Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

monca4ever
autor
30. aug 2009

Janette4 Už týžden nie, oddychujem, potom pôjdem k moru a potom škola 😠
A rada poradím, podporím, kolko budem vedieť 😉

Hasleerka držím palce teda na zajtra aj mamka dnes spravila fašírku na plechu, pyré
a tekvicový prívarok, jak som do seba ládovala ☹

hasleerka
30. aug 2009

jáj monca zase nam zdrheš ... no ale neva, pekne si uži dovču 🙂 🙂 🙂 .. a čo študuješ?

mukky
30. aug 2009

ahojte,neskor pridem,asi za hodku a pol ale tu uz asi nebude ani noha 😕 😀

simka9122008
30. aug 2009

Monca koľko si ty zhodila a za akú dobu, poraď ako sa ti to podarilo?

mukky
30. aug 2009

ahojte,cestne priznavam ze som do polnoci chcela stihnut zjest cokoladu,ale som nestihla a uz je pondelok,tak ju rychlo idem este spapat,to sa este nerata,nie? 🤐 😨 😀 😀

no a zajtra si moj mm vymyslel zivansku 😝 ,so slaninkou a klobaskou, 🙄 🙄 ,tak mi treba,som nechcela ist na chatu a on ma na to chut 🙄 ale mozno si kusticek nalozim len na obed,ale ja mam cestoviny s kuracim maskom na zajtra..pomimo toho budem jest len ovocie ,no mozno ho presvedcim aby sme to nerobili lebo to je lakadlo trosku pre mna,kedze to casto nemavame...to ako naschval 🙄

den na to si asi urobim taku lahodku,recept od maminy..nakrajat paradajku,papriku,cuketu alebo tekvicu,cibulu..na cibule toto vsetko orestovat a podusit,ako leco..ja si to urobim na oleji slnecnicovom plus olivovom..na to nastruhat tvrdy syr,nemusi byt..k tomu si opeciem grahamovy toustovy chlebik v tousteri,mnam 😀

baby tak ja si idem po tu perfektnu mliecnu cokoladu 😔 😔 a rano pred ranajkami zacnem so stacionarom,VELA ZDARU VSETKYM CHUDNUCIM

simka9122008
31. aug 2009

Kočky ja mám za 4 dni 1,5 kila dolu, huráááááááááááá, funguje to

duska1122
31. aug 2009

krasne rano tak co dnes zaciname?idem prelistovat dietne recepty som zvedava co najdem. gratulujem k tomu 1,5 kg. teraz mi zacala robit antikoncepcia som si tu citala taku diskusiu ze snou sa neda chudnut hadam to tak nebude. 😖

simka9122008
31. aug 2009

Tak ja zatiaľ antikoncepciu neberiem, no musím si ju zabezpečiť na december, vtedy príde drahý

duska1122
31. aug 2009

on chodi raz za rok? a v decembri to je ako jezisko 😵

simka9122008
31. aug 2009

No on chodí domov 2x do roka v lete a v zime

duska1122
31. aug 2009

fiha to si neviem predstavit ten moj mi ide na nervy obcas ale byt bez neho to by som nevydrzala 😕

simka9122008
31. aug 2009

Už som si aj zvykla 😀

duska1122
31. aug 2009

aspom ze tak ze sa nad tym netrapis. 😅 a ty preco vlastne chudnes? nevyzeras ze by si to potrebovala.

simka9122008
31. aug 2009

ale potrebujem, podľa BMI, mám nadváhu 13 kíl 😲

duska1122
31. aug 2009

uz mam jedalnicek najhorsie je ze sa musi robit obed aj vecera nieco ine. to ja spravim to iste myslite ze to vadi? nechce sa mi varit dva krat denne a navysse tych penazi ta dieta je fakt draha

mukky
31. aug 2009

ahojte,ja uz mam na ranajky vybraty banan a hrozno,idem sa odvazit kolko som vlastne pribrala z toho co som schudla,ale mam pocit ze ma tam pri vahe asi porazi,podla toho ako sa citim tak pocitam ze som pribrala takmer vsetko co som schudla 😠 ,sme skoro stale boli doma,ale dnes ideme hadam logovat po meste..

co ste ranajkovali?

