Ideme chudnúť a seriózne !

monca4ever
24. jún 2009

No kočky rada by som pokračovala v našej príjemne rozbehnutej debate...
Kto má chuť nadalej si nechať radiť a radť dalej, podporovať sa v ťažkom
údele chudnúcich 🙂 a tak dalej veselo sem...

Dúfam že kočky ako mimikyky, helenkasabinka, jankapn, sedmokraska, oxy, monkula
a všetkyyyy prídu sem a že epríde zase nejký záškodník podkopávať nám morálku.

takže veselo do chudnutia a cvičenia až k vysnívaným figúrkam 😉

mukky
30. júl 2009

atrami,dobre citam,dynu so zemiakmi? 😕

rejocka
30. júl 2009

🙂 ahojte,super Claudi,že ta už nebolí,no pre zmenu mne je hrozne ☹ 😠,cítim,že od krčnej to ide 😠,ja som dnes,zemiaky s uhorkovým šalátom mala,olovrant,dve paradajlky a teraz paradajková,dobrá studenkavá polievočka a pijem a pijem,idem si aj ten matový uvariť 😝,bola som dnes strážiť maqlé krstniatko,tak kým spinkal som si zacvičila skracovačky a také cviky čo sa na posteli dali 😀 ,no a potom poobede ma tá hlava rozbolela 😠 ,manžel pekne požehlil,tak aspoň to večer nemusím,bola tam pekná kopa,tak som ho poslala sa trošku na kofolu vyvetrať 😅

janette4
30. júl 2009

ja som mala na olovrant jeden chlebík,maslo,2plátky chudej šunky a rajčinu a teraz večeriam melónik 😉

atrami
30. júl 2009

mukky,
oslava dopadla dobre, pokračujem v sobotu.
Tú dyňu mal najmenší. Čakala som , že ju bude pluť, ale chutila mu.

Ja chudnem pomaličky. Nabehnem, keď dokojím.

mukky
30. júl 2009

atrami aha...hlavne ze mu chutilo...

ja som hladna jak fras,vlastne 2 frasy 😀

claudee
30. júl 2009

klop,klop 😀 musím zaklopať, pretože dnes ma voobec ale vooobec nebolela hlava..po 6 dnoch som si mohla konečne vydýchnuť 😉
a tiež som dnes aj viac mohla cvičiť ..2 x 40minút bicykel...a 40 minút tenis.
ja nie som teraz hladná, večerala som neskôr, o 8..takže preto 🙂

hasleerka
31. júl 2009

pekné slnečné ráno ... claudee tej torte určite neodolám, bo je fajnova smotanovo pudingová ... ale včera som to trochu prahnala, už sme večer trochu oslavovali, a o 10 som zjedla pol pizze ... teraz chystám chlebíčky na ranajky

mukky
31. júl 2009

ahojte,tak ja mam zatial za sebou ranajky,3 male nizkotucne jogurty..mam chut ist poobede do mesta,ale tam na mna ciha vela nebezpecenstiev,tak neviem,neviem 😀 ,doma nejak jest nemusim..

mravcica
31. júl 2009

ahoj hasleerka, ako citam, torticka bude asi vynikajuca, neviem, ci odolam. uz som 3 dni nejedla nic sladkeho - to je rekord za posledne 2 roky, tak budem musiet dnes bojovat s pokusenim, aby som si nedala 😀

claudee
31. júl 2009

ahojte 🙂
práve som sa naobedovala 😉 no neviem, či to bolo práve diétne, ale dala som si volské oká 2 a čierny chleb + zeleninu.. ja to potom vybicyklujem a vyskáčem, ak to náhodou malo veľa kalorií 😀
mravnica, tiež som tretí den bez sladkostí, a dnes o takej 13:00 som začínala pociťovať deficit 😀
ale potom som vypila čajík a pomohol 😉

monca4ever
autor
31. júl 2009

Aaale sa to rozbehlo, fajin 6e to ide aj bezo mna 😀
bo sa k moru chystam s priatelom, ale este neviem termin
dietujem stale aj ked uz nie nejak kruto, bo uz sa da povedat
ze som chuda tak uz len doladujem, uz sa nemusim tak
trapit jak ked som chcela dat dolu co najviac kil... 😉

janette4
31. júl 2009

monca, v poslednej dobe ťa tu moc nevidieť

majacska
31. júl 2009

monca a kolko si vlastne schudla? na tej druhej fotke vyzeras fakt super....bohuzial ja nemam pevnu volu...tiez by som mala schudnut...

claudee
31. júl 2009

monca, a co si papala vtedy, ked si drzala fakt striktne a kruto dietu?

