Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

simka9122008
1. sep 2009

No ten kuskus som ešte nerobila, je to dobré?

mukky
1. sep 2009

ahojte,ja som mala kavu s hnedym cukrom,zatial ju este neviem pit bez neho,lebo potom mi nechuti..

idem si dat 2 jogurty.MM chce ist poobede na hamburger a do novej cukrarne na taliansku zmrzlinu 🙄 Co mam robit? 😠 😀 ,teeeda asi zmrzku ochutnam,to bude olovrant,ale hamurger i nedam 😀 ,to mi asi robi naschval ten moj ,asi ma rad moje kila ci co 😠 😝 😀

duska1122
1. sep 2009

je celkom sa da. no to ti drzim palce mukky ja by som si dala ale nastastie nemam take pokusenie 😀 😀

mukky
1. sep 2009

mozno si ani nedam zmrzku,hamburger si nedam isto.Mala som jeden jogurt,na obed mam cestoviny s kuracim maskom.Este pojdem na stacionar dnes,aspon 3 krat

claudee
1. sep 2009

ahoj, aj ja som už začala ráno ranajkami 🙂 mala som dva malé celozrnné chleby a zeleninu.. a obed budú asi cestoviny..ale to až neskôr, nejak o druhej..
včera som si dala zase 2 x 45 minút na bicykli, ale teda riť ma bolela úžasne 😀 kašlať na to, musím schudnúť aj za cenu menšej bolesti 😝

duska1122
1. sep 2009

teda to vam zavidim ze cvicite ja to odkladam a nie a nie zacat. a pritom ked tak pozeram asi by sa mi to najviqac s nas tu zislo

suziad
1. sep 2009

ahojte zatial to ide celkom fajn len si nejako nemozem vychutnat kavu s umelym sladidlom 😠 a mam miernu svalovicu prave som docvicila 10 min na tom magnetickom trenazeri, veru tecie zo mna 😀

suziad
1. sep 2009

nahodou som nasla tento inzerat, tak na tomto cvicim

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

zuza80
1. sep 2009

suziad tak na tom cvičím aj ja.zatial nepravidelne,ale musím začat aspon 3-4 krát do týždna.
duska - ja som tu kedysi čítala, že niejaká dobrá dušička spravila tabulku,kde udali svoje miery, neviem kto to bol, možno tie skalné budú vediet.

rejocka
1. sep 2009

🙂 ahoj zuzi,zoya bola tá šikulka,tak budeme radi ked sa pridaš a pošleš jej do IP miery 🙂

hasleerka
1. sep 2009

ahojte, tak ja sa od včera celkom dobre držím, jem síce normálne ale menšie porcie a hlavne nejem po piatej, som včera bola aj dosť hladná ...

suziad presne také čosi by som chcela, len neni za čo kúpiť, čakám kedy predám kočiar

inak som sa dnes postavila na váhu, a ☹ 1kg bolo späť, takže musím byť na seba trochu prísnejšia, vidno že som trochu poľavila

monca4 plieskaj bičom ale poriadne 😀 😀 😀

duska1122
1. sep 2009

aha tak vy mate aj tabulku to som nevedela my sme boli byciklovat sme presli cely trencin 😝 😝 😝 teraz idem varit aspom mi bude lepsie chutit 😝 😝 😝

hasleerka
1. sep 2009

duska zatial sme len tri, bude super ked sa aj ty pridáš aj všetky ostatné, lepšie sa tu bude ťahať ... teda mňa asopň úspechy druhých posúvajú

duska1122
1. sep 2009

jaj a to kde je ta tabulka ? ja sa nevazim mna to stresuje ja to robim podla oblecenia ked je uzsie je zle ked mi je volne je to ok. co uz ale dlho nebolo ☹

megi93
1. sep 2009

Ahojte, už dlhšie sa snažím schudnúť ale neide to. Najviac som zhodila, keď som mala črevnú chrípku ale to by som si radšej nezopakovala. Neviem si odoprieť sladkosti, hlavne čokoládu :( Neviete mi niekto poradiť nejakú normálnu verziu diéty alebo je tu nejaká spolutrpiteľka, ktorá by to skúsila so mnou? Nedokážem sa totiž prinútiť jesť iba mrazenú zeleninu, tofu a podobne. Proste mi tieto veci nechutia. Takže som skôr na také diety ako menej jesť a tak...ale neviem ako prekonať tú chuť dať si o 9 večer chlebík s paštétou a čokoládu a pod. 😒

zuza80
1. sep 2009

megi-sme tu všetky spolutrpitelky.a ide tu presne o to,ako píšeš:malé porcie, viac pohybu a pod. žiadna dieta. No a s tým sladkým ti neporadím,je to aj moj problém.chce sa to len ovládat,a to mi zatial moc nešlo,tak dúfam, že sa to teraz zmení. ale občas mi zabralo, že som išla cvičit,a z toho som mala dobrý pocit,že ma aj chute prešli. tak idem si zacvičit aj teraz, aj ked chute zatial nemám.

