeň? Vraj to viac motivuje.

sirell
29. aug 2009

suziad: oriesky si mozes obcas dat, ale len tak max za hrst a to vlasske, lieskovce, kesu alebo mandle - nesolene! tusim kesu su najmenej kaloricke

hasleerka
29. aug 2009

sirell no to je dobre, bo ja kešu mooooc lúbim

mukky
29. aug 2009

ahojte,ja od pondelka,kto sa vlastne este pridava? 😀 😀

zatial ranajky 2 nizkotucne jogurty,obed bude vyprazana tekvica v cesticku,kasa,tatarska 🤐 🤐 😔

ale vidim to aj na sladkosti dnes ☹ 😀

hasleerka
29. aug 2009

jéj mukky konečne ťa spoznávam, ked máš foto ... ja sa tvárim že už odo dnes zase chudnem

ja už mám aj obed za sebou, troška ryže a pečeného kuriatka, taká detská porcia ... uvidíme čo do večera, lebo chcem aj bublaninu upiecť deckám a isto neodolám ...