zoya1
31. júl 2009

Ahojte kočky!
Tak zatiaľ mi došli len miery od rejocky. Takže už mám v tabuke dve údaje 😀 svoje neskutočne krásne čísla 😅 a rejockine miery. To sa nikto viac nechce k nám pridať?????
Ja teraz nejak jedlo neriešim. Jem skoro všetko ale v podstatne menšom množstve ako doteraz. Stále sme na kúpalisku alebo niekde vonku tak nemôžem vymýšľať čo sa týka stravy. Ale na váhe zatiaľ ďalšie 0,5 kg dole - hip hip hurá. Ale mne asi pomáha aj to ALLI. Len cvičiť sa mi večer vôbec nechce, máme strašne horúco a neviem sa prinútiť, ale dnes už budem musieť lebo som na seba naštvaná. Pozdravujem všetkých.
haslerka - verím že tá torta bola ohromujúúúúúúca
claudee - dúfam, že tá migréna ťa prejde raz dva

hasleerka
31. júl 2009

babulky torta bola dobrá, aj mravcica si pochutila 😀 ... no a od zajtra ideme zas skúšať sa zdravo stravovať ... potrebujem ak máte niektorá orbitrec, poradiť aký si kúpiť ... asi som si rozmyslela že ho naozaj chcem

mukky
31. júl 2009

zoya 😀 😀 😀
ja som sa na zaciatku nemerala,takze uz sa ani nebudem ked som schudla uz nieco.. 😝 😀

ja som sa krasne dnes drzala az do mesta 😀 😀 ,m je na vine 😀 ,mala som langos a zmrzlinu a zlatu studnu citronovu asi 2,5 dcl 😀 😠 ,taku kupil m na zapitie,a ja som bola taka smadna..

ale vela sme sa prechadzali,dostala som aj mrchu 😝 tak sa mozem obhajovat tym ze som zavodnena ak nepojde daco dole 😀

idem si urobit velku kavu,nedavno som vstala a do rana daleko 😀

rejocka
31. júl 2009

🙂 Ahojte dievčatá,škoda,že ste nedali miery do tabľky,Zoya bola taká zlatá,že sa na to podujala,že to odsleduje 🙂 no tak budeme mať taku miniTabuľku 😉 ,my ideme teraz na celý víkend ku kamoške,tak to som zvedavá,ako odolám maškrtám čo chystá,lebo ona ani zďaleka nieje zástanca zdravej stravy 😀 ,jáááj monča no konečne 🙂 ,daj aspoň ty miery na motiváciu ako to má vyzerať 🙂

hasleerka
31. júl 2009

rejocka, ja mám tie miery už doma zapísané ... to sú také čílsal, že by sa zoyi ani do tabuľky nevošli 😀 😀 😀 ... no ale schválne pošlem, zoya napíš do IP, ktoré ti mám poslať, budete na seba pyšné že vaše čísla idú dole a moje asi nie

rejocka nedaj sa u kámošky, drž sa až sa v pondelok pochváliš 🙂

zdenka112
31. júl 2009

ahojte ja sa pridam s tymi mierami len mi napiste co ste si ,merali vsetko

rejocka
31. júl 2009

zdena supeeer 🙂 🙂 🙂 ,tak hrudní,pás,brucho,sed,boky,stehno,lýtko,nadlaktie,už sme TRI 😅 😅 😅 ,pošli potom Zoyi IP ok? 😉

zdenka112
31. júl 2009

ok.rano zmeram teraz idem spat.som ko.dobru noc prajem vsetkym

rejocka
31. júl 2009

páá zdenka,dobrúúú,vynechala som K,v predošlom prispevku prepáč 😉

rejocka
31. júl 2009

🙂 hašlerka predhliadla som super pošli,pomaličky sa dáme dokopy,neboj ani naše miery niesú modelkovské 😅 😀 ,no každý cm dole poteší 😉

zoya1
31. júl 2009

tak ja poslušne hlásim, že som práve docvičila. A zajtra si idem ku sesternici po stepper - dúfam, že aj to pomáha na chudnutie. Stacionár v mojom okolí nikto nemá a manžel vyhlásil,že ak domov kúpim ešte jednu vec ktorá sa čo i len ponáša na chudnutie tak poletím. A viete letieť zo 7. poschodia nie je bohvie čo 😀 😀 😀 . Ale tolerujem mu to lebo som toho mesiaca fakt vyhodila spústu eur na chudnutie (ALLI, kokteil na chudnutie, pol chladničky potravín so zníženým obsahom tuku apod). Tak dievčatá zajtra očakávam vaše údaje v IP a svetlo sveta uzrie naša "obria" tabuľka.

hasleerka
1. aug 2009

ahojte pekné ránko ... no ja sa môžem hneď ráno pohváliť, že som len jeden chlebík so syrom zjedla, tak dúfam, že sa budem držať celý deň ... zoyka potom ešte raz premerám miery a pošlem

zoya1
1. aug 2009

haslerka miery došli - nie je to až také hrozné a už vôbec na rehot.
Kočky posielajte miery čím skôr aby som mohla zverejniť tabuľku !!!!!!

hasleerka
1. aug 2009

no zoya a to chceš aj zverejňovať, ja že to je len pre nás

zoya1
1. aug 2009

no veď pre nás, ale ako to mám spraviť aby si to mohli pozrieť všetky kočky z našej témy. Musím to zverejniť pod nejakým názvom nie?

hasleerka
2. aug 2009

no tak daj miery ale neudávaj kto, ved každá sa tam spoznáme ... a hlavne ja sa spoznám ked sa nebudú tie miery zmenšovať 😀 😀 😀