duska1122
1. sep 2009

ahoj megi93 ja som na tom rovnako. sladke to je moje a ked nejem tak vidim len cokoladu zatial som nanic neprisla cim by som chut oklamala trochu pomaha pravidelne jest, vela pit a ked to na mna pride idem von saamozrejme bez penazi lebo vsede su obchody 😅 ked som cvicila aj to pomahalo som nemala chut vobec nanic. ved sa pridaj k nam aspom moralna podpora tu bude. 😀 aj recepty poradime 😉

megi93
1. sep 2009

Zuza, no s tým cvičením...nieto času. Mám 8 mesačnú drobčicu doma, ktorá je na mne zavesená od rána do večera, takže neexistuje. A doma, nie je kedy. No a chute, ono by som to možno aj vydržala (možno!!!) ale manžel je neskutočný maškrtník a neustále vyťahuje nejaké sladkosti a vyjedá ich a ponúka aj mna. Hlavne večer, keď už malá spí a máme trochu čas, tak hneď vytiahne dačo a napchávame sa. Občas sa mi podarí odolať, ale ozaj len zriedka. A už neviem čo brať alebo robiť, aby som tu chuť nemala :( Brala som jedny tabletky, boli fakt super, nechutilo mi jesť, ani na sladké som nemala chuť ale bolieval ma od nich žalúdok a bolo mi na vracanie. neviem či to bolo súčasťou chudnutia 😅 ale musela som ich vysadiť

duska1122
1. sep 2009

aj ja som pocula ze chrom je dobry ale ja radcej bez liekov, chcela som aj na chudnutie alli suseda to berie a chudne ze sa nam strace pred ocami ale az taka zufala som neni. moj frejer tiez maskrti ale priznavam sa ze sladkosti mu kupujem ja lebo si to tak nevicitam ze to kupim jemu. aj ked viem ze dostanem. 😀 ale uz mu kupujem v poslednom case drenove nanuky. je to mensie zlo

zuza80
1. sep 2009

ja som tiež chcela alli, ale tá cena... tak som išla radšej k dr. a dala mi tú lindaxu.cenovo sa to s alli nedá porovnat. dala som za ne 400kč. dnes som dala prvú tabletu a nemám vobec hlad. na obed som mala kuskus s hráškom, takú detskú porciu a ešte stále nemám hlad,ale niečo idem skusnút,aspon jogurt.
megi-tak manžel nech prestane lákat na maškrty, nech to nie je pred tebou.

zuza80
1. sep 2009

ja som práve docvičila, 30 min. na elipticalu

duska1122
2. sep 2009

pekne ranko, tak ako sa dietuje? ja som si dala vcera nanuk 🤐 ale aj tak som bola hladna vecer. dnes mam chudobnejsie ranajky jogurt. ☹ pocula som ze ananas je dobry spalovac tuku neviete o tom nieco?

zuza80
2. sep 2009

ahoj duska. tak ja ranajky nikajo extra dietne, dala som si puding. navarila som malému a on to nechce jest, tak čo ho vyhodím 🙂 a teraz kávičkujem.

duska1122
2. sep 2009

ved puding je v pohode. na ranajky urcite. 😉 a kolko chces ty schudnut?

zuza80
2. sep 2009

10-15kíl.ja som začiatkom roka držala 90dnovku a dala som dole 12 kíl, z toho sa mi vrátili dve a teraz som prestala kojit a zase dve navyše. a ty?

duska1122
2. sep 2009

ja 10 ale mala by som viac ale chcem byt realistka. ja som strasne pribrala s antikoncepcie 😠 co je 90 dnovka? to je nejaka brutal hladovka?

zuza80
2. sep 2009

no dá sa to vydržat, aj ked druhý krát som sa už dokopat nevedela.je tu aj téma na túto dietu, skús pohladat.

duska1122
2. sep 2009

pozriem. aj ked nemyslim ze by som to vydrzala. kedisi som strasne drzala hladovky a schudla som 20 kil. a uhnala som si anorexiu takze tam sa dostat nechcem. uz iba rozumna strava radcej budem takato ako si tym znova prejst. inak vcera mi drahy frflal ze sa mi zmensili boky, si normalne stazoval 😀 😀

zuza80
2. sep 2009

no to máš pravdu. začat sa viac hýbat, menej jest a ono to určite zabere.

duska1122
2. sep 2009

to dufam lebo nechcem byt s toho otravena, s celeho chudnutia dobre vysledky su najlepsia motivacia 😀