duska1122
31. aug 2009

ja som mala jeden chleba razny so sunkou a zeleny caj. 🙂

simka9122008
31. aug 2009

Ja som mala jablko a nektárinku, no a predtým samozrejme kávu, teraz si idem vypiť čajík na chudnutie

mukky
31. aug 2009

ja som mala banan a hrozno,no a na desiatu neplanovane 🙄 "Cuketak" trosku,mala som chut nieco ukuchtit a robila som to prvy krat,tak som ochutnala..ale ide tam vsetko zdrave,az na olej tusim a krupicu 😝 ,mm robi zivansku,idem radsej spat k malemu 😠 😀

duska1122
31. aug 2009

ja uz som aj po obede som sa prejedla ale bolo to podla navodu mala som dusenu zeleninu taaaaaky kopec. 😝

janette4
31. aug 2009

čafte baby.ja som mal na raňajky jeden tenký chlebík s maslom a kávu, na olovrant polovičku sytového croasantu,na obed 1tenký plátok knedle a morčacie mäsko so zeleninou.a kúpila som si jogurt na olovrant a večera bude melón.alebo opačne 😀

duska1122
31. aug 2009

ja olovrant jabko a veceru neviem mala by to byt ryba ale brrrrrr 😖 🤐 🤐 🤐

janette4
31. aug 2009

ozaj,simka gratulujem k -1,5kg.za týždeň pekný úbytok 🙂

hasleerka
31. aug 2009

no fíha simka tak super že 1,5kg ...

ja dnes celkom dobre ... raňajky mušličky v mlieku, obed normálny len malá porcia a olovrant jogurt ... no uvídíme či sa budem držať aj do večera

claudee
31. aug 2009

čauko, ja sa k vám od dnes pridávam opať 😀
totiž sme boli minulý vikend na dedinských hodoch, a tam zááákusky, koláááče, mäskáááá 😀 všetko to padlo za vlasť a ja tipujem som nieže neschudla, ale pribrala 🤐 radšej sa nevážim..až v nedelu 😅

ale dnes mi to ide už dobre, neraňajkovala som, nestíhala som...bežala som do mesta nakupovať, a tak nejak som sa zbadala až o jednej, že by trebalo aj volačo zjesť. kupodivu som necítila hlad 😕 takže som mala celozrnny chlieb s tuniakom a zeleninou. na večeru budem mať dusené mäso a ryžu.. 🙂

duska1122
31. aug 2009

ahojte ja som sa prejedla normalne som bola hladna a frajer ma vzal na veceru do mesta no mohla som povedat nie? ale krotila som sa. len som mala stiahnuty zaludok a teraz ma boli tak mi treba 😖

duska1122
1. sep 2009

krasne ranko vidim ze som tu zasa jedina ale hadam sa niekto prida aj ked je sviatok a mate doma celu familiu. ja mam dobru naladu frajer mi po tej veceri (kedze som fnukala ako ma napchal) stiahol dvd aerobiku olgi sipkovej takze mozem cvicit ako diva. idem pozriet co ma caka na ranajky dufam ze nic zelene 😠

simka9122008
1. sep 2009

Ahoj Duska, mi sme nedávno vstali, tak ešte len popíjam kávu, ale na raňajky budem mať určite ovocie, obed , ešte popremýšľam 😒

zuza80
1. sep 2009

ahojte všetky chudnutia chtivé. ja som sem už tiež chodila,ale bola dovolenka a všetkému zdravému jedlu odzvonilo. ale pridávam sa znova. malého som odstavila,tak som bola u dr. na tabletky,čo by mi trošku pomohli v tomto mojom trápení.predpísala mi lindaxu na mesiac.takže k tomu pridám zdravú stravu a cvičenie a kilá proste musia íst dole. dnes som začala. ráno bol celozrnnýrohlík s kopcom zeleniny a kávička. teraz razím s drobcom von a vymýšlat obed.
ešte by ma zaujímalo, či funguje tá tabulka a ak áno, komu mám hodit moje úžasné miery

duska1122
1. sep 2009

ahoj zuza 80. aka tabulka? 😅 ja ich mam milion sacharidy jouly kilojouli bmi ....... uz mam obed vymysleny kuskus s cicerom tak som zvedava ako to dopadne.